Pazartesi, Ağustos 2
Home>>Beslenme>>Yoğurt Kürü İle Göbeğinizden Kurtulun
BeslenmeDiyetGüzellik - BakımŞifalı Bitkiler

Yoğurt Kürü İle Göbeğinizden Kurtulun

Yoğurt Kürü İle Göbeğinizden Kurtulmanın Yolları?

Toplum olarak hem bayanların hem de erkeklerin önde gelen ortak problemlerinden biri, göbek bölgesi etrafında biriken yağlardır.

Bu yağlar, tüm insanlar için büyük bir rahatsızlığa neden olmaktadır. Göbekte biriken yağların erimesini sağlamak için uygulanabilecek birçok egzersiz bulunduğu gibi, yapılan bu egzersizleri destekleyecek bazı gıdalar da mevcuttur.

Özellikle son dönemlerde yapılan araştırmalar neticesinde yoğurdun, yağ yakıcı özelliğe sahip olduğu kanıtlanmış ve hemen hemen tüm diyet menülerind yoğurt yerini almıştır. Göbek yağlarını eritmek üzere yapılacak olan kür ise, son derece etkili ve olumlu sonuçlar veren bir uygulamadır.

Göbek yağlarını eritmek için yalnızca bu kür ile yetinilmemeli aynı zamanda, karın kaslarına yönelik egzersizlerle de desteklenmelidir. Bu süre zarfında yediklerinize de dikkat etmeniz durumunda, kısa bir süre içerisinde olumlu sonuçlar almanız hiçte zor değil.

Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır?

Yoğurt kürünü yaparken kullanacağınız yoğurt, doğal inek sütünden elde edilmiş ve evde yapılan doğal yoğurtlardan olmalıdır. Bu şekilde elde edilen sağlıklı yoğurtlar ile olumlu neticeler elde etmeniz çok daha kolay olacaktır. Ancak evde yoğurt yapma imkânınız yok ise, o zaman tercihinizi yarım yağlı yoğurtlardan yana kullanmanız önerilmektedir

Yoğurt Kürü Malzemeleri

3 çorba kaşığı kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı pul biber
Yarım limon suyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir