Doktor Tv Banner

Calpol Şurup Kaç Gün Kullanılır

Kataprin ped. 120 mg şurup

» Analjezik, Antipiretik (NSAİ) Etken Maddesi Paracetamol KATAPRIN PED.5 ML 120 MG 150 ML ŞURUP Yerli, Beşeri bir ilaçdır FORMÜLÜ Tablet: Ac..
288 6 751
12 Aylık Kızım Diş Ağrısı Çekiyor. Ne Yapabiliriz?

Merhaba, 12 aylık kızım çok kötü diş ağrısı çekiyor. Geceleri uyku düzeni kalmadı. Şu an 4. dişi patlamak üzere. Ağrı kesici Calpol ve Dolven kullanıy..
529 21 385
Bu ilaçları çocuğunuza vermeyin

İngiltere, aralarında Benylin ve Calpol gibi çok satan ilaçların da bulunduğu iki yaşın altındaki çocuklara verilen 100'den fazla öksürük ve soğuk alg..
482 24 503
1 Yaşındaki Kızım Diş Çıkarıyor ve Ağrısı Çok Oluyor, Ne Yapabilirim?

Merhaba benim 12 aylık kızım var. Kızım çok kötü diş ağrısı çekiyor geceleri uyku düzeni kalmadı. Şuan 4.dişi patlamak üzere ağrı kesici calpol ve dol..
954 12 403
Efferalgan 500mg 16tablet

» Analjezik, Antipiretik Etken Maddesi Paracetamol EFFERALGAN 500 MG 16 TABLET İthal, Beşeri bir ilaçdır FORMÜLÜ 500 mgPara..
618 10 538
A-PER ŞURUP 120 MG 100 ML

A-PER ŞURUP 120 MG 100 ML Endikasyonları Ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak kullanılır. Soğuk algınlığından ileri gelen ağrılarda, çocuklardaki dökü..
251 9 693
Andız Katranı (Juniperi Drupecea)

Bitkinin dal ve gövde parçalarının yakılması ile elde edilen maddedir. Siyah renkte, şurup kıvamında keskin kokulu bir sıvıdır. Etkileri: Solunum v..
424 11 317
Ekoriinol 120ml şurup

» Antiandrogen Etken Maddesi Paracetamol + Chlorpheniramine maleate EKORINOL 120 ML ŞURUP Yerli, Beşeri bir ilaçdır. FORMÜLÜ 160 mg/ml ..
680 17 890
Kızıma Farenjit Teşhisi Konuldu, Tedavisi Başlandı Fakat Sesi Kısıldı, Ne Yapmalıyız?

3,5 yaşındaki kızıma pazartesi günü farenjit teşhisi kondu, doktor antibiyotik olarak klamoks bıd 200/28gr ve calpol verdi. Bugün çarşamba ve ateşi bu..
880 10 628
Passiflora Yan Etkileri

Passiflora şurup hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın ; passiflora şurup Passiflora yan etkileri ; Passiflora ilacının bilinen bir yan etkisi y..
565 16 365
Akçöp

Rutubetli yerlerde yetişen zambakgiller familyasından olan zehirli bir bitkidir. Etkileri: Yüksek tansiyona, ağrı ve sızılara iyi geldiği gibi harice..
586 20 442
VİMİN C Şurup

VİMİN C Şurup Berko Etken Madde(ler): Vitamin C (Askorbik asit) 15 mg/5 ml, Demir 13 mg/5 ml, Çinko 5 mg/5 ml, Vitamin B9 (Folik asit) 150 mcg/5 ml, V..
434 7 257
RİNOGEST şurup dozu kullanımı

Kullanım Şekli: 12 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler: 3×2 ölçek (10 ml), maksimum günlük doz 240 mg. 6-12 yaş arası çocuklar: 3×1 ölçek (5 ml), m..
740 16 161
RİNOGEST şurup yan etkileri

Yan Etkileri: Psödoefedrine bağlı ciddi ters etkiler nadiren görülür. Uyku bozuklukları ve nadiren halüsinasyon dahil SSS uyarım semptomları görülebil..
329 15 454
IBUFEN 100 ML ŞURUP Endikasyonları

IBUFEN 100 ML ŞURUP Juvenil artritte dahil romatimal hastalıklar ve iskelet kas sistemi hastalıklarıda analjezik ve antienflamatuar olarak, dismenor..
655 5 675