Pazar, Mayıs 9
Home>>Faydalı Bilgiler>>Tüy Azaltıcı Ağda Her Kadının Rüyası – Epiten Sirli Bant Ağda
Faydalı BilgilerGüzellik - BakımSağlık HaberleriŞifalı Bitkiler

Tüy Azaltıcı Ağda Her Kadının Rüyası – Epiten Sirli Bant Ağda

Tüy Azaltıcı Ağda Her Kadının Rüyası – Epiten Sirli Bant Ağda

İstenmeyen tüyler özellikle yaz aylarında başa beladır. En etkili çözüm olan Bioder ile kadınlar rahat bir nefes alacak.

İstenmeyen tüy sorununu kadınların hayatından çıkarmak için her geçen gün farklı bir yeniliğe imza atan BİODER, yeni ürünü tüy azaltıcı bitkisel serum katkılı Epiten Sirli Bant Ağdayı “1 Alana 2’ncisi yüzde 50 İndirimli” fırsatıyla sunuyor. Pratik kullanımı ve tüy azaltıcı serum özelliğiyle her kullanımda tüylerin azalmasını ve incelmesini sağlayan bant ağda ile geleneksel ağda yöntemi artık daha kolay ve zevkli hale geliyor.

Türkiye’de ilk ve tek ‘tüy azaltıcı ağda’ serisi olan BİODER’in Epiten Sirli Bant Ağda serisi en pratik şekilde istenmeyen tüyleri temizlemenin kolaylığını yaşatırken ilk kullanımdan itibaren tüylerin azaldığını ve daha geç çıktığını hissettiriyor. Yapılan klinik çalışmalar sonucu tüy sayısı ve çapında gözle görülür azalma ve incelme sağlayan Epiten Bant Ağda, sahip olduğu melisa, papatya ve mavi-yeşil yosun gibi bitkisel içeriklerle cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Güzellik rutini ağda seanslarını masaj tadına dönüştüren Epiten Sirli Bant ağdalar “1 Alana 2’ncisi % 50 İndirimli” kampanya fırsatı ile eczanelerde sizleri bekliyor.

Yüz ve vücut olarak ayrı ve her cilt tipi için ayrı formüle edilmiş çeşitleriyle dikkat çeken kullanıma hazır Epiten Sirli Bant Ağda Serisi ulaşılması zor her bölgeye ulaşarak her boyda kıla kökten çözüm sağlıyor. Normal ciltler için tasarlanmış Melisa özlü bant ağda içeriğinde ki melisa özünün antioksidan etkisi ile serbest radikallere karşı cildi koruyor. Hassas Ciltler için Mavi-Yeşil Yosun özlü vücut bant ağdası içeriğindeki spirulina özünün nemlendirme özelliği sayesinde daha yumuşak bir cilde kavuşturuyor. Kuru ciltlere özel papatya özlü ağda ise papatyanın nemlendirici ve rahatlatıcı özelliği ile masaj tadında bir ağda deneyimi yaşatıyor.

Uygulamasında olduğu kadar temizliği de oldukça pratik olan Epiten Bant Ağdanın içerisinde yine tüy azaltan bitkisel formül içeren temizleme mendilleri bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir