Cuma, Kasım 26
Home>>Faydalı Bilgiler>>Düğünde Hangi Tür Parfüm Kullanılmalı?
Faydalı BilgilerGüzellik - Bakım

Düğünde Hangi Tür Parfüm Kullanılmalı?

Düğünde Hangi Tür Parfüm Kullanılmalı?

Her kişiye ve düğün mekanına uygun olarak seçilebilecek en uygun parfüm listesi sizlerle..

Düğün hazırlıkları aylar öncesinden başlamasına rağmen maalesef pek çok kişi parfüm seçiminin de bir düğün hazırlığı olduğunu gerçeğini es geçiyor. Bu özel ve unutulmaz günde, bol bol fotoğraf çektirecek, pek çok insana sarılacak, öpüşecek ve yan yana duracaksınız. Bu yüzden düğün gününün yoğunluğunu kaldırabilecek özel parfümler kullanılmalı. Parfümü seçerken düğün yerinin önemini de unutmayın. Sıcak ve kapalı bir alanda nem oranı farklı olacak ve bu durum kokunun değişmesini sağlayacaktır. Açık havada kullanacağınız koku ise daha farklıdır. Evoria.com uzmanlarının size bu önemli gününüze eşlik edebilecek kokular arasından önerdiği düğün parfümleri:

Havuz başına özel parfüm: Roberto Cavalli Acqua

Eğer düğününüzü açık alanda, deniz veya havuz kenarında çok geniş bir mekanda yapacaksanız, içindeki su notaları sayesinde uzun süre bedeninizde kalarak sizi limon, yasemin karışımı bir hafiflikle kavrayan Roberto Cavalli Acqua tam size göre bir seçim olacak.

Hafif parfüm tercih edeceklere Calvin Klein Beauty

Yumuşak dokunuşları tercih edenlerdenseniz orta notasında yer alan yasemin ve amber kokularıyla sizi çevreleyecek olan bu Calvin Klein kokusunu tercih edebilirsiniz. Hafif bir parfüm olan Calvin Klein Beauty aynı zamanda oldukça dayanıklı.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia ile doğallığı yakalayın

Düğünde parfüm seçimini doğallıktan yana kullanmak isteyenleri cezbedecek bir parfüm. Gucci Flora Gorgeous Gardenia içeriğindeki muhteşem gardenya kokusu size uzun saatler boyunca eşlik edecek ve gecenin sonunda bile taze kokusunu devam ettirecektir.

Peri kızlarına yakışır bir koku Issey Miyake L’Eau D’Issey Florale

Pembe bir gül kokusu ile bembeyaz gelinliğinizi saran Issey Miyake L’Eau D’Issey Florale ile düğününüzde düşler ülkesinden gelmiş bir peri kızı gibi olacaksınız. Muhteşem bir aromayla size bu özel gününüzde eşlik edecek olan parfümlere Evoria.com’da indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Romantik gelinlere Ralph Lauren Romance

Hayatınızın en romantik günü olan düğün gününüzde Ralph Lauren Romance ile çiçekler diyarından gelen yumuşacık bir koku ile davetlileri büyüleyebilirsiniz. Bu parfüm sizi kapalı ortamda da, açık alanlarda da rahatlıkla taşıyacak, uzun saatler kalıcılığını koruyacaktır.

Chanel Coco Mademoiselle parfümüyle çiçek gibi kokun

Çiçek kokularından fazla hoşlanmıyorsanız, Chanel Coco Mademoiselle’i tercih edebilirsiniz. Tatlı ve meyveli kokular ailesinden olan bu aroma, özellikle kapalı ortamlarda daha güçlü bir etki yaratır. Evoria.com uzmanları özellikle kapalı mekanda düğün yapacaklara bu parfümü öneriyor.

Masumiyetin simgesi Kenzo Flower

Masumiyetin parfümde simgelenmiş hali olan Kenzo Flower’ın gelinliğinizle olan uyumuna inanamayacaksınız. Bembeyaz gelinliğinize en fazla yakışan masumiyet, asalet ve sevgiyi yansıtan Kenzo sizi en özel gününüzde saatler boyunca yalnız bırakmayacak.

Tatlı gelinlere özel Lancome Hypnose Senses

Tatlı kokular seven gelinler için en ideal seçimlerden biri Lancome Hypnose Senses. Meyve, baharat ve balın karışımından oluşan notları, sizi her ortamda rahatlıkla taşır ve kalıcılığıyla tüm gün yanınızda olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir