Doktor Tv Banner

sinir sıkışması

Karpal Tunel Sendromu Karpal Tunel Ameliyati

Karpal Tünel Sendrom, Karpal Tünel Sendromu Ameliyatı Median sinirin el bileği seviyesinde, karpal tü­nelden geçerken sıkışması sonucu oluşan ve üst ekstremitenin en sık görülen nöropatisidir. Karpal kanalın içerisinden median sinir, radial ve ..
2645 0 331
devamı »

DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN BEL VE BOYUN FITIĞI İÇİN BİTKİSEL KÜR

Bel ve boyun fıtığı, ani haretketler yapılması sonucu, sinir sıkışmasından meydana gelen, ağrılı hastalık türleridir. Hangisi olursa olsun son derece sıkıntılı olan bu durum eğer tedavi edilmez ise, ilerleyen zamanlarda, sizleri daha da zor durumlard..
3427 0 7878
devamı »

LOKMAN HEKİM ÖMER OSMAN KORKMAZDAN SİNİR SIKIŞMASI KİSTLER İÇİN ÖNERİLER

Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz, Nr Ertükle Her Sabah porgramında, sinir sıkışmasına ve kistlere fayda sağlayan önerilerini açıkladı.SİNİR SIKIŞMASI İÇİN: Sinir sıkışmasından muzdarip olan okurlerımız için, mucizevi mum kürünün çok fayda sağladığını ..
3974 1 6228
devamı »

ÖMER COŞKUNDAN BEL-BOYUN FITIĞI VE SİNİR SIKIŞMASI İÇİN ÖZEL FORMÜL

Kanal 7 ekranlarına konuk olan Dr. Ömer Coşkun bel boyun fıtığı ve sinir sıkışması için, çok faydalı ve etkili bir formül önerdi.GEREKLİ MALZEMELER : * 200 gr kuyruk yağı,* 2 yemek kaşığı bal,* 1 tatlı kaşığı karabiber,HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :..
3237 0 857
devamı »

Siyatik Agrisi (Piriformis Kas Agrisi)

Siyatik Ağrısı, Piriformis Kasına Bağlı Bel Ağrıları Siyatik sinir kalça içerisinde piriformis adı verilen bir kasın içerisinden geçerek bacağa doğru gider. Siyatik sinirin sıkışması ya da yangısı bütün bacağa yayılan ve siyatik adı verilen ağrılara..
1646 1 7915
devamı »

DR ÖMER COŞKUNDAN KANTARONOTU YAĞI MUCİZESİ

Kantaronotu yağı, en az bitkisi kadar faydalı. Hele bir de saf zeytinyağı ile birleşince… Dr Ömer coşkun, Arım Balım Peteğim Programında, Kantaronotu yağının şifalı yönlerinden bahseti. Bazı hastalıklar için de kantaronotu yağı ile yapılacak tarifle..
895 0 3161
devamı »