Doktor Tv Banner

Sertleşme Sorununa Bitkisel Çözümler

Sertleşme Sorununa Bitkisel Çözümler
20 0 30

Roma imparatoluğundan beri kerevizin sertlşme sorunu yaşayan erkeklerin sorunlarına yardımcı olduğunu hepimiz biliyoruz. Günümüzdede bunun böyle oduğunu düşünenler ve hala bunu svunan lar da bulunmaktadır. Avrupa ve amerikada yapılan araştırmalarda kerevizin erkeklerde sertleşme sorunlarına bire bir olduğuna dair olumlu kanıtlar elde edilmiştir. Erkeklerde sertleşme bozuklukları ve iktidarsızlığın oldukça çeşitli sebepleri vardır. Örneğin iktidarsızlık ile cinsel organın ilişki sırasında sertleşmemesi tamamen birbirlerinden farklı şeylerdir. Bu iki farklı duruma da doğal oalrak farklı öneriler sunulacaktır. Kereviz iktidarsızlığıa karşı anladığımız açıdan bir çözüm getirmemektedir. Kerevi ilişki sırasında sertleşme sorunu çeken erkekler için mükemmel bir doğal çözüm yoludur. Cinsel ilişkiye girememek veya cinsel ilişkiye olan isteğin azalması ile cinsel organın ilişki sırasında sertleşmemesi tamamen birbirlerinden farklı kavramlardır. Bu şikayetler hep iktidarsızlık oalrak adlandırılır.

İktidarsızlık genel bir tanımdır ne tür bir iktidarsizlik problemi olduğunu ancak alanında cinsellik uzmanı olan bir hekim bilebilir. Örneğin halk arasında cinsel arzunun azalması veya olmaması da iktidarsızlık kavramıyla beraber anılmaktadır ancak bu durum yanlıştır.

Orta yaştan itibaren bazı erkekler vücutlarında östrojen hormonu salgılamaya başlar. Bunula beraber cinsel ilişkiye girme isteğinde bir azalma olur. yani cinsel isteksizlik ortayaçıakr. Bu isteksizliğin doğal tedavisine geçmeden önce bu hastalığın tam tedavisini ve teşhiisi için bir doktora görünmekte her zaman fayda vardır.

Kerevizin cinsel isteksizliğe ya da kerevizin iktidarsızlığa olan olumlu etkilerinden bahsettik. ancak birşey daha söylemeliyim ki kereviz tek başına cinsel sorune ya da cinsel isteksiziğe çare değildir. Kerevizin sertleşme sorununa çözüm getirmesi için yanında demir yönünden zengin bir bitki olan ıspanakla beraber tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Ancak bu sayede kereviz sertleşme problemine karşı çözüm olabilir.

Ginseng İçeren Bir İlaç Sertleşme Sorununu Çözecek

Erkekleri ilgilendiren bir haber Kore’den geldi.. Ginseng içeren bir ilaçla erkeklerde sertleşme sorunu çözülecek. Rahat bir cinsellik için bu ilaç fa..
365 26 531
Cinsel İsteği Kuvvetlendiren Yiyecekler

Hangi yiyecek ve içecekler libidoyu artırır ve cinsel isteği güçlendirir? Eşinizinle birlikte mutlu bir cinsel hayat için önerileri dikkate alın.. ..
614 8 884
Cinsel yaşamın düşmanı!

Her 3 hastadan biri bu hastalık yüzünden cinsel yaşama veda ediyor… Şeker hastalığına yakalanan bireylerin en büyük korkularından bir tanesi de cinsel..
915 10 345
Gebelikte İstenmeyen Tüy Sorunu

Kadınlar istenmeyen tüyleri hiç sevmez doğal olarak. Hamilelik döneminde tüy artışı daha fazla yaşanır peki ne yapılabilir? Hamilelikte tüylenme so..
916 14 872
İlk Gece Korkusu Erkeklerde de Var

Eşlerini cinsel açıdan mutlu edememe korkusu erkekleri ilk gece sarıyor. Bu durum ilişkiyi nasıl etkiliyor? Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)..
793 9 422
Cinsel Terapi İktidarsızlığa İyi Geliyor

CİSED Genel Başkanı Dr. Cebrail Kısa erkeklerde görülen cinsel problemlere çözümün cinsel terapi olduğunu bildirdi. CİSED Genel Başkanı Dr. Cebrail..
411 25 848
Erkeklerde Ereksiyon Sorunu Nelere Yol Açıyor?

Ereksiyon sorunu erkeklerin cinsel yaşamında çok önemli bir yere sahip.. Bu sorunun nedenler ve çareleri nelerdir uzmanından öğrenelim.. Sertleşme ..
189 17 777
Türk Erkeklerinin Cinsel Sorunları Neler?

Tek soru ve cevaplar erkeklerin cinsel sorunları tespit edilebilir. Letonya'nın başkenti Riga’da Bayer tarafından yapılan uluslararası basın konfer..
236 11 387
Bitkisel İlaçlardan Uzak Durun Çünkü..

Başta sağlık bakanlığı ve eczacılar birliği bitkisel içerikli haplardan uzak durulmasını öneriyor. Toplatılmaya başlanan bu ilaçlar tehlikeli.. Siv..
935 25 750
Kabızlık Nasıl Giderilir?

İnsanların birçoğu ishal yada kabızlık yüzünden yakınır, hayatları tam bir kabusa dönüşür. Düzenli olarak dışkı yapamamak belli bir süre sonra herkes ..
185 14 786
Şeker ve Meyve Macunları Faydalı

Meyveli şekerlemeler, jöle ve macunlar sağlığa faydalı! Stockholm Üniversitesi’nde yapılan araştırmalar bu şekerlerin bitkisel olduğun söylüyor.. M..
346 19 759
Cinsellikte Bunalım ve Stres Olumsuz Etki Yapar

Soru cevap şeklinde cinsel sorunlarınıza çareler bulacaksınız. 3 yıldır evliyim. Son 2 yıldır cinsel ilişkide yeterince sertleşemiyorum. Eşim, çoc..
806 9 101
Adet Sancılarına Ne iyi Gelir?

Adet sancıları bazı kadınların korkulu rüyasıdır. Sadece sancı çekmek de değil, baş ağrısı, karın ve kasık bölgesindeki ağrılar, bel ağrıları tüm bunl..
792 7 329
Cinsel Performansı Olumsuz Etkileyen Etmenler

Erkeklerin ayrı kadınların ayrı cinsel sorunları oluyor.. PEki hayal kurmak olmayan şeyleri kurmak cinselliği nasıl etkiler? Prof. Hattat şu bilgil..
216 5 686
Bitkisel İlaç Kullananlara Kötü Haber

Bitkisel haplar bazı durumlarda beyin kanaması, körlük ve ölüme sebep olabiliyor. Etkileşim konusunda doktorunuzla ayrıntılı bir görüşme yapın.. Gö..
190 22 895