Doktor Tv Banner

tansiyonu dengelemek için ne yapmalı

Adet Sancılarına Karşı Doğal Çareler

Birçok kadın adet dönemi boyunca adet sancıları ile baş etmek zorunda kalır. Bazı kadınların adet sancıları hafif bir şekilde seyrederken bazı kadınlar bu dönemde şiddetli adet sancıları yaşayabilir. Adet sancılarının azaltılması için bazı doğal çare..
4779 0 5957
devamı »

Yüksek Tansiyonu düşüren yiyecekler

Limon Ateşi ve tansiyonu düşüren limon kanı da temizler. Susuzluğu giderir. Kalbi kuvvetlendirir; damar sertliği ve romatizmada faydalıdır. Limon, gribe çok iyi gelir. Mide, bağırsak ve idrar yollarındaki mikropları öldürür. Gıda zehirlenmesini önle..
7714 2 2300
devamı »

Kronik Hastalıklarda Çalışma Metodu

Bazen böyle sitelerde insanların insanların çaresiz olarak bitki gibi şeylerden medet umduğunu görünce , her ne kadar insanların tepkisinden çekinsemde yazma ihtiyacı duyuyorum. Bugune kadar hiçkimse size kendi şifa gücünüzü anlatmamış olabilir..
858 0 6575
devamı »

İBRAHİM SARAÇOĞLU ŞEKER HASTALARINA TARÇIN

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Şeker hastaları için tavsiyelerde bulundu Tarçın:Şeker hastaları için en etkili baharattır.Aktarlardan alabileceğiniz kabuk tarçını günde 2 kere kullanabilirler eğer şeker hastaları insülin kullanma aşamasına gelmemişlerse t..
3621 0 2621
devamı »

Tansiyon Yüksekliği

Tansiyon yüksekliği Büyük tansiyonun kişinin yaşına göre yüksek olmasına halk arasında tansiyon yüksekliği, tıp dilinde ise hipertansiyon denir. Bir çok hastalıkta tansiyon yüksekliği görülür. Mesela kalbin sol bölümünün büyümesinde, böbrek hastal..
8440 1 185
devamı »