Kusurları Kapatan Giyinme Sırları

Kusurları kapatan giyinme sırları
94 9 36

Kusurları Kapatan Giyinme Sırları!
guzel giyinme sirlari, giyinme , erkek giyim
sırları, giyinme sırları, en iyi kapatan fondoten, sir Giyim, güzel
ve ucuz giyinme sırları, güzel giyim sırları, zarif
giyinme sırları, GÜZEL GİYİMİN SIRRI, sir and giyim, giyim sırları,

Vücudunuz mükemmel olmayabilir ama bu kötü görünmeniz gerektiği anlamına gelmez.
Vücut kusurlarınızı örtecek doğru bir giyim tarzı sayesinde iyi görünmekle
ilgili tüm sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm gardrobunuzu da yenilemeniz gerekmiyor.
Ufak rötuşlarla çok daha iyi görünmeyi başarmak elinizde.
İç çamaşırı

Sütyenler

Her zaman göğüslerinizi tam toparlayan bir sütyen giyin. İyi bir
sütyen göğüslerinizi kaldırır belinizi ortaya çıkarır. İnce askılı üstler giyiyorsanız
sütyen askılarınızın görünmesinde bir sakınca yoktur. Tabii sütyeninizin güzel olması
kaydıyla. Göğsü çok küçük olan fakat sütyen giymediklerinde de göğüs
uçları çok belli olan kadınlar göğüs uçlarını bir plasterle örtebilir
ya da onlara fondöten sürebilirler. Eğer göğüsleriniz küçükse elyaflı sütyen
giyebilir ya da silikon pedlerden kullanabilirsiniz. Sütyen ve külotlarınızın giydiğiniz
giysilerle aynı renkte ya da onlardan daha açık renkte olmasına
dikkat edin.
Külotlar

Beyaz ya da iç gösteren giysilerle ten

rengi iç çamaşırı kullanın. Eğer eteğiniz iç gösteriyor ama vücudunuzu
sıkıca sarmıyorsa o zaman string yerine kalçanızı tam saracak büyükçe ten rengi bir külodu tercih edin. Poponuzda selülit çoksa ince kumaştan giysiler giydiğinizde kesinlikle string giymeyin.
Mücevher ve aksesuar

Eğer göğsünüz büyükse ve göğsünüzün V yakalı bir bluzle çok fazla ortaya çıktığını düşünüyorsanız büyük bir kolyeyle teninizin göründüğü bölgeyi kapatabilirsiniz. Balıkçı ya da yarı balıkçı yaka bir kazağın üzerine asla kolye ya da fular takmayın. Eğer göğüsleriniz büyükse göğüs aranıza düşecek uzun kolyeler takmayın. Yüzünüz kiloluysa ya da gıdınız varsa daha uzun küpeleri tercih edin. Boynunuz kısaysa kalın ve tasmayı andıran kolyelerden uzak durun.
Ayakkabılar

Ayak bilekleriniz kalınsa bilekten bantlı topuklu ayakkabılar giymeyin. Pantalonlarınızın paçaları topuğun dibine dek düşsün. Ayakkabılarınız açık ve son derece zarif olmadıkça açık renk giysilerle siyah ayakkabı giymeyin. Parlak renkli giysilerle siyah ayakkabı giymeyin çünkü burenkleri ucuz gösterir. Siyah ayakkabılar en çok koyu renklerle iyi gider. Ayak bilekleriniz kalınsa düz babet ayakkabılardan ve bilekten bağlı ayakkabılardan kaçının. Bacaklarınız çok inceyse ince ve sallanan topuklu ayakkabılar giymeyin. Çünkü bunlar bacaklarınız kadar ince olmayan vücudunuzun altında ezilecek gibi durur. Vücudunuz armut şeklindeyse aşırı zarif ve çok yüksek olmayan ince topuklardan kaçının.
Önemli esaslar

Neon ve floresan renkler sadece buğday tenliler tarafından giyilmelidir. Ya göğüslerinizi ya da poponuzu ortaya koyacak bir giysi giyin asla ikisini birlikte değil. Parlak renk ve kumaşları sadece dikkat çekmeye dayanabileceğinizden emin olduğunuzda giyin. Çok dar yerine daha bolca pantalonları tercih edin. Çünkü dikiş yerleri gerilen pantalonlar sizi şişman gösterir.

Halk arasında kızlık zarı olarak bilinen vajinanın girişindeki vajinayı parsiyel kapatan bir membrandır.
896 8 798

Kadınlar için güzellik sırları Monica Belluci’den geliyor.. Canlandırıcı ve arındırıcı güzellik önerileri.. Güzel oyuncu güne soğuk duş alarak başl..
840 26 572

Op. Dr. Coşkun Şanverdi, ilkbahar aylarında çok sık görülen ve günlük yaşamı olumsuz etkileyen bahar nezlesinden, basit önlemler alarak korunmak mümkü..
910 5 713

Sadece 1 kez doktora giden 115 yaşındaki Okawa Japon vatandaşı.. Havasından suyundan mı böyle sağlıklı yoksa sağlık sırları var mı? Dünyanın en yaş..
564 10 512

Öncelikle biliyoruz ki cinsel yaşam, vazgeçilmezler arasındadır. Doğa kanunları olarak da tabir edebileceğimiz sınıfa giren bu olay, bayan ve erk..
600 16 424

Kimse ölümsüz değil fakat uzun ve sağlıklı yaşam arzulanıyorsa, bu adımlar takip edilmeli. İşte uzun yaşamın formülü.. 100 yaşın üzerindeki kişiler..
335 21 607

PONTOSEREBELLAR AÇI TÜMÖRLERİ: Beyincik (Serebellum) ile beynin “Pons” adlı bölümü arasıdaki açıda (Pontoserebellar açı) gelişen çeşitli tümör genelli..
957 9 603

Cumhuriyet Ne Zaman İlan Edildi 29 Ekim 1923 Cumhuriyet'in İlanı, milletin yönetilme şeklinin belirlenmiş olduğu, Atatürk'ün siyasi devrimlerinden bi..
621 10 755

    Sağlığın korunabilmesi için dış ortam koşullarına göre giyinilmesi gerekir. Giyecekler hava, mevsim ve sıcaklık şartlarına uygun ol..
294 7 800

Yemek yapmak için kullandığınız malzemelerin güzelliğiniz ve bakımınız için de faydalı olacağını biliyor muydunuz?. İşte araştırmalarla kanıtlanmış s..
497 6 793