Doktor Tv Banner

İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İBRAHİM SARAÇOĞLU KÜRLERİ
72 0 69

  • İbrahim saraçoğlu mantar hastalığı
  • AYAK MANTARI VE DİĞER MANTAR HASTALIKLARI İÇİN DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNUNAYNISAFA VE CİVANPERÇEMİ KÜRÜ
  • Ahmet Maranki nin saç dökülmesi ve kellik için doğal formülü
  • İbrahim Saraçoğlu Mantar Hastalığı Kürü ve Tarifi
  • BAĞIRSAK İLTİHABI KOLİT İÇİN ŞİFALI BİTKİLER
  • ahmet maranki tiroit rahatsizliklari icin
  • DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN ŞİFALI BİTKİSEL REÇETELERİ
  • Stres ve Hamile (Gebe) Kalma
  • İbrahim saraçoğlu el ve ayak mantarı için civanperçemi kürü
  • Selulit Tedavisi ve Seluliti Onlemek

Kuru Öksürük Nasıl Tedavi Edilir

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Kronik öksürük,bronşit ve kış aylarında üst solunum yolları enfeksiyonlarına bağlı inatçı öksürüklerde ideal bir yardımcı ol..
576 14 491
Kronik Ağrılar Radyo Dalgaları ile Tedavi Ediliyor

Prof. Dr. İbrahim Yegül kronik yerleşik ağrıların radyo dalgası tedavisiyle geçebileceğini bildiriyor.. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Anestiziyolo..
467 6 562
15 Günden Uzun Süren Öksürük Neyin Habercisi?

Göğüs hastalıkları uzmanlarına göre uzun süren bir öksürüğünüz varsa doktora gidin ve altında yatan asıl nedeni bulun. Sivas Cumhuriyet Üniversites..
930 24 313
Ekmeklerde Kepek ve Tuz Değişimi

Yeni düzenlemeyle artık daha sağlıklı ekmekler yiyeceğiz. İçeriğindeki tuz oranı azaltılıp kepek oranı artırılacak.. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'..
209 24 887
Organ Nakli Kıtaları Bile Aştı

Antalya’da yapılan organ nakilleri ile bir ilke imza atıldı. Kıtalar arası nakil herkese örnek olacak nitelikte. Çeşitli kıtalardan gelen hastalar tab..
235 13 563
Demir Eksikliği İçin Ciğer Yiyin

Uzmanlar faydalı besinlerden ciğerin demir eksikliğine iyi geldiğini belirtti. Şanlıurfa'da, sabah kahvaltısında bile tüketilen ciğer, demir eksikl..
954 15 849
Nefes Darlığı Sandılar Burnundan Maddeler Çıktı

2 yaşındaki küçük çocuğun burnundan fıstık kabukları ve kağıt parçaları çıkarıldı. Nefes darlığı şikayetiyle hastaneye geldi bakın neler yaşadı.. G..
527 18 485
Kaplıca Tedavisinin Sağlığa Olan Yararları

Güneş altında görülen kaplıca ve sıcak banyo tedavisi hakkında uzmanlar bilgi verdi. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalık..
747 17 153
Tam Buğday ve Tahıllı Tok Tutar

Diyetisyen Nazlı Acar, tam tahıllı ekmeklerin faydalarını sıralıyor. Hem tok tutan bu ekmekler hem de sağlığa oldukça faydalı. Diyetisyen Nazlı Aca..
466 12 733
İstiridye Mantarı Kilo Verdiriyor

Yağ yakıcı özelliği kilo vermeyi sağlıyor veya bu süreci hızlandırıyor. Son yıllarda popüler hale gelen bu besini tüketmelisiniz. Gaziosmanpaşa Ün..
186 20 490
Diş Tedavisi Onlarda da Sıkıntılı

Gürcistan’ın bir ilçesinde diş hekimi olmadığından vatandaşlar merkeze gitmek zorunda. Bu durum gittikçe tepki çekiyor.. Yaklaşık 1 yıldır diş heki..
823 9 857
Kaplıca Tedavisi Çocuklara ve Bağışıklığa Birebir

Kaplıca tedavisi şifa dağıtıyor. Duruş bozukluğundan bağışıklığa her şeye iyi geliyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fiz..
399 17 131
Slikozis Hastalığı Kimleri En Çok Etkiliyor?

Kot kumlama işçileri ve diş doktorlarında en fazla rastalanan bu hastalık nedir, nedenleri, belirtileri ve tedavisi.. Madenci hastalığı olarak bili..
891 15 835
Ekmekler Daha Sağlıklı Olacak

Beyaz ekmekteki sağlığa aykırı besinler yeni düzenlemeyle değişiyor. Tuz ve un oranları değişen ekmekler artık halka daha sağlıklı sunulacak.. En t..
282 17 761
Bebeğin Zeka Gelişimi İçin Neler Yapılabilir?

Emzirirken aynı zamanda bebeğinizin zekasını da geliştirebilirsiniz. Annelere altın tavsiyeler.. Bebek zekası için neler yemeli yedirmeliyiz? Emzir..
272 19 300