Pazar, Ağustos 1
Home>>Trendler>>Erkek Saç Modelleri>>Hindistan Cevizi Yağının Saç Sağlığı İçin Faydaları
Erkek Saç ModelleriFaydalı BilgilerGüzellik - BakımKadın Saç ModelleriSaç

Hindistan Cevizi Yağının Saç Sağlığı İçin Faydaları

Hindistan Cevizi Yağının Saç Sağlığı İçin Faydaları

Dünyadaki en evrensel yağlardan biri belki hindistancevizi yağıdır . Bu çok yönlü yağ, yemek pişirmek, cildi nemlendirmek veya akne durdurmak için kullanılabilir ve bu yeterli değilse, bu yağ saçlarınız için harika şeyler yapabilir! Hindistan cevizi yağının, diğer yağlar gibi saçı nemlendirmenin yanı sıra çok faydaları bazı etkileri de var.

Hindistan Cevizi Yapı Bit’leri Öldürür

Okul çağındaki çocuklarınız varsa, hayatları boyunca en az bir kez bit ile eve geleceklerdir. Reçetesiz tedavilerin çoğu, cildinizin emdiği ve doğrudan kana karıştığı zehirli kimyasallarla doldurulur! Korkunç kokulara ve kafa derisinin yanmasına ek olarak, bu tedaviler çoğu zaman saçları çok kötü bir şekilde mahveder.

Bununla birlikte, bunlardan sakınabilirsiniz ve yine de hindistan cevizi yağı kullanarak bitleri öldürebilirsiniz. Saçları tamamen hindistan cevizi yağı ile kaplayın ve bir havluyla örtün. Bitler hızla bir şekilde boğulacaktır. Bir bit tarağı kullanın ve bu bitlerin her birini çıkarın, ardından yıkayın. Tüm bit yumurtalarının yumurtadan çıkıp öldürüldüğünden emin olana kadar her yedi günde bir tekrarlayın.

Hindistan Cevizi Yağı Kepekleri Yok Eder

Hindistan cevizi yağı, kepeğe neden olan mantarları öldürecek doğal bir antifungal ve antibakteriyel yağdır. Bu kimyasal dolu şampuanlardan farklı olarak, şampuandan sonra bir kremi olarak Hindistan cevizi yağı kullanmak kafa derisini yumuşatıp nemlendirir ve doğal olarak kepeğin yok olmasına yardımcı olur.

Hindistan Cevizi Yağı Ağaran Saçlarla Savaşır

Yaşlandıkça saçlarımız büyür ama eski koyu renklerinden ziyade daha açık / gri ya da beyaz renkli olur. Hindistan cevizi yağı ile saç folikülünü besleyerek günlük duşunuzda ve saç bakımı rutininizde hindistancevizi yağı kullanarak grileşme sürecini yavaşlatabilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağı Saç Dökülmesini Önler

Hindistan cevizi yağında bulunan zengin ve sağlıklı yağlar, deride iltihap ve bakteriyel enfeksiyonlarla savaşmakla birlikte saç telini ve kafa derisini besler. Bu saçlarınızın daha az dökülmesine yardımcı olur. [Yeni saç çıkarmaz…]

Hindistan Cevizi Yağı Saçlarınızı Güzelleştirir

Hindistan cevizi yağı, saçınızın doğal nemini kapatacak ve sağlıklı ve pürüzsüz, kırıklı görünmeyecek şekilde saçlarınızı sağlıklı yağlarla besleyecektir. Dern bir iyileştirme tedavisi olarak haftada bir kez kullanın ya da gurur duyabileceğiniz parlak, ipeksi saçlar için saçlarınızın uçlarına biraz ekleyin!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir