Doktor Tv Banner

Hoga Plus Hoga Ağrı Kesici Krem

Hoga Plus Hoga Ağrı Kesici Krem
27 3 24

Hoga Masaj Krem Nedir?


Günlük yaşamda karşılaşılan olaylar, insan ilişkilerindeki baskı, büyük şehrin kalabalığı ve hergün saatlerce trafikte geçirilen zaman nedeniyle oluşan stres, çeşitli kulunçlanmalara ve tutulmalara sebep olur.


Köpek balığı kıkırdağı ve tamamen doğal bitkisel yağ karışımları ile güçlendirilmiş, OKSANTE laboratuarlarının danışmanlığı ile üretilmiş masaj kremi HOGA, vücudunuzun ilgili bölgesine 3-4 dakika masaj yaparak uygulanacaktır. Hoga krem boyun, omuz, bel, sırt, bacaklara masaj yapılmasıyla sürülerek güne sağlıklı ve rahat bir şekilde başlamanızı sağlar. Günün yorgunluğunu ve stresini Hoga Köpekbalığı kıkırdağı masaj kremi ile atın.

KÖPEK BALIĞI KIKIRDAĞI

Derin ve soğuk denizlerde yaşayan köpek balıklarının kıkırdaklarından özel bir kurutma - dondurma işleminden geçirilerek elde edilmiştir. Protein, Kalsiyum, Sodyum ve Fosfor içerir. Köpek balıkları doğadaki en dayanıklı canlılardan biridir. Bunun nedenlerinden biriside son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmalarıdır.

Hoga Masaj Kremin İçeriği

Hoga masaj kremin içerisinde sizi rahatlatacak, mucizevi bitkiler ve karışımlar bulunmaktadır.

Köpek Balığı Kıkırdağı Derin ve soğuk denizlerde yaşayan köpek balıklarının kıkırdaklarından özel bir kurutma - dondurma işleminden geçirilerek elde edilmiştir. Protein, Kalsiyum, Sodyum ve Fosfor içerir. Köpek balıkları doğadaki en dayanıklı canlılardan biridir. Bunun nedenlerinden biriside son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmalarıdır.

Okaliptüs yağı
Portakal Yağı
Lavanta yağı
Susam Yağı
Pelesenk Yağı
Karanfil Yağı

Hoga Masaj Kremin Etkisi

ETKİSİ


Hoga Masaj Kremi, köpek balığı kıkırdağı ve doğal aromaterapötik maddeler sayesinde vücudunuzun rahatlamasına kaslarınızın gevşemesine yardımcı olur. Hoga Plus Masaj Kremi, bitki özlerinin birleştirilmesiyle elde edilmiş doğal bir üründür. Emilimi çok güçlü olduğundan etkisini dakikalar içerisinde gösterir.


YAN ETKİLERİ


Hoga Masaj Kremi’nin içerisinde zararlı kimyasallar bulunmadığı için yan etkisine rastlanmamıştır.

Hoga Masaj Krem Kullanımı

KULLANIM ŞEKLİ;

Hoga Masaj Kremi, günde iki-üç defa ve uygulanacak bölge ılık suyla yıkandıktan sonra kurulanarak, kuru olan bölgeye dairesel hareketlerle 10 dk masaj yapılırak kullanılmalıdır. Hoga krem omuz, bel, sırt, bacak, kas ve eklem bölgelerine sürülerek güne sağlıklı ve huzurlu başlamanızı sağlayacaktır.


UYARILAR;

Hoga Masaj Kremi yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmamalıdır. Çatlamış Ya da tahriş olmuş cilde ve göze yakın bölgelere uygulamayın. Uygulama sona erdikten sonra eller bol suyla yıkanmalı ve asla göze temas ettirilmemelidir. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız.
Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.
Haricen kullanınız.

Oda sıcaklığında ve 30 C’nin altında saklayınız.

Kullanıldığı Alanlar

Omuz ve Sırtlar
Bel Bölgesi
Gögüs Kasları
Kollar
Kalça
Uyluk Bölgesi
Dizler
Dirsekler
Bilekler
Baldırlar


Fazla Ağrı Kesici Baş Ağrısına Neden Oluyor

Evet yanlış duymadınız , başınız ağrıdığı zaman bile çok fazla ağrı kesici tüketilmesi baş ağrısının daha da şiddetlenmesine sebep oluyor. Ağrı kesic..
668 20 702
Migrenin Sebebi Ağrı Kesiciler Olabilir

Doç. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu aşırı olarak kullanılan ağrı kesicilerin aksine migreni artırdığını ve şiddetlendirdiğini savunuyor.. Nöroloji ve Ağr..
308 22 791
Araba veya Çanta İçin 8 İlkyardım Malzemesi

Cımbız. Yürüyüş veya diğer açık hava etkinliklerinde gerekebilir. İlk yardım setinin önemli bir parçasıdır. Kıymık veya kene çıkarmak için önemli ..
933 15 421
Uyku En Doğal Ağrı Kesici

Uykunun en etkili ve en doğal ağrı kesici olduğunu biliyor muydunuz? Araştırmalarda 10 saat uyuyan kişiler gün boyunca yorgunluk geçirmedi. Henry F..
831 25 772
Ağrı Kesicileri Fazla Kullanmayın

Her başınız ağrıdığında ağrı kesici alıyor musunuz? Yaklaşık her 5 kişiden birinde görülen migrenin 50 yaş altında en sık karşılaşılan nörolojik hasta..
628 23 283
iştah kesici ve iştah kapatıcı bitkisel kür tarif

İştahınızın normalden fazla olduğunu düşünüyor ve zayıflamak için iştah kesici doğal bir kür tarifi istiyorsanız Suna Duman..
575 5 609
Sifilitik Miyozit nedir? tedavisi ne iyi gelir geniş bilgi

SİFİLİTİK MİYOZİT: Çok enderdir. İki çeşit lezyon olur. 1. tip lezyon gom denilen bağ dokusuyla çevrili sarımsı gri, yıldız biçiminde homojen bir yapı..
638 9 673
Baş Ağrısı İçin Alternatif Çözümler

Her baş ağrısında ilaca sarılmamak gerek. Bunun yerine başka neler yapılabilir? Baş ağrısı çekmemiz için kronik migrene gerek yok. Hemen hemen hepi..
989 25 705
Uçuk Tedavisi ne iyi gelir? detaylı bilgi

    Uçuk Tedavisi         Alkol ve antiseptik ilaçlar, Uçuğun üzerindeki bakteri enfeksiyonunun ge..
521 10 106
Viral Miyozit nedir? tedavisi ne iyi gelir geniş bilgi

VİRAL MİYOZİT: Koksakie B grubu bir virüsle oluşan bir infeksiyon hastalığıdır. Bu hastalığın kuluçka dönemi 2-4 gündür. Virüsler boğaz ve dışkıda bu..
621 13 287
Kronik Ağrılarla Baş Etmenin 5 Yolu

Bir türlü geçmeyen kronik ağrılar çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir ve hayatımızı zindana çevirebilir. Kronik ağrılarla nasıl başa çıkabiliriz? ..
713 4 856
En Yaygın Görülen Ayak Problemleri

Yaygın olarak görülen ayak problemleri, nedenleri ve çarelerini öğrenelim. Bunyon (yangılı parmak şişliği). Ayak başparmağında görülen bir tür şişl..
510 8 690