Doktor Tv Banner

Tüp Bebek Tedavisinde Başarı Şansı Nedir?

Tüp Bebek Tedavisinde Başarı Şansı Nedir?
78 0 53

Doktor hanım, tüp bebek tedavisinde yaklaşık olarak kaç kere denersem olma ihtimali olabilir? Soruma cevap yazarsanız çok teşekkür ederim.


Op.Dr. Seval Taşdemir Cevabı:

Tüp bebek tedavisinde yaptırdığınız merkeze de bağlı olarak %25 ile %70 arasında tek denemede başarı ihtimali vardır.Kaynak: Hastane.com.tr Sorusu

Tüb Bebek Tedavisinde En Önemli Faktör

Tüb bebek tedavisi yapmaya karar veren çiftler hangi konulara dikkat etmeliler? Kadının yaşı tüp bebek tedavisine oldukça önemlidir.. İstanbul Üniv..
949 13 762
Tüp Bebek Tedavisinde İlk Sıralardayız

Başka ülkelerden bile gebelik şansı için ülkemize gelenler var. Tüp bebek tedavilerinde yakaladığımız başarılın meyvelerini alıyoruz..Prof. Dr. Bülent..
798 18 314
TÜP BEBEK TEDAVİSİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

Tüp bebek tedavi yönteminde genel olarak üç aşama mevcuttur. Bu aşamalar da uygulaması kolay ve acısız işlemler olup eski yöntemlere nazaran daha..
877 16 468
Erkeklerde Kısırlık Vakaları Arttı!

Türkiye'de kısırlık hala kadınları ilgilendiren bir sorun olarak görülüyor.  Oysa ''kısır'' olarak bilinen her 100 çiftten 70'inde erkeğin kısır..
910 7 781
Embriyonun Gebelik Şansına Etkisi Nedir?

Kadın doğumda her geçen gün yeni buluşlar ortaya çıkıyor. Embriyonun genetik yapısının hamile kalma şansına etkisi nedir? Kadın Hastalıkları ve Do..
253 24 614
Tüp Bebekle İlgili Merak Edilen Sorular ve Cevapları

Çocuk sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu yöntem tüp bebek tedavisi hakkında merak ettiğiniz 10 soru ve cevabı sizlerle. Doç. Dr. Ümit Göktolga yanıt..
706 24 229
Tüb Bebekle İlgili 10 Soru ve Cevap

Ülkemizde tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olan ve sırada bekleyen binlerce çift var. Tüp bebekle ilgili en merak edilen 10 soru ve cevap sizlerle.. ..
393 6 286
Rahim İçi Hasarlanması Nedir?

Rahim içi hasarlanması nedir, kimler bu risk altındadır? Gebelikle olan ilgilis nedir? Gebe kalmayı olumlu mu olumsuz mu etkiliyor? Tekrarlayan tüp..
164 17 708
Bebek Ölümleri En Çok Nerede Oluyor?

Araştırmalara göre ülkemizde en sık bebek ölümleri bebek dostu ilimiz Şanlıurfa’da yaşanıyor.. Genç nüfusun hızla azaldığı iller ve bebek ölümlerinin ..
595 21 284
Tüp Bebek Tedavisinde Son Gelişme

Gebelik denemesinde tüp bebek yöntemi olumlu veya olumsuz sonuçlanabilir. Rahimiçi hasarlanması ise gebelik şansını artırıyor.. Son yıllarda tüp be..
387 21 97
Çocuk Yapmayı Ertelemek Şansı Azaltabilir

Kadınların bir yaştan sonra çocuk sahibi olamayacağını biliyoruz. Peki ertelenince başka ne gibi engeller gebelik şansını azaltır? Belirli yaştan s..
828 20 442
Varis Tedavisi Nedir ? Nasıl Yapılır ? Nelere Dikkat Etmek gerekir ?

Alternatif bir varis tedavisi olan köpük tedavisinde damar içinde büzüştürücü madde verilerek venler kurutuluyor. En son geliştirilen bu yöntemin ayrı..
688 14 136
İyi Bir Panik Tedavisi Nasıl Olmalı?

Panik tedavisinde genelde ilaç verilir ama ilaç tedavisi ne kadar etkili ve yan etkileri neler? PAnik tedavisinin detaylarını uzmanından öğrendik. ..
920 11 585
Kanser Kadınları Birçok Yönden Vuruyor

Erken menopoz, kısırlık ve doğurganlığı ve kadınsal pek çok durumu etkileyen kanserin önüne geçmek gerek. Kanser tedavisinin kadınlarda en çok yum..
472 9 719
Tüp Bebek Tedavisinde Yıllık Masraf

Bebek sahibi olmak kolay iş değil. Bir ailenin tüp bebekten sonra yıllık harcamaları ne kadardır? Tüp Bebek Uzmanı Doç.Dr. Ümit Göktolga bilgi veriyor..
352 12 641