Pazartesi, Ekim 18
Home>>Beslenme>>Hızlı Kilo Vermenin Sırrı Nedir? 2021 Evde Hızlı Diyet Listesi
BeslenmeDarıca DiyetisyenDiyetGebze Diyetisyen

Hızlı Kilo Vermenin Sırrı Nedir? 2021 Evde Hızlı Diyet Listesi

Hızlı kilo vermenin sırrını sizlerle paylaşıyoruz;

1 – Zayıflama programından en iyi sonucu almak için diyetisyeninizi sık sık ziyaret etmelisiniz.  Özellikle , tatil  dönemlerinde, uzun zaman ara verdiğiniz  zamanlarda. Kilo aldığınız dönemlerde.  Diyetinize uyamadığınız, zamanlarda.  Kaldığınız  yerden tekrar başlamak için, mutlaka diyetisyen kontrolüne gitmelisiniz.

Ekibimiz ve diyetisyeniniz siz kilo alsanız da, verseniz de destek ve yardım için hep sizin yanınızdayız.

2 – Zayıflama programı üyemiz, yediğiniz şeyden maxsimum tat almak  ve bu tadı uzatmak için, küçük lokmalarla, iyice çiğneyerek  yavaş yiyiniz ve yeme süresini uzatınız. Hızlı yemek yemeyiniz.

3 –  Hızlı zayıflamaya çalışan kişiler,  yürekten isteyerek zayıflamak, kendinizi bir şeylerden yoksun bırakarak yaşamak değil, kendinize sağlık ve güzellik  hediye etmenizdir.

4 – Verdiğiniz her 1 KİLO büyük başarıdır. Eğer diyete başlamasaydınız, belki şu anda eski kilonuzdan da daha fazla kiloda olacaktınız.

5 – Stresli ve mutsuzken kontrolsüz aşırı yediğiniz her yiyecek, sorunlarınızı çözmediği gibi size  KİLO olarak geri dönecektir.

6 – Zayıflama programı uygulayan bireyler unutmayın ki ara öğünlerinizi düzenli yapmanız sağlıklı kilo verişinizde en önemli adımdır. Atladığınız her öğün bir sonraki öğününüzde daha fazla yemeye neden olacaktır. Öğün atlamayın.

7 – Sevgili üyemiz,diyet programınızda kaçamak yapmazsanız, bu size sağlık ve mutluluk olarak geri dönecektir. Zorlandığınız noktada diyetisyeninize danışabilirsiniz.

8 – Sevgili üyemiz, zayıflamanın sırrı, çok açlık hissi duymadan önce yemektir. Böylece  diyet listenizin dışına çıkmazsınız. Lütfen ara öğünlerinizi atlamayın.

 Zayıflama isteyen bireyler, çorba dışındaki yemekleri  kaşık yerine çatalla yiyiniz. Her lokmadan sonra çatalınızı tabağa bırakarak yeme süresini uzatınız. Bu davranış, iştahınızın baskılanmasını sağlar.

10 – Kendinize iyilik yapın, kalorisi yüksek tatlı, yağlı, hamur işi, çikolata gibi yiyecekleri yemeden önce durun ve düşünün.  Unutmayın ki ağzınızda 2 dakika vücudunuzda 2 yıl…

 11 – Diyeti bozduğunuz ve çok kaçırdığınız bir günün ertesinde, mutlaka çok dikkat ederek  listenize uygun beslenin  ve  45 dakika tempolu yürüyüş yaparak, bir önceki günkü,  kaçamaklarınızı düzeltin.

 12 – Zayıflama sürecinizde yürekten istemek ve kararlılık esastır.  Biz yol göstersek de bunu siz başaracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir