Bursa Konur Hastanesi Doktorları

Doç. Dr. Nusret Erdoğan

Doç. Dr. Nusret ERDOĞAN Adı Soyadı: Nusret ERDOĞAN Branşı: Patoloji ve Sitoloji Prof Dr Nusret Erdoğan Patoloji Uzmanı Marmara Üniversitesi Sağlık ..

Bursa İnciri Bulantı Ve Kusmaya Birebir

İngiliz Düşes Catherine gebelikte yaşadığı bulantı ve kusmalara Bursa’dan aldığı siyah incirin yararlı olduğunu bildirdi. İncir gerçekten bulantıyı ke..

Sonunda Böbrek Nakli Gerçekleşti

Bursa’da yaşayan 62 yaşındaki böbrek hastası böbrek nakli için çok bekledi ve sonunda nakli yapıldı. Polis tarafından haberi alan Zülfü Önal şimdi iyi..

Bursa’Nın Dişleri Çürük Çıktı

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından yapılan araştırmada, öğrencilerin yüzde 75′ninin dişlerinin çürük olduğu ortaya çıktı.Bursa İl Sağlık Müd..

Gebelikte Nelerde Uzak Durulmalı?

Hamileliğin ilk aylarında özellikle kaçınılması gereken şeyler var. Özellikle ilk 3 ay bebeğin beyin gelişimini etkiliyor. Uzman Dr. Hüseyin Uslu, ..

Bir Nakil Başarısı Daha

Sakarya’da başarıyla tamamlanan operasyonda bir kolundan diğer koluna damar nakledilerek hasta normale döndürüldü.. Sakarya Eğitim ve Araştırma Has..

82’Lik Ninenin Organları Hayat Verdi

Bursa’da beyin ölümü gerçekleşen kadının organları ihtiyaç sahiplerine bağışlandı ve 3 kişinin hayatı kurtuldu.. Bursa'da anahtarını evde unutunca ..

Tıp Bayramı Nedir? Hakkında Bilgi

Tıp Bayramı Nedir? Tıp Bayramı, her Mart ayının 14'ünde kutlanan, Türkiye'de tıp alanından çalışanların hizmet sorunlarının tartışıldığı, bilime katk..

İlk Osmanlı Parası Hakkında Bilgi

İlk Osmanlı Parası "Sikke" denilen madenî paranın, Orhan Gazinin ilk yıllarında, hâlâ son Selçuklu I. Sultanı Gıyaseddin Mes'ud'un adına basıldığı bi..

Kuş Gribi Tehlikesi Nereleri Sardı?

Kuş gribi tehlikesi yeniden kapıda. Bursa ve Balıkesir’in köylerinde toplu tavuk ölümleri bu durumu akla getiriyor. Bursa ve Balıkesir'in birçok kö..