Doktor Tv Banner

Kadınlar Hangi Çözümle Daha İyi Seks Yapabilir?

Kadınlar Hangi Çözümle Daha İyi Seks Yapabilir?
62 2 53

Kadınlar cinsel deneyimlerinde nasıl daha başarılı ve tatminkar olabilir?

Piyasada birçok ürün vardır. O-shot ise orgazmı kolaylaştıran cinsel işlev bozukluğu tedavisinde kullanılan bir çözümdür. Orgazm için vajinayı uyarır vajinayı ve klitorisi uyararak zevk almayı ve orgazm olmayı sağlar.

Kan ve trombosit açısından zengin plazmadan elde edilir. Bu trombositler şırınga içine yerleştirilerek kadınlara enjekte edilir. Vajina içinde klitorise yakın bir bölgeye enjekte edilir.

Bu hücreler içeride büyür ve ilerler. Dokunmayla duyarlı hale gelir ve seks sırasında işlevini yerine getirir. Özellikle orgazm güçlüğü çeken kadınlara özeldir. Libido, heyecan ve uyarılmayı sağlar. Erkekler ise cinsel ilişki sırasında haz almaları için kadının %80 oranındaki sahte orgazm yaşamasını görmemiş olurlar.

3 kadından 1 i orgazm güçlüğü yaşıyor. Kadınlarda görülen en yaygın seks sorunu orgazm olamamak ya da geç olmaktır. O shot iğnesi ile bu soruna son verin.

Topikal testosteron krem ve jelleri ile oral ilaçlar da kar etmeyebilir. Doğumdan sonra sıkça görülen cinsel problemlere son çareler mutlaka denenmelidir. Tabii seks hayatınızdan memnun değilseniz ve doktorunuz da önerdiyse.

Kalp krizi geçiren kadınlar genelde seks konusunda çekimser oluyor. Birçok kadın cinsel ilişkinin kalbi nasıl etkileyeceğinden ve kalp krizi riski..
779 9 787

Araştırmalara göre kadınlar cinsel ilişkiden daha fazla zevk alıyor. Erkeklerde ise yaş ilerledikçe tatmin azalıyor.. Yapılan araştırmalar, orta ya..
232 21 600

Orgazm olmak seksin altın kurallarındandır. Kadına ve erkeğe zevk veren ve cinsel ilişkiyi canlı tutan orgazm için neler yapılmalı? “Orgazm kadını..
188 10 779

Madde bağımlılığı gibi seks bağımlılığı da var. Hangi kişilerde görülür? Etkenleri ve belirtileri neler? Çaresi var mı? Eroin veya kokain gibi vücu..
511 16 515

Kadınlar sağlıklı ve mutlu bir beraberlik ister erkeklerden. Cinsiyetlerin rollerini bilmek ve kendi görevlerini üstlenmek isterler. Kadınlar üzgü..
636 19 712

Daha kolay orgazm olarak cinsel ilişkiden tatmin olmak her iki tarafın da hakkı. Orgazm kadında veya erkekte nasıl olmalı seks için önemli bilgiler.. ..
159 12 444

Seks kazaları deyince aklınıza sadece siz ve eşiniz gelmesin. Mekan ve eşyaların zarar gördüğü bir seks söz konusu.. Bir insanın ömrü boyunca ortal..
874 7 298

Biyoritmik bir olay gibi cinselliğin de doğru zamanı vardır. Seks için en doğru zaman aralığı nedir ve en güzel sonuçlar ne zaman alınabilir.. Met..
698 23 126

Araştırmalara göre çiftlerin cinsel ilişkiye girme sıklığı, ilişkiden alınan haz ve doyumu da etkiliyor. Ne kadar çok seks o kadar fazla doyum.. Eğ..
583 9 201

Az iş çok seks.. Uzmanlar erkeklerin ev işleri yaptığında sekse daha az önem vermeye başladığını ve cinsel hayatlarının yok olduğunu belirtiyor.. Y..
416 22 226

Erkekler duyguları hakkında bizimle konuşmuyor ya da biz böyle biliyoruz. Cinsiyetlerin de rolleri var.   Kadınlar konuşup paylaşmayı seçerk..
849 16 403

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre Twitter kullanıcıları daha sık mastürbasyon yapıyor. Cinsel dürtüleri sosyal medya nasıl etkiliyor? İngil..
735 18 226