Çarşamba, Haziran 23
Home>>Faydalı Bilgiler>>Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik Sırları

Her Kadının Bilmesi Gereken Güzelleştiren Sır

Güzel ve şık görünmek her kadının en büyük arzusu ve isteği olur iken bizde güzel görünmek isteyen bayanların bilmesi gereken küçük ancak etkili güzellik sırlarını aktarmak istiyoruz. Bu ufak noktalara dikkat ederek daha güzel görünebileceksiniz.


Genç ve yetişkin bayanların hemen hemen hepsi eyeliner çekerken zorlanmakta ve kuyruğa şekil vermekte başarısız olmaktadır. Daha güzel bir şekilde eyeliner kuyruğu yapmak için kredi kartından yardım alabilirsiniz.


Rujunuzu daha güzel ve daha dikkat çekici olmasını istiyor iseniz ruj sürmeden önce dudağınıza dudak koruyucu sürmeniz yeterli olacak bu sayede rujunuzun daha ön planda ve kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.


Maskaranızı uygular iken gerek göz altına gerekse de göz kapaklarınızın üzerine çok fazla bulaştırıyor iseniz çözümü oldukça basit. Göz altına maskara bulaşmaması için plastik bir kaşık, göz kapaklarınızın üzerine bulaşmaması için de düz ve sert bir cisim veya kartvizit yardımı ile başarılı bir şekilde maskaranızı uygulayabilirsiniz.


Gerek gece toplantılarında gerekse de gündüz gezintinizde gözlerinizin daha ön planda olmasını istiyor iseniz veya yorgunsunuz gözlerinizi ağrılı hissediyorsanız açık renkli ve özellikle beyaz bir göz kalemi çekmenizi öneririz.


Fondöten seçerken zorlanıyor iseniz ve ten renginizi tutturamadıysanız hiç üzülmeyin. Satın aldığınız fondöten cilt renginizden koyu ise biraz açmak için nemlendirici özelliği bulunmakta olan yüz kremi karıştırabilirsiniz.


Tüm bayanlar maskaralardan en iyi verimi almak için uğraşıp sonuç alamasa da etkili bir yöntem var. Maskaranızı kullanmadan önce birkaç dakika boyunca sutyen arasına sıkıştırıp bekletin. Daha sonra yüzünüze uygulayacağınız maskaraya daha güzel ve iyi bir şekilde kıvrım verebilirsiniz.


Dudak parlatıcınızdan çok memnun değilsiniz ve daha dolgun dudaklara sahip olmak istiyor iseniz dudak parlatıcınızın içerisinde birkaç damla kadar nane yağı katmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir