Selahattin Dönmez’Den Zayıflamak İçin Mucizevi Tarif

Selahattin Dönmez’den Zayıflamak İçin Mucizevi Tarif
44 5 72

Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez’in önerileri:
* Bütün çayları şekersiz olarak serbest tüketiniz.
* Diet Cola yapısındaki tatlandırıcı ve kafeinden dolayı günde 1 kutu için.
* Eğer sıvı tüketiminiz yoksa, günde 6-8 su bardağı su için.
* Herhangi bir işle uğraşırken yemek yemeyin.
* Yiyeceklerinizi yavaş yiyin.
* Haftada üç kez 30 dakika yürüyüş yapın.
* Her iki öğün araasında en az iki saat olmasına özen gösterin.
* Verilenden eksik veya fazla yemeyin.
* Aşırı tuz almayın.
* Günde 8 saatten fazla uyumamaya özen gösterin
Ünlü diyetisyen Selahattin Dönmezden mucizevi tarifi
2 orta boy elma
1 orta boy limon
1 rulo halinde tarçın
1 tatlı kaşığı karabiber
1 tatlı kaşığı karanfil(tane olacak)
HAZIRLANIŞI
Elma ve limonu 4 e bölerek kabuklarını soymadan ve çekirdeklerini çıkarmadan diğer malzemelerle birlikte 3 lt suyun içine atın kaynamaya bırakın elmalar pörsümeye basladığı vakit altını kapatın ve süzün , hergün 2 kere ve birer bardak olarak sıcak ve soğuk içebilirsiniz.
Derya Baykalın programı deryalı günlere konuk olan, ünlü diyetisen ve beslenme uzmanı Selahattin Dönmez biz için zayıflamak adına çok yararlı bilgiler verdi Yine.bazal metabolizma hızlandırıcı formül, glisemik indeks ve doğal detoks hakkında bilmediğimiz şeyleri Selahattin Dönmez sayesinde öğrendik.
Bazal metabolizma hızımızı arttırıcı harika bir tarif de veren Selahattin Dönmez, bu tarif sayesinde B.M.Hızımızın %15 arttığını belirtti.
Bu metabolizma hızının artması.yani bize ne faydası var ?
Bazal metabolizma hızımızın yüksek olması demek çok basit anlamıyla vücudumuzun daha fazla yağ yakması demek..belki bu eksik ya da farklı bir tabir oldu ama.mesela yediğimiz yemekler belli oranda kalori alıyoruz.eğer metabolizma hızımız düşükse aldığımız o kaloriler direkt yağa dönüşür fakat metabolizmamız hızlı çalışıyorsa enerjiye dönüşür ve daha az yağ depolanır.bu durum bizim için çok önemli.
Selahattin Dönmez her yemekten sonra içmemizi önerdiği o ünlü tarifi verdi bizlere.bu tariften günde 3 bardak içmek yeterli.her yemek sonrası 1 bardak içildiği taktirde, B.M.H nı artırarak yediğimiz yemeğin yağa dönüşmesini aza indirger.bu tarif için
2 elma- kırmızı olması tavsiye ediliyor
1 limon
1 tatlı kaşığı karanfil
1 tatlı kaşığı tane karabiber
1 rula tarçın
3 litre su
Elmaları dörde bölün.limonu da bölerek baharatları katıp 3 litre su ile haşlayın.fazla posalanmayacak şekilde.sadece aromaları geçse yeterli.bu içeceği günde 3 bardak öğünlere bölerek için.
Not: İçindeki tarçın kan şekerini dengelediği için şeker hastaları için de yararlı bir tarif.

Kalpteki 4 kapakçıktan biridir.Kalbin sol ventrikülünün çıkışında bulunur.Sol ventikülden kan aort içine atılır.Ama atılan kan kalbe geri dönmez.
387 16 508

DR İBRAHİM SARAÇOĞLU DEREOTU KÜRÜ Troid hastaları için çok müjdeli bir haber vermek istiyoruz. Daha doğrusu müjdeyi Dr İbrahim saraçoğlu veriyor. Dere..
230 10 535

Diyet uzmanı Selahattin Dönmez'in dört hafta süre ile uygulanacak metabolizma hızlandırıcı diyeti… 1. Hafta metabolizmayı düzenleyici diyet Kahvaltı:..
954 24 388

Dünyaca ünlü spiritüel liderlerin aşk temalı meditasyon programını incelemeniz faydalı olabilir. Günümüzün en popüler sorunlarından biri olan ‘aşık..
393 6 189

İştahınızın normalden fazla olduğunu düşünüyor ve zayıflamak için iştah kesici doğal bir kür tarifi istiyorsanız Suna Duman..
693 5 437

Kafasına traktör tekerleği geçip kafatası sıyrılan minik Aydanur 3 ameliyattan sonra yaşama döndü.. Tokat'ta kafasının üzerinden traktör tekerleği ..
439 10 531

Prof. Dr. Arif Dönmez eklem ağrıları ve benzeri durumlar için kaplıcaya gidildiğini aslında depresyona da iyi geldiğini bildirdi. Prof. Dr. Arif Dö..
819 13 527

Bu tarif size enerji verecek ve hastalıklardan yüzde yüz korunacaksınız. İşte o mucizevi sağlık deposu meyveler ve hazırlanışı.. Meyvelerin içerisi..
176 8 342

  İçinizde muhakkak diyenler vardır ben hastalığı atlattım ama şu öksürükten bir türlü kurtulamadım.Şimdi hem öksürüğünüzü kesecek hemde solunum ..
372 7 726

Kilolu insanların en büyük sorunudur zayıflamak özellikle kilo alımından sonra oluşan sarkmalar ve yaşlanma belirtiler insan hayatında psikolojik olar..
892 15 236

Salatalığın mucizevi etkilerinden biri de cildi sıkılaştırması ve beslemesi. Hem yiyerek hem maskesiyle cildinize iyi bakın. Uzman Estetisyen Pervi..
718 21 665

Kişisel fitness koçu Cevdet Dönmez vakit bulamayanlara kısa ve basit egzersizler öneriyor.. Kişisel fitness antrenörü ve savaş sanatları eğitmeni C..
312 23 98