Pazartesi, Ekim 18
Home>>Cinsel Sağlık>>Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Arar?
Cinsel Sağlık

Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Arar?

Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Arar?

Kadınlar sağlıklı ve mutlu bir beraberlik ister erkeklerden. Cinsiyetlerin rollerini bilmek ve kendi görevlerini üstlenmek isterler.

Kadınlar üzgün ve hassas olduklarında bir erkeğin omzuna ve dokunmasına ihtiyaç duyarlar. Karşısındaki erkeğin bunu yapmasını ister ve beklerler. İlk merak konusu erkeğin size ne kadar duyarlı olduğudur. Geleneksel şovalye ruhu ararlar. Romantizm gereken yerlerde korunma içgüdüsüne bürünürler ve erkeğin bunda da başarısına bakarlar. Kapıyı açmak yol vermek sandalyesini çekmek gibi centilmence hareketlere bakarlar. Kişisel gelişime meraklı, düşünceli ve duyarlı olmalarını isterler. Sizi kusurlarınızla tanımak isteyen ve her halinizle seven bir erkek istersiniz.

Potansiyel yatak odası ile sonuçlanan bir kadın olarak görmediğini bilmek istersiniz. Genelde birkaç randevudan sonra hatta ilk buluşmada seks beklentisi çoğu erkekte var olan bir durum. Kadınlar yine bu konuda anlayışlı ve sabırlı erkekleri arıyor. Korunmalı ve güvenli bir seks ortamı ararlar. Cinsel ilişkide saygı, sevgi ve yakınlık beklerler. Güzel göründüklerini, yeni imajlarının yorumunu ve sevildiklerini sürekli duymak isterler. Önemli gün ve tarihler hatırlansın ve kutlansın isterler. İlişki hakkında konuşmanızı ve hayal kurabilmenizi isterler. Gözlerinin içine bakılmasını ister ve sadakat beklerler. Romantizmi her an yaşatmayı sever ve karşıdan da bunu beklerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir