Doktor Tv Banner

Karın Guruldaması

Karın guruldaması
41 0 78

Eğer streç markaları, Okumaya devam azalan amacıyla kamu bronzlaşma kabinleri kullanarak büyük bir hayranı vardır. The FDA, bazı deri salonlarında FDA düzenleme UV ışık güvenli kullanımı hakkında aşağıdaki değildir uyarır. Manhattan, rasgele bronzlaşma salonda bir durumda olan kılık geldi bir FDA müfettişi tarafından ziyaret edildi ve üstünkörü sorulara nasıl salonu faaliyet ile ilgili sormaya başladı. Bu salonda soru sayısı 1 başarısız: müşteri her zaman gözlük takmak gerekir? Bir bronzlaşma salonu ve katip hayır, ve hala evet hatta zaman FDA dedektif kim olduğunu tam olarak belirlendi ve bu da zaten SOP veya gerektiren standart işletim prosedürü zaman UV ışık almıştır gözlük açıklandığı söyleyerek ilgili sert olduğunu söyledi. The FDA, bu salonda bulunan deri donanımları bir nöbet talimatı ve tüm yanlış şu son birkaç yıl da olabilir diğer tüm deri salonlarında bir uyarı gönderdi. Gerçek tehlike The FDA çok deri maladies bir nedeni olabilir ve bronzlaşma kabinleri olarak UV ışık olduğu uygunsuz kullanımı ifade hatta ölüme neden olabilir. Prematüre cilt ve cilt kanseri yaşlanma ölümcül yelpazenin zıt kutup on-ne arasında yatıyor hayal vardır. Ve biz sadece cilde zarar hakkında burada konuşmak değildir. Ne zaman UV ışınları insan deri yüzeyine isabet daha normal bir kişi hayal olurdu, çok daha derinlemesine nüfuz. Görüyorsunuz, bir yanlış kanı da UV ışık sadece cildin dış tabaka hasar olduğunu. Bu çok tehlikeli bir yanlış kanı olduğunu. Birçok kişi zaten ağır hayatlarını ödenir var. UV ışık (UVA ve UVB, bu) aslında deri dokusunun altındaki küçük kan damarlarına nüfuz önemli değildir. Bu da onların genel gücünü kaybedecek, daha sonra geminin hasar ve iç kanama götüren damarlar nedenleri Solma ve gemiye zarar vücudun birçok yerinde oluşabilir. Bu hatta yolculuk kan pıhtısı kurulmasına yol açabilir. Da kan pıhtısı seyahat, her yaştaki bireylerde vuruş neden olabilir. Şimdi uzatma işareti kendilerini sözedelim. Tanning uzatma işaretleri tedavi değildir ilk yerde. Sadece alanları nerede uzatma işaretleri mevcut, böylece cildin gerçek görünümünü maskeleme koyulaştıran. Bu durumda, bir yanılgı, ama oluşturulur Ne yazık ki, uzatma işaretleri hala var. Bazı durumda, bronzlaşma geçici olarak bu uzatma işaretleri silme, ancak etkili olabilecek bir bronzluk kaybolur yok nasıl uzatma işareti gibi görünecektir söylüyorum, var. Ya da karanlıkta solmak kalır, ya da geri orijinal görünümünü gidin. Bazı şanslı durumlarda, bu soluk ve gümüşi beyaz görünümü edinmektedirler. Büyük uzatma işaretleri bronzlaşma çözüm kullanarak gizlemek için zor fakat bunlar kendi vücudun deri bir bölümü gizlemek için UV radyasyon güç kullanmak istiyorsanız kimseye istemi gerekir. Her durumda, tüm önlemler ve bronzlaşma iyi fazla zarar değil emin olmak için alınmalıdır. Cilt bakımı formül, her zaman ve dengeli olmalıdır yararları daima kötü sonuçlara fazla olmalıdır.

