Doktor Tv Banner

Spor Yaparak Zayıflama

Spor Yaparak Zayıflama
25 1 47

Spor yaparak zayıflama zayıflamak isteyen kişilen ilk başta başvuracağı bir yöntemdir. Spor yaparak hem zayıflayaabilirsiniz hem de sağlığınıza dikkat edebilirsiniz. Spor yapmak sizi forma sokarken aynı zmanada da kalbinize de iyi gelir. Kendinizi sağlıklı hissedersiniz. Son zamanlarda yapılan araştırmalar aralıklı spor yapan kişilerin kalp ve vücut sağlıklarının diğer kişilere oranla daha iyi olduğunu göstermiştir. Kadınlar haftada 3 gün spor yapmalıdır. Her bir gün yapacakları spor saati birinci grup için 20 dakika, 2. grup için 40 dakika olmalıdır. ilk 20 dakika yapılan spor sayesinde daha çok kilo verilir. ikinci 40 dakikalık spor sayesinde ise daha çok vücut ve kalp sağlığı korunmuş olur.

Çoğu kişinin yanlış ilaç kullanma sonucunda milyonlarımızı kilo verdiren ilaçlara verdik. hiç bi ilaç size durduğunuz yerde kilo verdirmez. Çünkü kiloların ana sebebi alınan fazla kaloriler olduğu için alınan fazla kalorileri yakmadan kilo vermek mümkün olmayacaktır.Yani, bu dinlenme süresi gerçekten gerekli mi? Her gün dışarı çalışabilir miyim? Sen devre her gün eğitim yapabilir miyim? Kilo kaybı için önemli bir faktör kalori yanıyor. Yani, daha fazla egzersiz programı daha fazla kalori, sağ yandı demektir? Böylece eğer her gün dışarı çalışabilir, daha hızlı kilo kaybedebilir. Mantıklı görünüyor değil mi?

Çalışmalar bir dizi artık ara egzersiz sadece kilo kaybı hızlandırmak olmayacaktır bulduk, ancak sürece tren gerekmez. Ara egzersiz, düşük yoğunluklu iyileşme dönemleri takip yüksek yoğunluklu egzersiz Spurts içerir. Egzersiz sırasında yanmış yağ (yakıt diğer kaynaklara göre düşme yüzdesi), ama yağ yandı artar toplam tutar.

Birçok dansçı kendi treadmill egzersiz programı yürüme sırasında geriye sadece onları daha eğlenceli hale getirir bulabilirsiniz, ancak onların gücü ve denge kurar. Sürece koordinasyon içinde eminiz bu teşebbüs etmeyin!

You see, sabitleyici gibi karın kasları hareket. Bu ses ile çok yapmak bu kilo kaybı için büyük yapmak için hızlı bir hızda gitmek. Ben 1 dakika veya daha az dinlenme süreleri ile 10-15 tekrar ve 5 set yapıyor öneririz. Bu 8 dakika toplam hakkında götürecektir.

Egzersiz planı ağırlık eğitim ekleyin. Ağırlıklar ile Eğitim size büyük faydalar sağlayacaktır. Sizin kasları güçlü tutacak ve bu tonda göz size. O ne zaman bir kilo kaybı planı olduğunuzu kaybetmek ne kadar kas ağırlık limiti olacaktır.

Yani, gereksiz ancak doğru bilgi ile akıllıca bir evde hangi ile hızlı kilo alabilirsiniz zaman takım elbise kumaşı denemek için jimnastik araç kümesi var. Araçlar olarak pahalı değildir ve büyüleyici jimnastik gibi. Bu egzersizler için gereken bazı şeyler evinizin kullanabilirsiniz.

Bir ay için 30 ila 45 dakika günlük su havuzları serbest stille Yüzme iyi sonuçlar verecektir. Hızlı sonuç eğer yüzme karşı doğal nehir uygulanan ve su akış karşı olacaktır.

