Masturbasyon Teknikleri

Masturbasyon Teknikleri
88 7 49

Bay ve bayanların cinsel organlarında olan sinir ağları ve damarları olur . Bu nedenle bu bölgeler çok hassas bölgedir. Yara olması ve mikrop kapması çok kolaydır. Bu sebeble günlük hayatta da dikkat edilmesi en önemli yerlerden biridir.

Mastürbasyon sırasında cildi tahriş edecek,acı verecek ,zedeleyecek kimyasallar ve kremler kullanılmamalıdır. Örneğin erkeklerin sabunla yaptığı mastürbasyonda sabun glanstan içeri kayabilir ve daha sonra orda tahriş etme ve yanmaya sebep olur .

Mesela kadınlar daha çok tahrik omak için sert cisimlerle mastürbasyon yapmaktadırlar . ama bu klitorise ve vajina yoluna zarar verebilir. Aslında önemli olan kişinin organ bütünlüğünü koruyak zevk noktasına ulaşmasıdır.

Sağlıklı mastürbasyon kişinin organını tahriş etmeyen,acı vermeyen ,zedelemeyen,zarar vermeyen ve organ bütünlüğünü koruyacak mastürbasyon tekniğidir.

Kol Kaslarını Geliştirme Teknikleri
750 5 423

Mastürbasyon yapmak ayıp ve günah değil. Cinsel tatmin herkesin hakkı ve kadınlar da yapabilir.. Cinsel ilişki olmadan kendi kendini tatmin etme iş..
882 5 769

Türkiye'nin ilk ve tek özel profesyonel aşçılık okulu Mutfak Sanatları Akademisi, yeni yılın ilk ayında workshop ve eğitim programlarına devam ediyor...
914 26 639

MRI makinesine bağlı olarak mastürbasyon yapan bir kadın sayesinde cinsel ilişki sırasında neler yaşanıyor öğrenildi. İşte ayrıntılar.. MRI makines..
340 17 272

Yatakta uzun ömürlü için birçok yol vardır. Erkekler yatakta daha uzun ömürlü kullanmak Ortak yöntemleri  tekniği, sıkmak yöntemi, stratejik ön s..
252 21 467

Bu eskide kalan yanlış bir düşünce. Gebelik boyunca seks yapılabilir ve iyi de gelir. Gebelik döneminde kadındaki fizyolojik ve duygusal değişiklik..
992 12 537

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre Twitter kullanıcıları daha sık mastürbasyon yapıyor. Cinsel dürtüleri sosyal medya nasıl etkiliyor? İngil..
789 15 850

AĞIZ KANSERİ: Sigara, alkol, frengi, vitamin eksikliği gibi etkilerle oluşabilmektedir. Karnabahar görünümünde ya da iyileşmeyen bir yara biçiminde ba..
577 24 254

Akupunktur. Minik iğnelerle yapılan bu alternatif tedavi yöntemi migreni tedavide kullanılıyor. Belli noktalara saplanan iğneler ağrıyı azaltıyor. ..
246 6 684

Hamile bayanların korkulu rüyasıdır sancılar, doğum esnasında ve doğum sonrasında ne yaşayacaklarını çok merak ederler. Anne adaylarının doğum esnası..
313 4 447

Milli Eğitim Bakanlığı onayı ve City & Guilds akreditasyonu ile uluslararası profesyonel aşçılık diploması veren Türkiye’nin ilk ve tek aşçılık ok..
704 20 512

Cinsel ilişki sonrası salgılanan mutluluk hormonu seks yapıldığını belli edebiliyor. Cinsel terapist Dolunay Kadıoğlu anlatıyor.. “Cinsel ilişkiye..
210 17 550