Kadınlar Hangi Çözümle Daha İyi Seks Yapabilir?

Kadınlar cinsel deneyimlerinde nasıl daha başarılı ve tatminkar olabilir?

Piyasada birçok ürün vardır. O-shot ise orgazmı kolaylaştıran cinsel işlev bozukluğu tedavisinde kullanılan bir çözümdür. Orgazm için vajinayı uyarır vajinayı ve klitorisi uyararak zevk almayı ve orgazm olmayı sağlar.

Kan ve trombosit açısından zengin plazmadan elde edilir. Bu trombositler şırınga içine yerleştirilerek kadınlara enjekte edilir. Vajina içinde klitorise yakın bir bölgeye enjekte edilir.

Bu hücreler içeride büyür ve ilerler. Dokunmayla duyarlı hale gelir ve seks sırasında işlevini yerine getirir. Özellikle orgazm güçlüğü çeken kadınlara özeldir. Libido, heyecan ve uyarılmayı sağlar. Erkekler ise cinsel ilişki sırasında haz almaları için kadının %80 oranındaki sahte orgazm yaşamasını görmemiş olurlar.

3 kadından 1 i orgazm güçlüğü yaşıyor. Kadınlarda görülen en yaygın seks sorunu orgazm olamamak ya da geç olmaktır. O shot iğnesi ile bu soruna son verin.

Topikal testosteron krem ve jelleri ile oral ilaçlar da kar etmeyebilir. Doğumdan sonra sıkça görülen cinsel problemlere son çareler mutlaka denenmelidir. Tabii seks hayatınızdan memnun değilseniz ve doktorunuz da önerdiyse.