Doktor Tv Banner

Parol Hap Neye Faydalı

ilaç formülü Parol tablet; her tablette 500 mg parasetamol içerir.
837 11 665

Parasetamol nadiren alerjik ve aşırı duyarlılık reaksiyonlarına ve makülopapüler döküntülere neden olabilir. Yine çok nadir olarak mide bulantısı görü..
202 10 526

PAROL [ 500 MG ] 20 TABLET Parol tablet; her tablette 500 mg parasetamol içerir. Endiskasyonları ; Baş ve diş ağrıları, migren, dismenore, miyalji,..
327 12 207

Parasetamole karşı aşırı duyarlılık ve karaciğer hastalıkları olan kişilerde kontrendikedir.
844 26 307

Doktor tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde; 12 yaşından büyük çocuklarda ve yetişkinlerde tavsiye edilen Parol Tablet dozajı, ger..
167 24 669

Baş ve diş ağrıları, migren, dismenore, miyalji, nevralji, tüm müsküloskeletal ve tonsilektomi ağrılarında analjezik; soğuk algınlığı, influenza ve di..
676 14 286

Etken Maddesi Paracetamol PAROL 500 MG 20 TABLET Yerli, Beşeri bir ilaçdır. İlaç Formülü ; Parol tablet; her tablette 500 mg parasetamol içerir. D..
963 8 814

PAROL [ 500 MG ] 20 TABLET Uyarılar ve Önlemler ; Anemili veya kardiyak, pulmoner, renal ya da hepatik hastalıkları olan kişilerde doktor kontrolü o..
242 19 817

Parasetamol nadiren alerjik ve aşırı duyarlılık reaksiyonlarına ve makülopapüler döküntülere neden olabilir. Yine çok nadir olarak mide bulantısı görü..
489 26 377

Tedavi dozunda etkileşim belirlenememiştir. Yüksek dozda ve uzun süreli kullanımda antikoagülan ilaçların etkisini arttırmaktadır. Uzun süreli yüksek ..
966 12 874

Parasetamol nadiren alerjik ve aşırı duyarlılık reaksiyonlarına ve makülopapüler döküntülere neden olabilir. Yine çok nadir olarak mide bulantısı görü..
161 8 343

V İ T A M İ N L E R A VİTAMİNİ Nerede Bulunur: Süt, tereyağı, beyaz peynir, ciğer,balık, yumurta,yeşil sebze, havuç.Neye Yarar: Gözlere, cilde, büyüm..
760 9 576

Merhaba, 39 derece ateş, eklem ağrıları ve gece terlemeleri şikayetlerim oldu ve bu şikayetler 3-4 gün sürdü. Sonrasında şiddetli baş ağrılarım oldu. ..
373 14 886

Şiddetli boyun ağrısı yani bu omuriliğe giden yer kafatasına kadar gidiyor, ayrıca omuzlarda sertlik var. Doktora gittim ama bir sonuç alamadım verdiğ..
494 10 875