Cuma, Şubat 26
Ev>>Güzellik - Bakım>>5 Hızlı ve Kolay Bacak Şekillendirme Önerisi
Güzellik - Bakım

5 Hızlı ve Kolay Bacak Şekillendirme Önerisi

5 Hızlı ve Kolay Bacak Şekillendirme Önerisi

Ünlü eğitmen Harley Pasternak Vücudu Sıfırla Diyetini meraklıları için paylaştı.

5 ana hareketle yağları yok eden yağsız görünüme kavuşturan egzersizleri anlattı. Kaslar ortaya çıkacak ve seksi bir görünüm elde edeceksiniz.

Maksimum yağ yakıcı hareketler ve bacak şekillendirme mucizesini herkes deneyebilir. Bunun yanında haftada en az 2 kere en az 30 dakikalık yürüyüş ve koşu da yapılması gerekmekte.

Hamstring kaslarını çalıştıran patenci hareketi bacak kaslarına bire bir bir hareket.

Ayakları omuz genişliğinde açın ve eğilip twist yapar gibi kolları bir sağa bir sola yanlara döndürüp kaldırarak bacakları öne ve arka yana kıvırarak ve eğilerek bu hareket hızlıca yapılır. Kollar kalça boyunca dönüş yapmalıdır ve tabii ki kalça ile bacaklar da aynı anda kıvrılmalıdır. 2 kez bir bacak 2 kez diğer bacak turunu çapraz olarak devam ettirin. 20 tekrarı 3 set halinde uygulayın.

Yine hamstring yani arka bacak kaslarını sertleştiren bir hareket.

Elinize dambılları alın ve öne doğru bacaklar düz ve gergin iken eğilin. Ağırlıklarla öne yavaşça eğilip kalkın. Sırt ve bacaklar düz olacak. Dambıllar 5er kiloluk olmalı. Baş yukarı omuzlar arkaya topuk üzerinde ağırlığı vererek ve her turda nefes alıp vererek hareket tekrarlanır. Gövdenizi bacaktan güç alarak öne kaydırın. Yavaşça ilk pozisyonu alın. 20 tekrar 3 set yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir