Pazartesi, Ağustos 2
Home>>Güzellik - Bakım>>Kırışıklıklar İçin En Etkili Kremler Neler?
Güzellik - BakımYaşam

Kırışıklıklar İçin En Etkili Kremler Neler?

Kırışıklıklar İçin En Etkili Kremler

Özellikle bayanlar belirli bir yaşa geldikten sonra ciltlerinde oluşan lekeler, kırışıklıklar ve yaşlılık belirtilerinden oldukça rahatsızlık duymaktadır. Kırışıklıklar, bayanlarda belirli bir yaştan sonra vücuttaki kolajen değerinin azalması ile ortaya çıkmakta ve daha yaşlı bir cilt görünümü sunmaktadır. Ciltte görünmekte olan kırışıklar yoğun olarak göz ve göz altı bölgelerinde açık ve net bir şekilde görünmekte olan kırışıklıklar can sıkıcı olabiliyor. Eğer cildinizde kırışıklıklar oluşmaya başladı ve bu da sizi rahatsız ediyor ise çeşitli kremleri kullanarak cilt bakımı yapabilirsiniz. Sizlere kırışıklık kremlerini tanıtmadan önce bir uyarı yapmak istiyor ve bu kremleri kullanmadan önce kesinlikle doktorunuz ile görüşerek herhangi bir alerjinizin olup olmadığını kontrol ettirmenizi bildirmek isteriz.

Total Face Lift; İnternet üzerinde milyonlarca bayanın katılımları ile yapılan anketlerde en etkili ve hızlı kırışıklık giderici krem olarak bilinmektedir ve bu anlık etkisi de doğrudur. Kırışıklıkların olduğu bölgeyi anında pürüzsüz bir hale getirmekte olan Total Face Lift, makyajınızı yapmadan önce krem şeklinde sürebileceğiniz bir üründür. Sadece 5 dakika içerisinde kırışıklıklar üzerinde etkisini göstermekte olan ve botoks yapan Total Face Lift, eczanelerde ve internet sitelerinde ortalama olarak 90 lira ile 120 lira arasında fiyatlara sahip.

Ellezza Salyangoz Özlü Krem; Ütü etkisi yaratması ile tanınan ve yetişkin bayanlar tarafından en çok tercih edilen kremdir. İsmi size biraz itici gelebilir ancak içerisinde barındırdığı salyangoz özü ile kırışıklık düşmanı bir kremdir. Özellikle 40 yaş üzeri bayanlara kullanılması önerilen Ellezza salyangoz özlü kremin fiyatı ise 50 lira ile 65 lira arasında değişiyor.

O3 Ozone; cildinizin hangi bölgesinde olursa olsun tüm kırışıklıklar için kullanabileceğiniz bir kremdir. Hemen hemen tüm eczanelerde bulabileceğiniz O3 Ozone kremi düzenli olarak kullanıldığında kalıcı ektiler yaratmaktadır. Bu kremin fiyatı ise 99 lira.

UYARI : Yukarıda sizlere sunduğumuz 3 kırışık kremi internet üzerinde açılan anket ve oylamalar arasından seçtiğimiz kremlerdir. Bu kremleri kullanmadan önce cildinizde herhangi bir sorun yaratıp yaratmayacağını doktorunuz ile görüştükten sonra kullanmaya başlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir