Sertleşme Sorununa Bitkisel Çözümler

Sertleşme Sorununa Bitkisel Çözümler
89 9 25

Roma imparatoluğundan beri kerevizin sertlşme sorunu yaşayan erkeklerin sorunlarına yardımcı olduğunu hepimiz biliyoruz. Günümüzdede bunun böyle oduğunu düşünenler ve hala bunu svunan lar da bulunmaktadır. Avrupa ve amerikada yapılan araştırmalarda kerevizin erkeklerde sertleşme sorunlarına bire bir olduğuna dair olumlu kanıtlar elde edilmiştir. Erkeklerde sertleşme bozuklukları ve iktidarsızlığın oldukça çeşitli sebepleri vardır. Örneğin iktidarsızlık ile cinsel organın ilişki sırasında sertleşmemesi tamamen birbirlerinden farklı şeylerdir. Bu iki farklı duruma da doğal oalrak farklı öneriler sunulacaktır. Kereviz iktidarsızlığıa karşı anladığımız açıdan bir çözüm getirmemektedir. Kerevi ilişki sırasında sertleşme sorunu çeken erkekler için mükemmel bir doğal çözüm yoludur. Cinsel ilişkiye girememek veya cinsel ilişkiye olan isteğin azalması ile cinsel organın ilişki sırasında sertleşmemesi tamamen birbirlerinden farklı kavramlardır. Bu şikayetler hep iktidarsızlık oalrak adlandırılır.

İktidarsızlık genel bir tanımdır ne tür bir iktidarsizlik problemi olduğunu ancak alanında cinsellik uzmanı olan bir hekim bilebilir. Örneğin halk arasında cinsel arzunun azalması veya olmaması da iktidarsızlık kavramıyla beraber anılmaktadır ancak bu durum yanlıştır.

Orta yaştan itibaren bazı erkekler vücutlarında östrojen hormonu salgılamaya başlar. Bunula beraber cinsel ilişkiye girme isteğinde bir azalma olur. yani cinsel isteksizlik ortayaçıakr. Bu isteksizliğin doğal tedavisine geçmeden önce bu hastalığın tam tedavisini ve teşhiisi için bir doktora görünmekte her zaman fayda vardır.

Kerevizin cinsel isteksizliğe ya da kerevizin iktidarsızlığa olan olumlu etkilerinden bahsettik. ancak birşey daha söylemeliyim ki kereviz tek başına cinsel sorune ya da cinsel isteksiziğe çare değildir. Kerevizin sertleşme sorununa çözüm getirmesi için yanında demir yönünden zengin bir bitki olan ıspanakla beraber tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Ancak bu sayede kereviz sertleşme problemine karşı çözüm olabilir.

Bir erkek cinsellikle fazlasıyla ilgilenir seks için her fırsatı değerlendirebilir. Fakat cinsellik ve sağlık hakkında çok az bilgiye sahiptir. 150..
624 25 622

2025 yılında tüm dünyada 322 milyon erkeğin sertleşme sorunu yaşaması bekleniyor. Ülkemizde ise 10 erkekten 7’sinin bu sorunu yaşadığı belirtiliyor. ..
198 6 797

Cilt Kırışıklıkları İçin Bitkisel Çözümler özellikle son yıllarda çok fazla kullanılır olmuştur bunun nedeni artık herkesin doğal ürünlerin önemini an..
883 16 132

Erkekleri ilgilendiren bir haber Kore’den geldi.. Ginseng içeren bir ilaçla erkeklerde sertleşme sorunu çözülecek. Rahat bir cinsellik için bu ilaç fa..
887 4 139

    Baş Ağrısına Bitkisel Çözüm olarak birçok bitki kullanılmaktadır son yıllarda insanların kimyasal çözümler yerine doğal olduğundan ..
698 16 377

Sertleşme sorunu yaşayan hastaların tedavisi Sertleşme sorunu yaşayan hastaların tedavisi var. İlaç ve protez uygulayarak tedavi edilen hastalar, mut..
533 17 884

Uzmanlardan uyarı! Erkeklerin cinsel sağlığını hangi rahatsızlıklar bozuyor ne gibi tedaviler mümkün? Aile Sağlığı Araştırma Derneği Başkanı Pr..
606 23 106

    Sivilce Lekelerine Doğal Çözümler olarak en etkilileri bitkisel olanlardır bunu ben bizzat deneyerek gördüm önceleri kimyasal ilaç ..
677 7 200

Hangi yiyecek ve içecekler libidoyu artırır ve cinsel isteği güçlendirir? Eşinizinle birlikte mutlu bir cinsel hayat için önerileri dikkate alın.. ..
844 20 774

Her 3 hastadan biri bu hastalık yüzünden cinsel yaşama veda ediyor… Şeker hastalığına yakalanan bireylerin en büyük korkularından bir tanesi de cinsel..
904 18 723

Oral tedaviye cevap veremeyen erkeklerde yeni bir tedavi yöntemi geliştirildi. Sertleşme sorununa kalıcı çözüm nedir? Geniş çaplı araştırmalara gör..
163 8 660

Diş eti sorunları olan erkekler daha sık ereksiyon sorunlarıyla karşılaşıyor. İlk iş olarak ağız ve diş bakımı yaptırılmalı.. İnönü Üniversitesi'nd..
717 10 741