Çarşamba, Haziran 23
Home>>Diyet>>Göbek Eritmek ve Güzel Bir Vücuda Kavuşmak
DiyetEgzersizFaydalı BilgilerSağlık HaberleriSporYaşam

Göbek Eritmek ve Güzel Bir Vücuda Kavuşmak

Göbek Eritme ve Güzel Görünüme Nasıl Kavuşuruz?

Göbek bölgesinde yer alacak olan fazla yağlar ve sarkık ciltler bayanların güzelliğine gölge düşürmekte. Bu durumdan hızlı bir şekilde kurtulmak ve daha güzel bir cilde sahip olmak için göbeğinizi eritmeniz ve kalıcı olarak bu güzelliği sağlamanız için size oldukça önemli bilgiler aktarmak istiyoruz. Güzel ve daha sağlıklı bir bayan olarak hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Sizler için 3 haftada kadar bir süre içerisinde, özellikle göbek bölgesi ve bel bölgelerinden incelip sıkılaşmanızı sağlayacak çok özel bir program uygulatacağız. Fakat öncelikle vurgulamamız gereken bir nokta var; Tek başına diyet yaparak bölgesel manada zayıflamak tam bir çözüm olmaz. Bunların yanı sıra özel egzersiz ve özel olarak bitkisel mönüler gerekir. Bu programı 3 hafta boyunca uygulayın, 21’nci günün sonunda mucize incelmeyi gözle görülür bir şekilde hayretler içerisinde kalarak göreceksiniz

Mekik hareketi

Dizlerimizi birleşik olarak ayaklarımız birbirine paralel bir halde altları yeri gösterecek şekilde iki ilimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketler ile karnımızda acı hissi oluşana kadar sabah ve akşam 50’şer kez yapıyoruz hareketi. Hareket özellikle karın bölgesinde olan kasları kuvvetlendirecektir. Öte yandan yağ dokusunu harekete geçirerek yağların yanmasına yardımcı olacaktır.

Sopalı hareket

Bu hareketimizi sopa eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Sopamızı alıp ense dibinden alarak iki elimizi geçiriyoruz. Ayakları zemine düzgün olacak bir şekilde basıp seri olarak sağa sola doğru fazla olarak kalçadan üstünü seri bir halde döndürüp birkaç dakikada bu hareketleri gerçekleştiriyoruz. Bu hareket karnımızın yan tarafında bulunan kasların şekillenmesine ve göbeğin erimesine sağlar.

Bel kasları için mekik

Bir taraftaki kolumuzu, büktüğümüz diğer taraftaki dizimize doğru hafif bir şekilde sık sık ve seri hareketler eşliğinde yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareketi de birkaç dakika ne kadar dayanabilirsek o kadar yapmaya gayret gösteriyoruz. Sonrasında diğer tarafta olan ayağımızı ve kolumuzu değiştiriyoruz. Bu hareket karnımızın yan tarafına doğru olan kasları çalıştırmak için çok faydalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir