Doktor Tv Banner

Kusurları Kapatan Giyinme Sırları

Kusurları kapatan giyinme sırları
44 0 41

Kusurları Kapatan Giyinme Sırları!

guzel giyinme sirlari, giyinme , erkek giyim

sırları, giyinme sırları, en iyi kapatan fondoten, sir Giyim, güzel

ve ucuz giyinme sırları, güzel giyim sırları, zarif

giyinme sırları, GÜZEL GİYİMİN SIRRI, sir and giyim, giyim sırları,

Vücudunuz mükemmel olmayabilir ama bu kötü görünmeniz gerektiği anlamına gelmez.

Vücut kusurlarınızı örtecek doğru bir giyim tarzı sayesinde iyi görünmekle

ilgili tüm sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm gardrobunuzu da yenilemeniz gerekmiyor.

Ufak rötuşlarla çok daha iyi görünmeyi başarmak elinizde.

İç çamaşırı

Sütyenler

Her zaman göğüslerinizi tam toparlayan bir sütyen giyin. İyi bir

sütyen göğüslerinizi kaldırır belinizi ortaya çıkarır. İnce askılı üstler giyiyorsanız

sütyen askılarınızın görünmesinde bir sakınca yoktur. Tabii sütyeninizin güzel olması

kaydıyla. Göğsü çok küçük olan fakat sütyen giymediklerinde de göğüs

uçları çok belli olan kadınlar göğüs uçlarını bir plasterle örtebilir

ya da onlara fondöten sürebilirler. Eğer göğüsleriniz küçükse elyaflı sütyen

giyebilir ya da silikon pedlerden kullanabilirsiniz. Sütyen ve külotlarınızın giydiğiniz

giysilerle aynı renkte ya da onlardan daha açık renkte olmasına

dikkat edin.

Külotlar

Beyaz ya da iç gösteren giysilerle ten

rengi iç çamaşırı kullanın. Eğer eteğiniz iç gösteriyor ama vücudunuzu

sıkıca sarmıyorsa o zaman string yerine kalçanızı tam saracak büyükçeten rengi bir külodu tercih edin. Poponuzda selülit çoksa incekumaştan giysiler giydiğinizde kesinlikle string giymeyin.

Mücevher ve aksesuar

Eğergöğsünüz büyükse ve göğsünüzün V yakalı bir bluzle çok fazlaortaya çıktığını düşünüyorsanız büyük bir kolyeyle teninizin göründüğü bölgeyi kapatabilirsiniz.Balıkçı ya da yarı balıkçı yaka bir kazağın üzerine aslakolye ya da fular takmayın. Eğer göğüsleriniz büyükse göğüs aranızadüşecek uzun kolyeler takmayın. Yüzünüz kiloluysa ya da gıdınız varsadaha uzun küpeleri tercih edin. Boynunuz kısaysa kalın ve tasmayıandıran kolyelerden uzak durun.

Ayakkabılar

Ayak bilekleriniz kalınsa bilekten bantlı topukluayakkabılar giymeyin. Pantalonlarınızın paçaları topuğun dibine dek düşsün. Ayakkabılarınız açıkve son derece zarif olmadıkça açık renk giysilerle siyah ayakkabıgiymeyin. Parlak renkli giysilerle siyah ayakkabı giymeyin çünkü burenkleriucuz gösterir. Siyah ayakkabılar en çok koyu renklerle iyi gider.Ayak bilekleriniz kalınsa düz babet ayakkabılardan ve bilekten bağlı ayakkabılardankaçının. Bacaklarınız çok inceyse ince ve sallanan topuklu ayakkabılar giymeyin.Çünkü bunlar bacaklarınız kadar ince olmayan vücudunuzun altında ezilecek gibidurur. Vücudunuz armut şeklindeyse aşırı zarif ve çok yüksek olmayanince topuklardan kaçının.

Önemli esaslar

Neon ve floresan renkler sadecebuğday tenliler tarafından giyilmelidir. Ya göğüslerinizi ya da poponuzu ortayakoyacak bir giysi giyin asla ikisini birlikte değil. Parlak renkve kumaşları sadece dikkat çekmeye dayanabileceğinizden emin olduğunuzda giyin. Çokdar yerine daha bolca pantalonları tercih edin. Çünkü dikiş yerlerigerilen pantalonlar sizi şişman gösterir.

