Doktor Tv Banner

vajina resimleri

Gerçek Kanser Resimleri

Sitemizde yayınlanan daha önceki makalelerde kanser üzerinde çeşitli seferlerde durmuştuk. Buradaki yazımızda cilt kanseri resimlerine yer verirken buradaki yazımızda ise alternatif kanser tedavileri hakkında bilgiler vermiştik.Şimdi ise sağlık bloğu..
2499 1 2775
devamı »

VAJİNAL KAŞINTI TEDAVİSİ

Kadınların üreme organlarının dış kısmının kaşınması; döl yolundan gelen akıntıdan kaynaklanabilir. Ayrıca, böyle bir neden olmadığı halde kullanılan sabun ve iç çamaşırın cinsi de kaşıntıya neden olabilir. İç çamaşırı veya kullanılan sabundan kaynak..
7298 0 2977
devamı »

Vajinal Kaşıntı Neden Olur.

Vajinal kaşıntı nedir? Vajinada değişik renkli, kötü kokulu akıntı oluşması ve vajinanın tahriş olmasına bağlı olarak ortaya çıkan kaşıntıdır. Vajina kaşıntısının nedenleri nelerdir? Leğen kemiği iltihabı vajina kaşıntısı yapabilir. Kötü kok..
1314 7 4343
devamı »

Silikonlu Yüzler GALERİ

Kısa Bilgi :Son dönemde güzelleşmek isteyen kadınların başvurdukları ilk çare silikon! Son dönemin en gözde modası silikon! Güzelleşmek isteyen kadınların başvudukları ilk çare. Silikonlu kadınlar... Son dönemde güzelleşmek isteyen kadınların ..
4163 0 7325
devamı »

12-18 Ay Arsı Bebek Gelişimi

12-18 AY ARASI Neler Yapabilir? -Küçük objeleri baş ve işaret parmağı ile yakalar. Objeyi ağzına götürmeye çalışmaktansa incelemeye başlar. -İyi emekler. -Yardım almadan oturur pozisyona geçer. -Kendini, tutunup çekerek ayağa kaldırabilir. -Baş..
2332 0 7239
devamı »

Her çift tüp bebek yönteminden yararlanabilir mi?

Hayır. Öncelikle kadının tüplerinin açık olması, yumurtlama bozukluğunun olmaması gerekiyor. Ayrıca ciddi sperm problemleri olan erkeklere yapılamıyor. Çiftin evlilik süresinin de uzun olmaması lazım. Örneğin; 5 yıllık evli bir çiftin her ay gebelik ..
1893 0 5402
devamı »

Kadin ve Masturbasyon

Bu cinsel sağlık yazimiz kadinlari yakindan ilgilendiriyor, kadinlar ve masturbasyon hakkinda bilgiler veriyor ve gercekten ilginc istatistikleri bizlere sunuyor. Mesela yapilan arastirmalar sonucunda her 100 kadindan 80'inin mastürbasyon yaptığı ort..
3426 0 7571
devamı »

Bebeklerin yaşama dönemleri

Çocuk bünyesini erişkinden ayıran en belirgin özellik, ergin hale; 21 yaşına dek, büyüme.ve gelişme süreci içinde olmasıdır. Büyüme ve gelişme hamileliğin başlangıcından, diğer bir deyimle yumurtanın döllenmesinden, ergin hale geçinceye kadar sürekli..
4211 0 1061
devamı »

ANONİM MODELLEME HAMURU TARİFİ

- 3 tatlı kaşığı glikoz - 3 tatlı kaşığı gum traganth (veya kitre) - 9 tatlı kaşığı sıcak su - 3 tatlı kaşığı limon suyu - 500 gr pudra şekeri Glikozu sıcak suda eritip, kitreyi ve limon suyunu ekleyin.Bu karışıma pudra şekerini azar azar ekleyip yo..
4705 0 3475
devamı »

PARLAK VE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT İÇİN

parlak ve pürüzsüz cilt parlak bir cilt için ne yapmalı (8)parlak bir cilt icin (7)suna dumankaya parlak bir cilt pürüzsüz vajina (4)parlak bir yüz için (4)pürüzsüz ve parlak bir cilt için (3)pürüzsüz yüz için ne yapmalı (3)elma sirkesiyle parlak cit..
7558 0 7862
devamı »

Homeopatik ilaçlar nasıl bulunuyor?

Homeopatik ilaçlar, ilaç denemesi denilen bir uygulamayla araştırılıp, ilacın iyi gelebileceği hastalık veya semptomlar grubu bulunur. Homeopatik ilaç denemeleri sağlıklı ve gönüllü insanlar üzerinde yapılır, hayvanlar üzerinde deneyler yapılmaz. Mes..
4407 0 8343
devamı »

Cilt Kanseri Resimleri

Cilt Kanseri Nasıl Oluşur? Güneşten gelen yogun ultraviyole ışınlar cilt kanserlerine neden olabilmektedir. Ayrıca cilt kanserinin nedenelr arasında genetik sebepler ve alınan radyasyon tedavileri de sayılabilir. Cilt kanseri kanserlerin içind en ..
1116 0 6619
devamı »