Doktor Tv Banner

tüberküloz hastalığı nedir

Seks için en uygun zaman nedir

Seks için en uygun zaman nedir? En uygun zaman ikinizin de birbirinizi istediği zamandır. Günlük tempo içinde, ev-iş diye koşturmak birbirinize daha az zaman ayırmanız anlamına gelmez. İlişkinin, sevginin temelinde dokunmak vardır ve dokunmak ikiniz..
3260 0 3168
devamı »

Hamilelikte saç bakımı nasıl olmalı?

Hamilelik döneminde, kadınların saçlarında farklılıklar gözlenir. Çoğu anne adayının saçları hormonal değişiklikler ve tüketilen besinler nedeniyle daha yumuşak ve canlı hale dönüşür. Bazı hamilelerin ise gebelikle birlikte saçları cansızlaşır ve don..
4073 0 1242
devamı »

RAMAZAN DİYETİ İLE KİLO VERİN

Ayların en hayırlısı Ramazan Ayı kapıda. İbadet etmek isteyenler için çok hayırlı bir ay. Bu ayda hem ibadet edip hem kilo vermek istermisiniz ? İşte size yöntemi. Menü bir haftalık verilmiştir. diğer haftalar için de aynıdır. Bu diyet ile 15 günde e..
2828 0 5509
devamı »

KALÇA AĞRISI, AYAK NASIRLARI, AYAK MANTARI VE TOPUKDİKENİ İÇİN BİTKİSEL REÇETELER

Dr Feridun Kunak, Ortopedi uzmanı olduğundan genellikle, kemik hastalıkları üzerine bitkisel ve doğal önerilerde bulunan bir isim. 30 Aralık 2008 tarihinde, Esra Ceyhan’ın programında yeni formüllerinden bahseden Feridun Kunak, bu programda, topuk di..
1275 2 586
devamı »

Anne Sütünden Keserken Dikkat Edeceğiniz Noktalar

Bebekle İlgili Olanlar: Bebeğinizi tanıyorsunuz. Onu çok fazla sinirlendirmeyin. Zira sakin bir bebeği huzursuz bir bebeğe dönüştürebilirsiniz.Emmek istediğinde, konuyu değiştirin, yeni oyunlar bulun ve ona öğretin.Bütün işinizi bırakın ve sadece be..
8488 2 5042
devamı »

Amipli Dizanteri Belirtileri Tedavisi Nedir

Amipli Dizanteri Nedir, Çocuklarda Bebeklerde Amipli Dizanteri Bu tip dizanteriye en çok tropikal bölge­lerde rastlanmakla birlikte Akdeniz ülkelerinde de görülebilmektedir. Amipli dizanteri tek hücreli mikro-organizmalar ta­rafından bulaşır..
2588 2 7408
devamı »

Feridun Kunak güneş kremi tarifi

Feridun Kunak Güneş Kremi Tarifi Feridun Kunak güneş yağı formülü Malzemeler: - Gliserin - Badem Yağı - Fındık Yağı - Kayısı Yağı - Havuç Yağı - Kakao Yağı Hazırlanışı: Tüm bu malzemleri bir tatlı kaşığı alarak karıştırıyoruz iyice. Daha sonra ci..
3402 0 1872
devamı »

Ebru Şallı selülit çayı tarifi

Ebru Şallı Selülit çayı Ebru Şallı selülit çayı tarifi 2 yemek kaşığı elma sirkesi 3 tane karanfil 1 tatlı kaşığı süzme bal 1 bardak su Suyu bir demliğe alın ve kaynatın.altını kapatın. kaynamış suyun içine diğer malzemleride ilave edip demlenmeye b..
7891 0 7891
devamı »

Anne sütünü artırmak için ne yapmalıdır.

Anne Sütünü Artırmak İçin Sütün gelmesini beklemeden ve kesinlikle şekerli su vermeden, bebek doğar doğmaz ilk yarım saat içinde mutlaka emzirilmelidir. İlk günden başlayarak bebeğin anne sütü dışında bir besin ya da içecek almaması sağlanmalıd..
2906 0 677
devamı »

Isırgan Otunun Faydaları

Isırgan Otu Kavurması Yatağında Fener Balığı Malzemeler: 1 Porsiyon için Isırgan otu: 1/ 2 demet. Saplarından ayıklanmış Taze soğan: İncesinden 1-2 adet. Fener Balığı: 100-120gr. Ayıklanmış. Sarımsak: 2-3 diş iri doğranmış Pul biber: 1 çay kaşığı Zey..
3142 0 2443
devamı »

Şalgam Suyunun faydaları

Şalgam suyu yapımında şalgam,kırmızı havuç, bulgur unu, tuz, maya ve su kullanılır. Şalgam suyunun fermantasyonu iki aşamada gerçekleşir. Birinci aşama;ekşi maya,tuz ve su ile karıştırılarak bulgurun hamur haline getirilmesidir. İkinci aşama;bulguru..
4730 2 397
devamı »

Çocuklarda Geç Konuşma Bozukluğu

Konuşma ve dil gelişimi iletişim ve sosyal hayat açısından çok önemli. Çünkü insanlar iletişim araçları ile kendini ifade eder ve hayatını devam ettirir. Dolayısıyla konuşma ve iletişimin eksik kaldığı bir hayatta birçok sıkıntı doğacaktır. Çocuk il..
7420 1 3029
devamı »

EBRU ŞALLININ GÜZELLİK MASKESİ TARİFİ

Ebru Şallı, her anlamda fit bir ünlü. Tabi bunda, toplum önünde olmasının da çok büyük faydası var. ebru şallı zaman zaman çıkıp, güzelliğinin sırşarını bizlere açıklıyor. Bu sırlardan bir tanesini sizlere de aktarmak istiyoruz. GEREKLİ MALZEMELER :..
1741 0 1706
devamı »

Bebek Emzirme Saatleri Ne Zaman

Bebek Emzirme Saatleri, Emzirme Ne Zaman Yapılmalı Bu konu bugün bile tartışılmaktadır. Çeşitli ülkelerden başka, aynı ülkedeki doktorların söylediği meme saatleri bile bazen deği­şik olabilir. Anneler ilke olarak önce şunu bilmelidirler: Bebeği..
4057 0 514
devamı »