Pazar, Kasım 28
Home>>Beslenme>>1 Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi
BeslenmeDiyetFaydalı BilgilerSağlık Haberleri

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi Nasıl Yapılır?

Kilo vermeyi 1 aya yayan ve yavaş yavaş kilo vermeyi sağlayan diyetlerdendir. Sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi sağlar.

Diyetin ilk gününde kahvaltıda 1 dilim kepek ekmeği, 4 zeytin, bir çay kaşığı tereyağı ve şekersiz açık çay yenir. Öğle yemeğinde mercimek çorbası, 2 dilim tam buğday ekmeği yenir. Akşam yemeğinde 1 tavukgöğsü, 3 dilim ekmek, 1 dilim domates yenir.

Diyetin 2. gününde kahvaltıda 1 dilim kepek ekmeği, 4 zeytin, bir çay kaşığı tereyağı ve şekersiz açık çay yenir. Öğle yemeğinde patates salatası yenir. Akşam yemeğinde kızarmış ekmek, haşlanmış tavuk eti ve salata yenir.

Diyetin 3. gününde kahvaltıda 1 dilim ekmek, 4 zeytin, 1 elma ve sınırsız şeker çay yenir. Öğle yemeğinde az yağlı salata, yoğurt ve 1 meyve yenir. Akşam yemeğinde ızgara balık, elma sirkeli salata yenir.

Diyetin 4. gününde kahvaltıda 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 çay kaşığı tereyağı ve şekersiz açık çay yenir. Öğle yemeğinde az yağlı ezogelin çorbası, yoğurt ve 1 dilim ekmek yenir. Akşam yemeğinde sirkeli salata, 1 dilim ekmek, yoğurt ve 1 meyve yenir.

Diyetin 5. gününde kahvaltıda bir bardak açık çay, 2 dilim ekmek, 1 çay kaşığı tereyağı ve light reçel yenir. Öğle yemeğinde çorba ve salata yenir. Akşam yemeğinde haşlanmış et, salata ve 1 adet elma yenir.

Diyetin 6. gününde kahvaltıda 2 dilim tam buğday ekmeği, 1 çay kaşığı tereyağı, reçel ve açık çay yenir. Öğle yemeğinde sınırsız salata yenir. Akşam yemeğinde ızgara balık ve salata yenir.

Diyetin 7. gününde kahvaltıda 2 dilim çavdar ekmeği, açık çay ve 1 çay kaşığı reçel yenir. Öğle yemeğinde ezogelin çorbası, salata ve 1 elma yenir. Akşam yemeğinde haşlanmış et, salata, yoğurt ve meyve yenir. 1 ay boyunca bu diyet uygulanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir