Doktor Tv Banner

Gripten Kurtulmanın Doğal Yolları Ahmet Marankiden !

Gripten Kurtulmanın Doğal yolları Ahmet Marankiden !
86 1 44

AHMET MARANKİ GRİPTEN KURTULMANIN YOLLARI Google

Şu günlerde pek çok kişi grip salgınına yakalanmış durumda .Prof.Dr.Ahmet Maranki bizleri gripten kurtulmak için şifalı bitkilerden oluşan bazı önerilerde bulundu.

GRİPTEN KURTULMANIN DOĞAL YOLLARI

- Bir bardak kaynar sütün içine 5 gr. ufalanmış adaçayı konulurak 10 dakika demlenir, günde 3 bardak içilir.

- Bir bardak kaynar suya 2 gr ıhlamur konulur,1o dakika demlenir.günde 3-5 bardak içilir.

- Bir bardak kaynar suya 5 gram biberiye konularak 10 dakika demlenir.Günde 2-3 bardak içilir. – Bir bardak kaynar suya 1 çay kaşığı tarçın konur.10 dakika bekletilip günde 2-3 bardak içilir.

- Bir bardak kaynar suya 1 çay kaşığı toz zencefil konur.10 dakika demlenir.günde 3 bardak içilir.

-İki bardak suya 1 adet limon kabuğu ile doğranır.5 gr. ıhlamur konularak 10 dakika kaynatılır.Günde 3-4 bardak içilir.

- Soğan suyu sıkılır.1 çay bardağı su ve bir miktar balla karıştırılıp günde 2-3 defa içilir.

maranki.com

AHMET MARANKİ GRİPTEN KURTULMANIN YOLLARI

Ekinezya Gripten Korunmaya Bire Bir

Enfeksiyon hastalıkları ve gripten korunmanın en iyi yollarından biri de ekinezya bitkisini tüketmek. Ekinezya çayı da içebilirsiniz. Ekinezyanın fayd..
773 16 254
Fazla Yağlardan Kurtulmanın Yolları

Fazla yağlarınızdan kurtulma yolları, en doğal yoldan uzun vadede yağsız sağlıklı bir vücuda kavuşun. Sıcak yaz günlerinde sağlıklı beslenmek ve yağla..
559 10 678
Gripten Korunmak İçin Aşılama Mevsiminden Önce Yapılmalı

Enfeksiyon hastalıkları, solunum yolu hastalıkları ve grip gibi viral hastalıklardan korunmak için mevsiminden önce aşılama yapılmalı.. Enfeksiyon ..
409 12 157
Kış Depresyonundan Kurtulmanın Yolları

Bu mevsimde içiniz mi kararıyor? Canınız hiçbirşey yapmak istemiyor mu? Bunalımdan kurtulmanın yolları.. Memorial Etiler Tıp Merkezi’nden uzman psi..
207 23 700
Seyahat Sırasında Stres Yaşamamak İçin Öneriler

Herkes bu anı bekler. Yaz tatili geldiğinde hazırlıklar tamamlanarak yola çıkılır. Peki seyahatte stres yaşamamak mümkün mü, neler yapılabilir? ..
902 4 349
Hava Geçişlerinde Kendinize Dikkat Edin

Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde sağlığınıza azami ölçüde dikkat etmelisiniz. Hastalığa davetiye çıkarmamak adına sıkı giyinip iyi beslenmel..
287 5 742
Cilt Kırışıklıklarını Önlemenin Etkili Yolları

Güzelliğimizi gölgeleyen bu kırışıklıkları nasıl önlemeliyiz? Kadınların büyük sorunu güzellik karşıtı kırışmaları nasıl önleyebiliriz cilt uzmanları ..
651 15 691
Aşırı Stresten Kurtulmanın Basit Yolları

Sinsice bizi etkisi altına alan gerginlikle başlayıp koca bir strese dönüşen şeyleri bilmemiz ve önlem almamız gerek. Cep telefonumuzdan başlay..
215 11 477
Göz Altı Torbalarından Kolayca Kurtulun

Gün içinde yorgun görünümlü gözlerle dolaşmak hoşunuza gitmez. Bunun bir çaresi var.. Göz altı halkalarından ve torbalarından kolayca kurtulmanın yoll..
986 8 340
Ağız Kokusu Artık Sorun Olmasın

Günlük yaşamı olumsuz etkileyen ağız kokusundan kurtulmanın basit 10 yöntemi.. Kurtulamadığınız ağız kokunuz varsa işte yapılacaklar.. Ağız kokusu ..
541 25 238
Salgın Kapıda, Gripten Korunmak Gerek

Şu sıralar birçok viral hastalık ve virüs kapıda.. Dışarda, mekanlarda ve insanlardan bulaşabilen gripten nasıl korunabiliriz, ne gibi önlemler alabil..
876 19 677
Aminoasit Hangi Yorgunluk İçin Faydalı?

Aminoasitli besinler alerji nedeniyle görülen yorgunluk için çok faydalı.. Aminoasit hangi besinlerde bulunur? 8-14 Nisan tarihleri arasında kutlan..
205 7 96
Daha Çok Seks, Daha Çok Doyum

Araştırmalara göre çiftlerin cinsel ilişkiye girme sıklığı, ilişkiden alınan haz ve doyumu da etkiliyor. Ne kadar çok seks o kadar fazla doyum.. Eğ..
817 14 408
Çok Parmaklılık İyi mi Kötü mü?

El veya ayak parmakları 6, 7 hatta 8 parmaklı olabilir. Bu durum el ve ayakta zamanla fonksiyon bozukluğuna sebep olabiliyor. Çarşamba’da bir lised..
886 15 275
Selülitle İlgili Gerçekler ve Efsaneler

Selülitlerle başınız dertte ise yalnız değilsiniz. İnce ve fit kadınlarda bile selülit olabilir. Bir dönem mutlaka selülitten etkilenecek olan kad..
680 13 281