Pazar, Ağustos 1
Home>>Faydalı Bilgiler>>Saç Süngeri İle Topuz Yapımı

Saç Süngeri İle Topuz Nasıl Yapılır?

Sizde 5 dakikada harika bir topuzunuz olsun istemez misiniz? Evettt, dediğinizi duyar gibiyim.  Sizde her yerde bulabileceğiniz malzemelerle muhteşem bir topuz sahibi olabilirsiniz. Son zamanlarda belkide çoğumuzun hayatını kurtaran boy boy topuz süngerleri…

İlk öncelikle belirtmek isteriz ki herkes kendi saç rengine uygun topuz süngerini kullanmalıdır. Aksi taktirde topuzunuz kötü görünecektir. Aynı zamanda topuzunuzun güzel olabilmesi için saç boyunuza uygun topuz süngerini tercih etmelisiniz.

Topuz Süngerini Nereden ve Ne kadara alabiliriz?

Topuz süngeri, Türkiye’de yeni yeni kullanılmaktadır. Bu yüzden topuz süngerini bulup, satın almak oldukça zor. Kolayca bulsanız bile eminim size yüksek fiyat söyleyerek, kar elde edilmeye çalışılacaktır. Bu duruma düşmemeniz için topuz süngerinin genel olarak satış fiyatı 4 ila 7 TL arasında değişmektedir. En küçük boyu 4 TL’den başlayarak 7 TL’ye doğru artmaktadır.

Topuz süngerini, online satış yapan internet sitelerinden almanızı öneriyoruz. Böylece hem uygun fiyatlara sahip olacak hem de kolayca bulmuş olacaksınız.

Topuz Süngeri ile Topuz Nasıl Yapılır?

Bugünkü yazımızda sizlere elimizdeki malzemelerle nasıl kusursuz topuz yapılacağını anlatacağım. Saçınızın uzunluğuna ve rengine göre bir saç süngeri seçiyoruz. Alttaki resimde modelimizin saçı ne uzun ne kısa olduğu için orta boy topuz süngerinde karar kılıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir