Doktor Tv Banner

zeytin çekirdeğinin faydaları ahmet maranki

Doğum sonrası kilolardan kurtulun

Aylarca o anı ilk heyecanı beklediniz sonra en tatlı ve masum şey bebeğiniz elinizde ona dokunmaya kıyamıyorsunuz ama hamileliğiniz boyuncada oldukça kilo aldınız bu kilolar doğum sonrası kiloları vermek sizi sıkıntıya sokmasın aiağıda belirtilen diy..
8043 0 8281
devamı »

KİRAZ SAPININ FAYDALARI

KİRAZ SAPI BİR ÇOK DERDE DEVA Bir çok derde deva olan kiraz sapının, idrar söktürücü özelliğiyle de böbreklerin dostu olduğu bildirildi. ADANA (İHA) - Bir çok derde deva olan kiraz sapının, idrar söktürücü özelliğiyle de böbreklerin dostu olduğu b..
4938 0 4020
devamı »

Mevsimlere Göre Saç Bakımında Temel Noktalar

Saçlarınıza sıkça fön çektirenlerdenseniz, saçınızın daha az zarar görmesi için koruyucu saç spreyi kullanın. · Saçınızın dolgun görünmesi, hacim kazanması için en basit yollardan biri saçınızı kurutmaya başınızın yukarısından başlamanızdır. Çünkü..
5351 0 5819
devamı »

Üzüm çekirdeğinin yararları

üzüm çekirdeği deyip geçmeyin üzüm çekirdeği bilinen en güçlü antioksidan. E vitamininden 50, C vitamininden 20 kat güçlü. Vücuda sigara vb. Maddeler veya kirli havayla giren zararlımaddeleri etkisizleştiriyor. üzüm çekirdeğinin tespit edilebilmi..
3741 0 6326
devamı »

Burun estetiğinin başarısında hangi faktörler önemlidir?

Burun estetiğinin başarısında hangi faktörler önemlidir? Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Teoman Doğan
4421 0 1388
devamı »

Susamlı güneş losyonu

Susamlı güneş losyonuMalzemeler: 1/4 çay fincanı lanolin 1/2 çay fincanı susamyağı 1/4 çay fincanı damıtılmış su Hazırlanışı: Lanolini bir kaseye koyduktan sonra içinde kaynar su bulunan bir kaba oturtarak benmari usulü ile eritin. Lanoli..
1130 0 6272
devamı »

Anti depresanlara alternatif aranıyor

Bilim adamları depresyonla mücadelede yeni bir tedaviye imza atmaya hazırlanıyor. BBC'de yayımlanan habere göre, Yale Üniversitesinden uzmanlar, düzenli egzersizin depresyon rahatsızlığı bulunanlara olumlu etkisinin arkasındaki nedenlerin saptanması..
8374 0 2904
devamı »

Meryemotu (mübarekotu)

Açıklama: Gülgiller familyasından; Doğu, Güney ve Karadeniz bölgeleri ile İstanbulçevresinde yetişen bir bitki türüdür. Faydası: Yaprakları ve kökü kuvvet verici olarak kullanılır. İshali keser.
1939 0 5304
devamı »