Sağlıklı Cinsel Yaşam Sırları

Öncelikle biliyoruz ki cinsel yaşam, vazgeçilmezler arasındadır. Doğa kanunları olarak da tabir edebileceğimiz sınıfa giren bu olay, bayan ve erk..
278 15 103
Ünlü Stardan Güzellik Sırları Sizler İçin

Kadınlar için güzellik sırları Monica Belluci’den geliyor.. Canlandırıcı ve arındırıcı güzellik önerileri.. Güzel oyuncu güne soğuk duş alarak başl..
572 11 726
Bahar Alerjisi Nedir, Nasıl Korunulur?

Op. Dr. Coşkun Şanverdi, ilkbahar aylarında çok sık görülen ve günlük yaşamı olumsuz etkileyen bahar nezlesinden, basit önlemler alarak korunmak mümkü..
246 16 813
Dünyanın En Yaşlı Kişisinin Sağlık Sırları

Sadece 1 kez doktora giden 115 yaşındaki Okawa Japon vatandaşı.. Havasından suyundan mı böyle sağlıklı yoksa sağlık sırları var mı? Dünyanın en yaş..
254 21 514
Bir Ailenin Uzun Yaşam Sırları

Lübnanlı teyzemiz tam 123 yaşında torunlarının torunlarıyla sohbet ediyor. Peki bu ailenin uzun ve sağlıklı yaşama dair sırları neler? Lübnanlı 123..
927 19 524
Cinsel Yaşamın Sırları

Cinsellik tüm hayvanlara verildiği gibi onlara sadece üreme amaçlı verilmiştir. İnsan dışındaki canlılar cinsellikten asla zevk almaz. Hatta onla..
671 25 792
Fazla Güneş Gözleri Bozuyor mu?

Gözde et yürümesi de denilen kuş kanadı rahatsızlığı fazla güneş altında çalışanları vuruyor.. Prof. Dr. Ömer Kamil Doğan, halk arasında "kuş ..
466 5 297
Ömrünüzü Uzatan 50 Alışkanlık Nedir?

Uzmanlar ömrü uzatmanın 50 yolunu açıklıyor.. Yüz yılı devirmenin onlara göre sırları var ve bu sırları sizlerle paylaşıyorlar. İşte ömrü uzatan en sa..
649 6 582
Yazın Rahat Uyku Çekmenin Sırları

Uzun ve güneşli bir günün ardından emin olun bitkin düşersiniz ve enerjiniz tamamen çekilmiş gibi olur. Yorgun olmak her zaman uyuyabileceğiniz an..
830 11 767
Alkali Diyetinin Sırları ve İncelikleri

Dr. Ayşegül Çoruhlu yeni bir diyet programı olan Alkali diyeti hakkında bilgiler verdi. Dr. Ayşegül Çoruhlu, 'Alkali diyet' programında doyana kada..
201 23 239
Doğum Kusuru Riski Hangi Çocuklarda Daha Fazla?

Down Sendromu, kalp ve akciğer sorunları gibi doğum kusurları, kardeş çocuklarından en büyük olanda yani en büyük kuzende veya en büyük kardeşten doğm..
492 26 644
Estetik Kusurları Takıntıya Yol Açıyor

Kalıcı akıl ve ruh hastalıkları bedensel imaj takıntılarından da oluşabiliyor. Bedenimizde beğenmediğimiz yerler travma sebebi.. Beden İmaj Takınt..
504 15 895
Düz Bir Karın İçin Öneriler

Size çok ilginç gelecek, hiçbir yerde duymadığınız düz karın sırları vereceğiz. Hazır olun. Öğlen saat 3 ile 4 arasında protein ağırlıklı besle..
326 17 524
Uzmanlardan İyi Bir Uyku Çekmenin Sırları

Kaliteli uyumak insanı birçok hastalıktan koruyor. Uzmanlar iyi uyumak için çok yememeyi tavsiye ediyor. İşte uzmanlardan iyi uyku önerileri.. İsta..
238 20 348
Mevsim Geçişlerine Uygun Olarak Giyinin

Mevsim geçişlerinde hastalanmak ismeyenler bunları biliyor musunuz? İşte hasta olmamak için iyi giyinme tüyoları.. Uzmanlar, mevsim geçişlerinde al..
679 18 890