Doktor Tv Banner

vücutta iyot ihtiyacı nasıl giderilir

Bronzlaşmak deriyi yaşlandırıyor

Korunma uygulamadan güneş ışınlarına maruz kalmak veya bronzlaşmak için bilinçsiz bir şekilde çeşitli yöntemler uygulamak, hem cildinizi normalden önce yaşlandırır, hem de kanser gibi daha ciddi sağlık problemlerine neden olabilir... Devamını oku....
3603 0 577
devamı »

Aksigorta İşveren Mali Sorumluluk Sigortası

İşveren Mali Sorumluluk Sigortası işyerinde meydana gelebilecek iş kazaları sonucunda işverene düşecek hukuki sorumluluk nedeni ile işverene bir hizmet akdi ile bağlı ve Sosyal Sigortalar Kanunu'na tabi işçiler veya bunların hak sahipleri tarafından ..
1628 0 8517
devamı »

Saç Şekilleri ve Saçınızın Şekline Göre Karakteriniz

Sarı saç, kızıl saç, siyah saç, ince telli saç, kalın telli saç... İşte saça göre karakter analizi. Sarı Saç;Sarışınlar ekseriyetle kuvvetli, orijinal fikirli, her vaziyete uyar, hevesli, yaratıcı ve çeşit kabiliyetli kimselerdir.Değişikliğe bayılırl..
7068 0 1661
devamı »

Depresyona En Çok Girilme Yaşları Kırklı Yaşlar

Uzmanların yaptığı araştırmaya göre hayat 40′ında başlar tezini çürütüyor. Bu yaşlarda insan psikolojik olarak yaşlanmanın verdiği etkiyle depresyona rahatlıkla girebiliyor. Ergenlik çağında ve 60 yaş üzerinde ise depresyona girme riski oldukça düşüy..
3319 0 5772
devamı »

Actonel endikasyonları

Actonel endikasyonları: Omur ve kalça kırıklarına yönelik riski azaltmak üzere menopoz sonrası dönemdeki osteoporoz tedavisinde endikedir. Artmış osteoporoz riski bulunan, menopoz sonrası dönemdeki kadınlarda osteoporozun önlenmesinde endikedir. Yü..
5302 0 1556
devamı »

Penis Büyütme ve Penis Büyütme Operasyonu Fiyati

Bu cinsel sağlık bilgileri yazimizda "Penis Büyütme" operasyonun, nasil uygulandigi ve ucretleri hakkinda bilgileri sizinle paylasacagiz, cinsel sağlık denilince mutlaka saglikli bir cinsel uzvada sahip olmak gerekir bu yuzden bu konu erkekler icin o..
3855 0 8315
devamı »

Ahmet Maranki – Zayıflamayı Kolaylaştıracak Bitkisel Öneriler

Yaptığınız diyetlerle istediğiniz sonuçları alamıyor veya daha azına razı olmak zorunda kalıyorsanız, vereceğimiz ipuçları zayıflamanızı kolaylaştıracaktır. İyotlu Tuz: Tiroit bezinin salgıladığı tiroksin hormonu, enerji üretimini arttırmaya yarar...
5235 0 3128
devamı »

Yoğurdu geceleri yiyin!

Yoğurt bazı yemeklerin besin değerini öldürebiliyor, bu nedenle genellikle gece yatmadan önce tek başına yenmeli. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Erdem, yaptığı açıklamada, bazı yemeklerin yanında yoğur..
6271 0 2285
devamı »

Aromaterapi Nedir Aromaterapi Masaj Yağları Aromaterapi Tedavisi

Aromaterapi, bitkisel Aroma yağları ile terapi uygulama yöntemidir. Aromaterapi çok eskiye dayanan bir tedavi yöntemidir. Köklerini Hindistan ve Çin uygarlıklarında görebiliriz. Aromaterapi de kullanılan yağlar, bitkilerin kök, çiçek, yaprak vs. bölü..
212 0 7378
devamı »

Sağlıklı beslenerek kanserden ne kadar korunabiliriz?

Kanserden korunmak için beslenmenin önemi gerçek anlamda 20 yaşından önce etkili. Bu yaştan önce başlayan bilinçli beslenme kanserden yüzde 60 oranında 20 yaşından sonrada yaklaşık yüzde 20 korur. Hangi yaşta olursanız olun sağlıklı beslenmeye çalışı..
4066 0 2913
devamı »

Besleyici Maske

Yumurta, bal, yoğurt evimizde hemen her zaman bulunan yiyecekler. Ama bu kez bunları yemek pişirirken değil, güzellik maskeleri uygularken kullanacağız. Hazır mısınız? O zaman tariflerimize başlıyoruz! Besleyici maske İçinde bulunan badem yağı ve yum..
2777 0 986
devamı »

İyot Eksikliği,Zeka Geriliğine Neden Oluyor

Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü, yazılı açıklama yaparak, zeki, çalışkan, başarılı ve guatrdan uzak bir nesil yetiştirilmesi için mutlaka iyotlu tuz tüketilmesi gerektiğini belirtti. İyot yetersizliğinin, zeka geriliği, okul çağı çocuklarında görülen, öğr..
1155 0 4126
devamı »