Doktor Tv Banner

Kadınlar Hangi Çözümle Daha İyi Seks Yapabilir?

Kadınlar Hangi Çözümle Daha İyi Seks Yapabilir?
48 2 46

Kadınlar cinsel deneyimlerinde nasıl daha başarılı ve tatminkar olabilir?

Piyasada birçok ürün vardır. O-shot ise orgazmı kolaylaştıran cinsel işlev bozukluğu tedavisinde kullanılan bir çözümdür. Orgazm için vajinayı uyarır vajinayı ve klitorisi uyararak zevk almayı ve orgazm olmayı sağlar.

Kan ve trombosit açısından zengin plazmadan elde edilir. Bu trombositler şırınga içine yerleştirilerek kadınlara enjekte edilir. Vajina içinde klitorise yakın bir bölgeye enjekte edilir.

Bu hücreler içeride büyür ve ilerler. Dokunmayla duyarlı hale gelir ve seks sırasında işlevini yerine getirir. Özellikle orgazm güçlüğü çeken kadınlara özeldir. Libido, heyecan ve uyarılmayı sağlar. Erkekler ise cinsel ilişki sırasında haz almaları için kadının %80 oranındaki sahte orgazm yaşamasını görmemiş olurlar.

3 kadından 1 i orgazm güçlüğü yaşıyor. Kadınlarda görülen en yaygın seks sorunu orgazm olamamak ya da geç olmaktır. O shot iğnesi ile bu soruna son verin.

Topikal testosteron krem ve jelleri ile oral ilaçlar da kar etmeyebilir. Doğumdan sonra sıkça görülen cinsel problemlere son çareler mutlaka denenmelidir. Tabii seks hayatınızdan memnun değilseniz ve doktorunuz da önerdiyse.

Kadınlar Seks Sonrası Kalp Krizinden Çekiniyor

Kalp krizi geçiren kadınlar genelde seks konusunda çekimser oluyor. Birçok kadın cinsel ilişkinin kalbi nasıl etkileyeceğinden ve kalp krizi riski..
488 23 694
Seksten En Çok Kim Zevk Alıyor?

Araştırmalara göre kadınlar cinsel ilişkiden daha fazla zevk alıyor. Erkeklerde ise yaş ilerledikçe tatmin azalıyor.. Yapılan araştırmalar, orta ya..
728 13 642
Daha Kolay Orgazm İçin Yöntemler

Orgazm olmak seksin altın kurallarındandır. Kadına ve erkeğe zevk veren ve cinsel ilişkiyi canlı tutan orgazm için neler yapılmalı? “Orgazm kadını..
531 25 201
Seks Bağımlılığı Nedir, Kimler Bağımlıdır?

Madde bağımlılığı gibi seks bağımlılığı da var. Hangi kişilerde görülür? Etkenleri ve belirtileri neler? Çaresi var mı? Eroin veya kokain gibi vücu..
664 23 295
Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Arar?

Kadınlar sağlıklı ve mutlu bir beraberlik ister erkeklerden. Cinsiyetlerin rollerini bilmek ve kendi görevlerini üstlenmek isterler. Kadınlar üzgü..
670 16 95
Daha Kolay Orgazm İçin Öneriler

Daha kolay orgazm olarak cinsel ilişkiden tatmin olmak her iki tarafın da hakkı. Orgazm kadında veya erkekte nasıl olmalı seks için önemli bilgiler.. ..
154 22 296
Mekan ve Eşyalarla Kötü Seks

Seks kazaları deyince aklınıza sadece siz ve eşiniz gelmesin. Mekan ve eşyaların zarar gördüğü bir seks söz konusu.. Bir insanın ömrü boyunca ortal..
828 25 636
Cinsel İlişkiye Ne Zaman Girilmeli?

Biyoritmik bir olay gibi cinselliğin de doğru zamanı vardır. Seks için en doğru zaman aralığı nedir ve en güzel sonuçlar ne zaman alınabilir.. Met..
320 23 141
Daha Çok Seks, Daha Çok Doyum

Araştırmalara göre çiftlerin cinsel ilişkiye girme sıklığı, ilişkiden alınan haz ve doyumu da etkiliyor. Ne kadar çok seks o kadar fazla doyum.. Eğ..
920 15 633
Uzmanlardan Erkeklere Cinsellik Hakkında Öneriler

Az iş çok seks.. Uzmanlar erkeklerin ev işleri yaptığında sekse daha az önem vermeye başladığını ve cinsel hayatlarının yok olduğunu belirtiyor.. Y..
345 24 733
Erkekler Hakkında Bilmek İstediğimiz Şeyler

Erkekler duyguları hakkında bizimle konuşmuyor ya da biz böyle biliyoruz. Cinsiyetlerin de rolleri var.   Kadınlar konuşup paylaşmayı seçerk..
694 10 595
Sosyal Medya Cinsel Hayatı Etkiliyor

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre Twitter kullanıcıları daha sık mastürbasyon yapıyor. Cinsel dürtüleri sosyal medya nasıl etkiliyor? İngil..
482 26 117