Doktor Tv Banner

Sudafen Şurup Cocuk

Kataprin ped. 120 mg şurup

» Analjezik, Antipiretik (NSAİ) Etken Maddesi Paracetamol KATAPRIN PED.5 ML 120 MG 150 ML ŞURUP Yerli, Beşeri bir ilaçdır FORMÜLÜ Tablet: Ac..
153 13 230
Passiflora Yan Etkileri

Passiflora şurup hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın ; passiflora şurup Passiflora yan etkileri ; Passiflora ilacının bilinen bir yan etkisi y..
406 16 809
Sayın Aydoğan, Bir çocuk cerrahına başvurun. Saygılarımla - Prof. Dr. Selim AKSÖYEK

hocam merhaba.benim iki buçuk yaşında bir kızım var. yaklaşık 20 gündür kabız. çişi geldiği zaman çok ağlıyor terliyor ve çok zor çişini yapıyor ı da ..
809 16 216
Kızım 11 Yaşında Fakat 4 Yaşında Bir Çocuk Gibi Davranıyor. Ne Yapabiliriz?

Merhaba, benim kızım 2 yaşındayken bir sabah bağırarak uyandı. Uyandığında vücudu kasılmıştı ve saatlerce o şekilde kaldı. Sık sık arkaya öne düşmeler..
861 23 309
RİNOGEST şurup dozu kullanımı

Kullanım Şekli: 12 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler: 3×2 ölçek (10 ml), maksimum günlük doz 240 mg. 6-12 yaş arası çocuklar: 3×1 ölçek (5 ml), m..
865 13 160
RİNOGEST şurup yan etkileri

Yan Etkileri: Psödoefedrine bağlı ciddi ters etkiler nadiren görülür. Uyku bozuklukları ve nadiren halüsinasyon dahil SSS uyarım semptomları görülebil..
384 9 167
IBUFEN 100 ML ŞURUP Endikasyonları

IBUFEN 100 ML ŞURUP Juvenil artritte dahil romatimal hastalıklar ve iskelet kas sistemi hastalıklarıda analjezik ve antienflamatuar olarak, dismenor..
405 26 114
A-PER ŞURUP 120 MG 100 ML

A-PER ŞURUP 120 MG 100 ML Endikasyonları Ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak kullanılır. Soğuk algınlığından ileri gelen ağrılarda, çocuklardaki dökü..
708 6 243
Andız Katranı (Juniperi Drupecea)

Bitkinin dal ve gövde parçalarının yakılması ile elde edilen maddedir. Siyah renkte, şurup kıvamında keskin kokulu bir sıvıdır. Etkileri: Solunum v..
744 4 846
Ekoriinol 120ml şurup

» Antiandrogen Etken Maddesi Paracetamol + Chlorpheniramine maleate EKORINOL 120 ML ŞURUP Yerli, Beşeri bir ilaçdır. FORMÜLÜ 160 mg/ml ..
510 17 767
Mide Girişimde İltihap Var ve Kilo Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Öncelikle kolay gelsin hocam. Sorunum mide girişinde 2 yıla yakın iltihap var ve gittiğim doktorlar faklı ilaç tavsiye ediyor. İlk doktor bana bir hap..
271 17 291
ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

Andız otu kökü ezilip balla karıştırılarak yenirse öksürüğü dindirir, balgamı söker. Ardıç taze meyvelerinin ezilmesi ile elde edilen şurup öksürüğe ..
416 24 738
Eksofed 120ml şurup

ENDİKASYONLARI Pro­dük­tif(bal­gam­lı, gö­ğü­se in­miş) ök­sü­rük­le bir­lik­te gö­rü­len üst so­lu­numyo­lu ra­hat­sız­lık­la­rın­da semp­to­ma­tik..
324 19 360
Ateşlenen Çocuk - Doğru Bilinen Yanlışlar...

Ateşlenen çocuğa yaptırılan soğuk duşun beyindeki ateşi yükselttiğini biliyor muydunuz? Çocuklarda görülen ateşin düşürülmesi için öncelikle çocuğun g..
454 15 228
Öksürük için şifalı bitkiler

Andız otu kökü ezilip balla karıştırılarak yenirse öksürüğü dindirir, balgamı söker. Ardıç taze meyvelerin..
682 11 565