Salı, Kasım 23
Home>>Güzellik - Bakım>>Botoks Tedavisi>>Estetikte Son Moda: Dudak Kaldırma

Estetikte Son Moda: Dudak Kaldırma, dudak kaldırma nasıl yapılır?

Dudaklarından memnun olmayanlar artık dudak kaldırma estetiği yaptırabilecek. Bu işlemde neler uygulanıyor süreç nedir?

Çoğu insan dudak büyütme veya dudağa enjeksiyon ile yapılan müdahalelere alışık olsa da dudak kaldırma operasyonu bunlardan çok daha farklıdır. Yüz germe veya yüz kaldırma operasyonu gibi dudak kaldırma operasyonu da yüzünüzün görünüşünü önemli ölçüde etkiler.

Yaşımız ilerledikçe dudaklarımız da yaşlanır, incelir ve ağız çevresindeki doku gevşer. Yaşlı bir ağız, yüz germe ameliyatından sonra bile yaşlı görünmenize yol açabilir. Eğer ağız estetiğini görmezden gelirseniz, genç görünen bir yüze sahip olamazsınız. Yalnızca ağız çevresi estetiğiyle 5 yaş daha genç görünmeniz mümkün. Dudak kaldırma operasyonu ile izler çok iyi bir şekilde saklanarak ağzın daha genç görünmesi sağlanır. Bunların yanında aynı seansta dudak dolgunlaştırma da yapılabilir.

Eğer dergilerdeki genç mankenlerin fotoğraflarına bakarsanız üst dudaklarının uzunluklarının kısa olduğunu ve ağız açıklıklarının yukarı doğru baktığını görürsünüz. Dudak kaldırma operasyonu çok kişi tarafından bilinmese de son yıllarda popülerliği gittikçe artan bir estetik prosedürdür. Eğer siz de dudak kaldırma operasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir