Abone Olarak Yeni Yazılarımızı İlk Siz Görebilirsiniz.
Ev>>Faydalı Bilgiler>>Büyük Göğüsler İçin Ne Yapılmalı?

Büyük Göğüslere Sahip Olmak İçin Ne Yapılmalı?

Günümüzde bayanların çoğu göğüslerini büyük göstermek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Uyguladıkları yöntemlerin kimi doğru kimi yanlış… Belkide en doğru bildiğimiz hareket, en yanlış hareket olabilir. Peki, büyük göğüslere sahip olmak için neler yapmalıyız?

Doğru sutyen seçimi!

Kesinlikle bedeniniz olmayan, büyük sütyen seçimlerinden kaçının! Bu sutyenler göğüslerinizi şekilsiz gösterip, daha kötü görünmesine yol açacaktır. Bedeninize uygun olan, silikonlu sutyenler kullanabilirsiniz ve asla büyük sutyen seçimi yapıp, içerisine peçete tıkmayın!

Dik durun!

Eğer duruş probleminiz varsa göğüsleriniz olduğundan küçük görünecektir. Unutmayalım ki kambur durmak, göğüslerinizin iyice içe geçmesine sebep olacak ve ileride daha çabuk sarkmasına sebebiyet verecektir.

Küçük sutyen tercih etmeyin.

Çoğu bayan günümüzde bedeninden daha küçük sutyenler seçerek göğüslerini büyütmeyi amaçlamaktadır. Aslında bu çok yanlış bir harekettir. Eğer bedeninizden küçük bir sutyen seçimi yaptıysanız, bu göğüslerinizi sıkarak hem gün içerisinde sizi rahatsız edecek hem de siz farkında olmadan şekil bozukluğuna yol açacaktır. Her zaman üzerinize tam uyan sutyenler tercih etmelisiniz.

Push-up sutyen

Silikonlu sutyenler tercih edebileceğiniz gibi “Push Up” sutyen dediğimiz sutyen modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu sutyenler göğüsleri alttan destekleyerek yukarı doğru kaldırmaktadır. Böylece göğüslerinizi olduğundan büyük gösterebilirsiniz. Eğer rahatınıza düşkünseniz “Push up” sutyen modellerini denemenizi tavsiye ediyoruz.

Üst Üste Sutyen Giymeyin!

Dışarıdan fark edilmeyeceğini zannetseniz de üst üste iki sutyen giydiğiniz çok çabuk fark edilebilir. Gün içerisinde “acaba dışarıdan fark ediliyor mu” korkusuyla yaşamaktansa tek bir sutyen giyerek özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Kıyafet Seçimi:

Elbette ki en önemli unsurlardan bir tanesi de kıyafet seçimi. Sizde göğüs bölgeniz fırfırlı olan bluz ve ya bikini modelleri tercih ederek göğüslerinizi olduğundan büyük gösterebilirsiniz. Ayrıca enine yatay çizgileri olan bluz ve gömlek modelleri de göğüslerinizi büyük göstermek için etkili bir yöntem.

Sakın Estetik Yaptırmayın!

Televizyonda veya İnternetde estetik facialarını görmüşsünüzdür. Sizde hemen estetiğe sarılarak, göğüslerinizi mahvetmeyin. Bunun yerine günlük düzenli olarak egzersiz yapmayı deneyin. Eminiz ki pişman olmayacaksınız. Bize güvenin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir