Doktor Tv Banner

Troidi Az Ya Da Çok Çalişanlar İçin Dere Otu Kürü

TROİDİ AZ YA DA ÇOK ÇALIŞANLAR İÇİN DERE OTU KÜRÜ
63 0 46

ibrahim Adnan Saraçoğlu dere otu ile tiroid hastalarının tedavi edilebileceğini söyledi.dereotu kürü ile tiroid sorunu olan hastalar nasıl tedavi olacak ?işte cevapları…

Triod hormonlarının çok çalışması kadar az çalışmasıda sağlık açısından ciddi problemdir. Bitkilerle hastalıkların tedavisi üzerine çalışmalar yapan Dr İbrahim Saraçoğlu Troid hastaları için mucize bir çözüm bulduğunu ve hatta heyecandan günlerce uymadığını söylüyor.Tiroidin hızlı ya da az çalışması durumunda dereotu çok etkilidir.

3 ay boyunca bir yemek kaşığı dereotu sabah, öğle ve akşam öğünlerinden 15 dakika önce tüketilecekKürün ikinci ayından sonra tiroid hormonlarınızı zaman zaman kontrol ettirin, çünkü kullandığınız ilacın miktarını azaltmanız gerekebilir. İlaç azaltımını doktorunuza danışmadan kesinlikle kendi kendinize karar vermeyin.

Tiroid nodüllerinin küçülmesinde ya da ilerlemesinde de bu kür oldukça etkilidir. Bu kür sayesinde çok sayıda hasta, ilaç alımından kurtulmuştur .Var olan nodülleri de yok olmuştur. Gerekirse dereotu kürüne daha uzun zaman devam edilebilir.

. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarını bırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.

Dereotunun bir diğer yararı ise zayıflamaya yardımcı olması. Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusuna fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir.bu bilgiProf. DrIbrahim Saraçoğlunun katıldığıtv programlarından ve İnternet kaynaklarından alınmıştır

Astım Riski Yüksek Olan Meslekler

Hangi işte çalışanlar daha sık astıma yakalanıyor? Astım riski olan belli başlı meslekler ve işler hangileri? Fırıncılar: Un ve amilaz mazuriyeti ..
710 21 376
Katarakt ve Körlüğe Sebep Olabiliyor

Dönerci, kaynakçı gibi yüksek ısıda çalışanlar tehlikede. Gözlerde bozukluk, katarakt hatta körlüğe bile sebep olabilir. Yüksek ısıda çalışanlar ka..
465 22 182
Bu Meslekler Göze Zarar Veriyor

Katarakt, görme bozukluğu hatta en uç noktada körlüğe bile sebebiyet veren meslekler var. Hangi mesleklerde çalışanlar risk altında? Yüksek ısıda ç..
207 8 734
Çikolata Kansere Karşı Koruma Sağlıyor

Antioksidanları barındıran çikolata kanser başta olmak üzere birçok sağlık sorununa iyi geliyor. Kansere karşı çikolata birebir ve birçok şeye de iyi ..
883 9 206
1 Haftada 4 Kg Verdiren Madonna Diyeti

Oldukça sağlıklı ve dengeli bir beslenme planı sizlerle. Madonna bu diyetle haftada 4 kilo vermeyi başardı. Siz de mutlaka deneyin.. Madonna; uzun ..
336 16 481
Kuru Kayısı Hangi Rahatsızlıklara İyi Geliyor?

Yemeklerden önce ağzınıza atacağınız birkaç adet kuru kayısı hazımsızlığa birebir. Peki bu muhteşem meyvenin diğer yararları neler öğrenelim.. A vi..
580 19 862
Tere Otu Faydaları

Birçok kişinin dere otu ile karıştırdığı hatta varlığı ile yokluğu birçok kişi tarafından tartışılan bir bitkidir. Tere otu aslında isminden dolayı de..
934 7 819
Sıradışı Bir Börek Sunumu

Konuklarınıza ilginç ve farklı bir şey ikram etmek istemez misiniz? Farklı sunumu ve lezzetiyle mercimekli börek tarifini deneyin.. Malzemeler: 8 ..
500 8 600
Mesleğe Göre Kanser Yakıştırması Yanlış

Mesleğin zorluğuyla kansere yakalanma riski arasında aslında bir bağlantı yok.. Stresli bir işte çalışanlar derin bir nefes alabilir çünkü yapılan ..
179 18 425
Zeytinyağı İle Gelen Güzellik

Zeytinyağının sağlığa yararları biliniyor. Tüm dünyada ayrıca güzellikte kullanılan zeytinyağı ile cildiniz pürüzsüz, parlak ve harika görünecek.. ..
383 17 890
1 Yaşa Kadar Ücretsiz İzin İsteniyor

Doğum yapan annelere özel izin süresi tartışılıyor. Bebek kaç aylıkken izin bitiyor? PwC İnsan Kaynakları Danışmanlığı ile Yenibiris.com’un ortakla..
733 10 688
Ara Sıra Mola Vermenin Yararları

Yeniden eski enerjimizi kazanmak stresten arındırır, her işimizde daha motive olmamızı sağlar. Sadece 10 dakikalık küçük molalarla kendinize za..
190 18 518
Kuru Cildin Bakımı Nasıl Olmalı?

Cildiniz kuruysa kesinlikle sudan ve sabundan kaçının. Çünkü daha fazla kuruluk yapar. Daha az banyo yapmak ve az sabun kullanmak bol nemlendirici kul..
284 20 671
Yulaf Özlü Şampuan İle Harika Saçlar

Akşamdan kalma kötü kokular saçınıza sindiyse yeni bir kurtarıcınız var. Yulaf özlü şampuanla saçınızı yıkayın ve harika görünün.. Zor anlarda kurt..
955 17 872
Sıcak Çarpması Nasıl Olur Tedavisi Nedir?

Kavurucu sıcakları yaşadığımız günlerdeyiz. Gündüz güneşin altında çalışanlar ve güneşe maruz kalanlar sıcak ve güneş çarpması riski altındadır. S..
233 22 495