Perşembe, Kasım 25
Home>>Hastalıklar>>Rüya Tabirleri>>Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ağlaması
Rüya Tabirleri

Rüyada Sevdiğin Erkeğin Ağlaması

Rüyada sevdiğin erkeğin ağlaması

Rüyada aşık olduğun kişiyi ağlarken görmek hesapsızca atılan yanlış adımların sebep olduğu maddi anlamdaki sorunların getirisi olan hallerin sona erip, eskiden yapılmış yatırımların değerlenmesi vesilesiyle ilerleyen hayatında daha fazla para kazanarak, parasal anlamda büyük bir servete kavuşmaya tabir edilir. Rüyada ağlayan adam görmek ev sahibi olmaya yönelik çalışmaların, ekonomik açıdan zenginliği bilinen birisinden destek alarak ele geçen ekonomik imkanların getirdiği ferahlamayla birlikte sevindirici sonuçlarının alınmasına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada ağlayan kadın görmek ekonomik imkansızlık içerisinde olanlara göre bir yorum yapılırsa, mali manada sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan bir kimseyle iş kurmaya ve böylece alacakların tahsil edilememesinden dolayı yaşanan mali anlamdaki zorlukların artık sona ermesine tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Rüyada ağlayan erkeği teselli etmek saygısızlık nedeniyle arkadaşlar arasında giderek çoğalan sürtüşmelerin, aile büyüklerinin müdahalesiyle birlikte tatlıya bağlanarak sonlanacağına, böylece arkadaşlar arasındaki çok istenen barışın tesis edileceğine tabir edilir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi ağlarken görmek

Rüyada aşık olduğun kişiyi ağlarken görmek gelirin çok az olması nedeniyle ortaya çıkan parasal yöndeki darlık halinin, umulmayan bir anda, karlı bir girişimde bulunmak suretiyle zaman ilerledikçe daha da fazla kazanç sağlayarak, ekonomik olarak büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyada ağlayan adam görmek

Rüyada ağlayan adam görmek epeydir alınamayan ev veya arsayı almaya ilişkin sarf edilen gayretlerin, parasal anlamda çok kuvvetli olanakları olan bir adamla iş kurarak sahip olunan yeni mali imkanlar nedeniyle güzel neticelerinin alınacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada ağlayan kadın görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek parasal kısıtlı imkanlar içerisinde olanları merkeze alan bir bakışla yorumlarsak, parasal anlamda yardımda bulunmayı seven eski bir arkadaşın yardımıyla maddi menfaat elde etmeye ve bununla birlikte bir çok olumsuz durumun yaşanmasına neden olan ekonomik yöndeki olanaksızlıkların son bulmasına yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada ağlayan erkeği teselli etmek

Rüyada ağlayan erkeği teselli etmek yapılan bazı hatalar yüzünden akraba arasında gündeme gelen kalp kırgınlıklarının, yapılan diyalogların işe yaraması sonucunda anlaşmayla sonuçlanacağına ve akraba arasındaki huzurun sağlanılacağına yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir