Berna Laçinin Kısa Küt Saç Modeli

Şehir Hastaneleri İçin Yeni Dönem

Sağlık bakanlığının hastanelerle ilgili yeni projelerinden biri de şehir hastanelerinin tamamlanması.. Sağlık projelerini hızlandıracak, şehir hast..

Temizleyicilerin Egzamaya Etkisi - Alkol

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Berna Şanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, egzamanın, der..

Saç Lastiğiyle 4 Çeşit Harika Saç

Aceleniz var ve saçlarınıza fön çektirecek zamanınız yok. Bu durumda ihtiyacınız olan tek şey bir saç lastiği. İşte, 30 saniye içinde yaratabileceğiz ..

Gripte Ballı Limon Etkisi

Grip ve solunum yolu enfeksiyon hastalıklarına birebir olan bal ve limon ikilisini karıştırarak deneyin. Çayını demleyip içebilirsiniz.. Ege Üniver..

Yaz Mevsiminde Neden Şişmanlıyoruz?

Yaz mevsimini en çok da meyve ve sebze çeşidi arttığından, daha fazla yiyecek seçeneği bulduğumuzdan severiz.  Ancak insan sağlığı için zararlı..

Kilo Vermenin Sırları Nelerdir?

Bugüne dek yapılan kalori hesabının yanlış olduğunu ve kilo vermenin aslında sanılandan iki kat güç olduğunu öne süren iki bilim adamı yeni bir model ..

Midazolam

Kısa etkili bir bileşik, fizyolojik pH'da lipidde, ph 4 tten azlığında suda çözünebilir. Bu anksiyolitik ve amnestik özelliklere sahip bir hipnotik se..