Cumartesi, Kasım 27
Home>>Güzellik - Bakım>>Daha Güzel Kaş ve Kirpikler İçin
Güzellik - BakımKaş Tedavisi

Daha Güzel Kaş ve Kirpikler İçin

Daha Güzel Kaş ve Kirpikler İçin

Mükemmel kaşlara sahip olmak isteyen hanımlar buyurun işin inceliklerini öğrenelim.

Bir star bir film yıldızı gibi görünmeyi her kadın hak eder. Kaş boyutu ve şekli her yüze göre değişir. Ortada bir çıkıntılı kemer, ucu göz bitimiyle paralel ve başlangıcı düzgün bir kaş yüze ifade katar. Önce, fazladan çıkan kaşlarımızı alalım.

Kalem, toz veya jel far ya da hafif kaş maskaraları ile araları boş olan kaşlarımızı aynı tonda dolduralım. Esmer iseniz saç renginizden iki ton daha açık tonda renk kullanın. Ayrıca yanlışlıkları düzeltmek için boya çıkartıcı pamuk bulundurun.

Çok bastırmadan küçük vuruşlarla doldurun. Mükemmel kaşlar benzersiz kemik yapısına dayanır. Yanlış kaş alımları sonucunda ifadeniz tamamen değişebilir, kızgın, mutsuz veya değişik görünebilirsiniz. Saç renginizi değiştirirseniz kaşları da buna paralel bir tona geçirmek durumundasınız.

Bir iki ton daha koyu veya daha açık bir fondöten ve maskara ile bu yapılabilir fakat profesyonel yardım almak doğrusudur. Heykel gibi kaş yapmayın. Doğal görünüm elde edin. Mümkün olduğunca gür bırakın kendi kaşınızı öne çıkarın.

3 ay kadar tek bir tel koparmayın bu sizi doğal ve güzel gösterecek. Üstten kaş almayın, geri dönüşü olmayabilir. Tek telleri alttan ve yanlardan alın. Kenarda büyüyen saç tellerini yara izi yapmadan alabilirseniz alın ya da uzmanına gidin.

Kirpikler için ise, kirpik kıvırıcı aletler çok popüler. Kirpikleri temizleyip kıvırın. Doğru bir maskara ile dolgunlaştırın. Eski maskara kullanmayın ve kötü görünümü önlemek için fırçada fazla kat gelen boyayı kağıt havluya silin. Sıcak nemli bir bezle maskarayı gevşetin. Eşit miktarda kirpiklere yedirin ve kurumasını bekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir