Doktor Tv Banner

Hoga Plus Hoga Ağrı Kesici Krem

Hoga Plus Hoga Ağrı Kesici Krem
54 0 75

Hoga Masaj Krem Nedir?


Günlük yaşamda karşılaşılan olaylar, insan ilişkilerindeki baskı, büyük şehrin kalabalığı ve hergün saatlerce trafikte geçirilen zaman nedeniyle oluşan stres, çeşitli kulunçlanmalara ve tutulmalara sebep olur.


Köpek balığı kıkırdağı ve tamamen doğal bitkisel yağ karışımları ile güçlendirilmiş, OKSANTE laboratuarlarının danışmanlığı ile üretilmiş masaj kremi HOGA, vücudunuzun ilgili bölgesine 3-4 dakika masaj yaparak uygulanacaktır. Hoga krem boyun, omuz, bel, sırt, bacaklara masaj yapılmasıyla sürülerek güne sağlıklı ve rahat bir şekilde başlamanızı sağlar. Günün yorgunluğunu ve stresini Hoga Köpekbalığı kıkırdağı masaj kremi ile atın.

KÖPEK BALIĞI KIKIRDAĞI

Derin ve soğuk denizlerde yaşayan köpek balıklarının kıkırdaklarından özel bir kurutma - dondurma işleminden geçirilerek elde edilmiştir. Protein, Kalsiyum, Sodyum ve Fosfor içerir. Köpek balıkları doğadaki en dayanıklı canlılardan biridir. Bunun nedenlerinden biriside son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmalarıdır.

Hoga Masaj Kremin İçeriği

Hoga masaj kremin içerisinde sizi rahatlatacak, mucizevi bitkiler ve karışımlar bulunmaktadır.

Köpek Balığı Kıkırdağı Derin ve soğuk denizlerde yaşayan köpek balıklarının kıkırdaklarından özel bir kurutma - dondurma işleminden geçirilerek elde edilmiştir. Protein, Kalsiyum, Sodyum ve Fosfor içerir. Köpek balıkları doğadaki en dayanıklı canlılardan biridir. Bunun nedenlerinden biriside son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmalarıdır.

Okaliptüs yağı
Portakal Yağı
Lavanta yağı
Susam Yağı
Pelesenk Yağı
Karanfil Yağı

Hoga Masaj Kremin Etkisi

ETKİSİ


Hoga Masaj Kremi, köpek balığı kıkırdağı ve doğal aromaterapötik maddeler sayesinde vücudunuzun rahatlamasına kaslarınızın gevşemesine yardımcı olur. Hoga Plus Masaj Kremi, bitki özlerinin birleştirilmesiyle elde edilmiş doğal bir üründür. Emilimi çok güçlü olduğundan etkisini dakikalar içerisinde gösterir.


YAN ETKİLERİ


Hoga Masaj Kremi’nin içerisinde zararlı kimyasallar bulunmadığı için yan etkisine rastlanmamıştır.

Hoga Masaj Krem Kullanımı

KULLANIM ŞEKLİ;

Hoga Masaj Kremi, günde iki-üç defa ve uygulanacak bölge ılık suyla yıkandıktan sonra kurulanarak, kuru olan bölgeye dairesel hareketlerle 10 dk masaj yapılırak kullanılmalıdır. Hoga krem omuz, bel, sırt, bacak, kas ve eklem bölgelerine sürülerek güne sağlıklı ve huzurlu başlamanızı sağlayacaktır.


UYARILAR;

Hoga Masaj Kremi yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmamalıdır. Çatlamış Ya da tahriş olmuş cilde ve göze yakın bölgelere uygulamayın. Uygulama sona erdikten sonra eller bol suyla yıkanmalı ve asla göze temas ettirilmemelidir. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız.
Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.
Haricen kullanınız.

Oda sıcaklığında ve 30 C’nin altında saklayınız.

Kullanıldığı Alanlar

Omuz ve Sırtlar
Bel Bölgesi
Gögüs Kasları
Kollar
Kalça
Uyluk Bölgesi
Dizler
Dirsekler
Bilekler
Baldırlar


Migrenin Sebebi Ağrı Kesiciler Olabilir

Doç. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu aşırı olarak kullanılan ağrı kesicilerin aksine migreni artırdığını ve şiddetlendirdiğini savunuyor.. Nöroloji ve Ağr..
645 16 731
Araba veya Çanta İçin 8 İlkyardım Malzemesi

Cımbız. Yürüyüş veya diğer açık hava etkinliklerinde gerekebilir. İlk yardım setinin önemli bir parçasıdır. Kıymık veya kene çıkarmak için önemli ..
907 16 530
Uyku En Doğal Ağrı Kesici

Uykunun en etkili ve en doğal ağrı kesici olduğunu biliyor muydunuz? Araştırmalarda 10 saat uyuyan kişiler gün boyunca yorgunluk geçirmedi. Henry F..
825 24 384
Ağrı Kesicileri Fazla Kullanmayın

Her başınız ağrıdığında ağrı kesici alıyor musunuz? Yaklaşık her 5 kişiden birinde görülen migrenin 50 yaş altında en sık karşılaşılan nörolojik hasta..
779 22 199
Baş Ağrısı İçin Alternatif Çözümler

Her baş ağrısında ilaca sarılmamak gerek. Bunun yerine başka neler yapılabilir? Baş ağrısı çekmemiz için kronik migrene gerek yok. Hemen hemen hepi..
387 5 468
Kronik Ağrılarla Baş Etmenin 5 Yolu

Bir türlü geçmeyen kronik ağrılar çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir ve hayatımızı zindana çevirebilir. Kronik ağrılarla nasıl başa çıkabiliriz? ..
209 24 791
En Yaygın Görülen Ayak Problemleri

Yaygın olarak görülen ayak problemleri, nedenleri ve çarelerini öğrenelim. Bunyon (yangılı parmak şişliği). Ayak başparmağında görülen bir tür ..
435 15 442
Doğru Ağrı Kesiciyi Seçmenin Tüyoları

Kaslarda veya başınızda şiddetli ağrılar ve kramplar mı var? Uyuşturulmaya ve ağrıyı dindirmeye ihtiyacınız olacak. Ama her ağrı kesici de kullanı..
837 13 439
Çekici Soft Bir Pembeye Ne Dersiniz?

Krem allıklar sayesinde cildimiz çok daha ışıltılı ve ipeksi görünüyor. Özellikle kadife tonlarındaki pembelerle romantik bir hava yakalayabilirsiniz...
881 15 854
Migren ve İlaç İlişkisi

Yeryüzünde en fazla görülen hastalık migren. Peki her ağrı/sancı vurduğunda ilaçlara mı sarılmalıyız? Yoksa bu ağrı kesiciler daha mı çok ağrı yapar? ..
290 23 423
En Doğal Ağrı Kesici Çözümleri

Doğa insanlara bir armağan gibi şifa dağıtır ve sunar. Ağrı kesici özellikteki bitkiler hangileri? Ağrı; vücudun herhangi bir yerinden kaynaklanan,..
990 14 850
Sinir Ağrısı Nedir, Belirtileri, Nedenleri, Hissettirdikleri Nelerdir?

Sinir ağrısı herkeste farklı hissedilir. Bazıları gece yarısı bıçak ağrısı gibi hisseder. Bazıları kronik bir iğne batması hisseder. Gün boyu yanm..
817 11 482
Ağrı Kesiciler Bazen Tehlikeli Olabiliyor

Hangi durumlarda kullanmalıyız, hangi durumlarda uzak durmalıyız? Ağrı kesiciler zaman zaman felç ve inmeye neden olabiliyor.. Ağrı kesiciler en ço..
434 7 408
Diş Ağrınızla Nasıl Baş Edebilirsiniz?

Kabusunuz olan diş ağrıları ve sancıları nelerden kaynaklanır, nasıl önlem alınır, tedavisinde neler yapılabilir.. Diş Hekimi Yeşim Tünal Güzey anlatı..
739 24 265
Migren Nedenlerinden Biri de Jöle Kullanmak

Jöle kullanmak migreni tetikliyor malesef. Özellikle erkekler bu konuda dikkatli olmalı. Tekrarlayıcı baş ağrısı ataklarından oluşan bir nörolojik ..
852 7 317