Düz Bir Karın İçin Öneriler

Size çok ilginç gelecek, hiçbir yerde duymadığınız düz karın sırları vereceğiz. Hazır olun. Öğlen saat 3 ile 4 arasında protein ağırlıklı besle..
546 15 703
Uyku Apnesiyle Karın Yağları Arasındaki İlgi

Obstrüktif uyku apnesi yaşayan kişilerde karın kısmı yağlanması daha mı fazla görülüyor? Obezite önemli bir risk faktörü olarak belirlenmiştir. Vü..
252 19 466
Çocuklarda Karın Ağrısı Hafife Alınmamalı

Çocuklarda görülen karın ağrısı şikayetleri için mutlaka bir uzmana başvurun. Nedenleri ve tedavisini Çocuk Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Tülin Öztaş’tan öğre..
527 5 892
Erkeklerde Karın Düzleştiren En İyi Hareketler

Yerde sırt üstü düz yatın, bacaklar havada bisiklet çevirir gibi bacaklarınızı çevirin. Beliniz yerden kıpırdamasın karnınızı içeri çekin.   ..
947 4 480
Fit Bir Görünüm Sıkı Bir Karından Geçer

Karın estetik operasyonları ile sert ve şekilli karın kaslarına sahip oluyor ve fit görünüyoruz.. Karın kaslarınız yaşlanmadan dolayı esnekliğini k..
541 6 849
Erkekler İçin En İyi Karın Hareketleri-1

Bisiklet hareketi. Her turda dört ila sekiz hareket isteniliyor. Üst ve alt karnı çalıştırıyor. Yan karın kasları için de muhteşem bir egzersiz. A..
710 5 479
Kanserden Sonra Karnından Meme Yaptırdı

Sağ göğsü alınan Güldane hanım, 7 yıldır tek göğüsle yaşadıktan sonra hastaneye başvurdu ve karın dokusundan meme yapıldı. Kanser nedeniyle sağ göğ..
233 9 518
Karın Şişliğine Karşı 8 Öneri

Düz bir karına sahip olmak için yapabileceklerimiz var. Göbeğinizi içeri çekmeden karın şişliğinizi indirin.   1. Gazlı içeceklerden kaçının...
916 9 275
Sonuç Veren Etkili Pilates Hareketleri

Yeni başlayanlar pilateste neler yapabilir, hangi hareketler size göredir? Vücudunuzu iyi tanımanız gerekiyor. Ekipmanlarla ya da tek başınıza güz..
554 8 890
Düz Bir Karın İçin 9 Öneri

Herkes kusursuz görünmek ister, dümdüz bir karnı olsun ister. Karın kaslarını çalıştırmanın 9 püf noktasını sizlerle paylaşalım. Önce duruşunuzu..
757 4 335
Sağlıklı Bir Bebek Kaç Aya Kadar Ağlar?

Ağlama nöbetleri sık sık sürüyor ve uzun zamandır devam ediyorsa dikkat.. Bebekler en fazla 3 ay aralıksız ağlar.. Sağlıklı bir bebekte ilk 3 ay bo..
655 15 734
Çocuklarda Karın Ağrısı Neyin Belirtisi?

Doç. Dr. Salih Somuncu çocuklarda görülen karın ağrısı şikayetlerinin nedenlerini anlattı. Hisar İntercontinental Hospital’dan Doç. Dr. Salih Somun..
453 17 479
Estetik Doğum Sonrası Yapılabilir mi?

Uzmanların son tartıştığı konulardan biri de doğumdan sonraki estetik. Şüphesiz dünya gün be gün daha kalabalıklaşıyor. Dünyanın bu yükünü kadınlar..
844 5 515
Bitkisel İlaçlar - Nanenin Gizli Gücü

Nane bitkisi doğanın gizli şifalı güçlerinden biri. Oldukça yararlı olan taze ve kuru nanenin birçok yararını sayabiliriz. İrritabl bağırsak se..
840 26 521
Denemeniz Gereken 5 Kış Sporu

Kır koşusu. Dayanıklılık ve esneklik sağlayan en iyi sporlardan biridir. Klinik nöroloji cerrahı ve doçent doktoru Stephen Olvey öneriyor. Çok faz..
405 14 623