Sağlıklı Zayıflamak

Zayıflamak kişiler için oldukça zor olmaktadır. Heleki çalışan biri için bu durum hiç iç açıcı bir durum değildir. Zayıflamanın çeşitli yöntemleri ve ..
668 12 429
Spor, Birçok Sağlık Sorununu Önlüyor

Özellikle beyin işlevlerini koruyarak Alzheimer gibi unutkanlık hastalıklarını ve tansiyon, kalp, şeker gibi hastalıkları önlüyor.. Diyabet, obezit..
214 23 205
Spor Salonuna Hangi Amaçla Gidiyoruz?

İnsanlar bazen spor yapmanın dışında başka sebeplerden dolayı da spor salonuna gidebiliyor. Arkadaşlık ortamı, sauna, havuz gibi pek çok nedenleri var..
242 5 736
Spor Yapmak Kanser Riskini Azaltıyor

Spor ve egzersizi hayatınızdan çıkarmayın. Her yaşta her dönemde mutlaka hareketli olun ve bunun ileride faydasını görün. Kanseri önlemenin en iyi ..
952 4 426
Önce Hangisinden Başlamalıyım? Kardiyo mu Güç Eğitimi mi?

Spora yeni başlayanların sıkça sorduğu bir sorudur bu. Kardiyo mu güç eğitimi mi? Egzersiz fizyoloğu Marta Karadağ sorunuzu yanıtlıyor. Nereden..
621 7 170
Gençlerde Depresyon, Egzersiz Yaparak İyileştirilebilir

Herkes gibi gençler de depresyondan muzdarip olabilir. Yeni bir çalışmaya göre egzersiz yapmak gençlerdeki depresyonu azaltıp önleyebiliyor. 12..
474 18 279
Karın Yağlarını Eritmek İçin Öneriler

Egzersiz hakkında doğru bilinen yanlışlar neler uzmanından öğrenelim.. Sağlıklı yaşam ve spor eğitmeni Sara Haley, günümüzde sıklıkla yanlış biline..
313 15 770
diyet ile zayıflama

diyet ile zayıflamaDiyet ile zayıflama düşündüğünüz kadarda kolay olmayabilir, zira bazı insanların metabolizmalarıhızlı bazılarının ya..
281 24 650
En Etkili Zayıflama Yöntemi İp Atlamak

Japon bilim adamları yaptıkları araştırmada ip atlamanın en etkili zayıflama yöntemi olduğunu buldu. Çünkü hem forma sokuyor hem de açlık hissi vermiy..
865 12 753
Gerçek Ekmek Buğday Renkli Olur

Şu sıralarda bakanlık tarafından bir ekmek düzenleme çalışması sürüyor. Ekmekler hangi özellik ve renkte olmalı? Başbakanlık'lık ardından Gençlik v..
794 19 834
Bitki Karışımlı Çay

Kadınların en büyük sorunlarından birisi zayıflama ileilgili olarak sizlere bir çok şey belirtebiliriz. Bunların en büyük nedenlerinden  öne çıka..
317 10 326
Astımlı Çocuklar Nasıl Spor Yapmalı?

Astım rahatsızlığı olan bir çocuk spor ve egzersiz yaparken çok dikkatli olmalı.. Nerede, ne zaman hangi koşullarda spor yapabilirler? Astım rahats..
670 12 214
Astım Hastası Çocuklar Aktivitelere Katılabilir mi?

Astımlı bir çocuk hayatını evde oturarak dinlenerek mi geçirmek zorunda, kayak yapabilir mi? Aktivitelere katılmayı engelleyebilir mi? Astım rahats..
788 14 275
Egzersiz Motivasyonunu Artırmanın Basit Yolları

Spor ve egzersiz yapmak için heyecanlanmak ve bunu istemek gerekir. Motivasyonunuzu nasıl artırabilirsiniz? Egzersize ara vermeden rutine dönüş..
620 13 276
Şeker Hastalığında Spor Çok Önemli

İlaç tedavisinden önce yemek düzenini oturtmak ve spor yapmak diyabette daha önemli.. Düzenli spor yapmanın şeker hastalığını önleme ve tedavi etme..
969 26 387