Çekilen Daimi Dişlerin Yerine Yenisi GelirmiDiş Kırıldığında Ne Yapılmalı?

Diş hekimleri uyarıyor.. Dişiniz kırıldığında ilk olarak yaralı bölgeyi ılık suyla yıkayın ve acilen bir hekime başvurun.. Diş Hekimleri Ayşe Doğan..

20’Lik Dişler Sizi Üzmesin

Yirmilik dişlerin yne zaman çıkacağı belli olmasa da genelde yirmili yaşlarda çıkıyor. Çok ağrı veriyor ve zararları çok. Hemen doktorunuza başvurun. ..Diş Estetiğinde Lingual Teknik Nedir?

Görünmeyen diş telleri ile harika çözümler sizi bekliyor. Diş estetiği tedavisinde yükselen trend şimdi bu! Büyüleyici bir gülümsemenin en büyük en..Yer Tutucular

Süt dişleri altından gelecek daimi dişin rehberi gibidir. Bu dişlerin zamanından önce çekilmesi, çekim boşluğuna komşu dişlerin hareket etmesiyle bu r..Süt Dişleri Ne Zaman Düşer ?

Süt Dişlerinin düşme süresine ilişkin yazımızı sizlerle sunuyoruz,umarım faydalı bilgiler vermişsiz..İyi okumalar dileriz.Süt disleri çocukluk dönemin..Daimi Dişler

Çocuğunuz 6-7 yaşlarındayken süt dişleri düşüp, yerlerine daimi dişleri sürmeye başlar. Bu süreç biraz daha erken ya da geç de olabilir. Her çocuğun k..

Süt Dişleri Tedavi Edilmeli Mi

Süt dişleri de tıpkı kalıcı dişlerde olduğu gibi tedavi edilmelidir. "Nasıl olsa değişecek!" düşüncesiyle bu dişlerin çekilmesi pek çok problemlere ne..