Doktor Tv Banner

ses tellerine iyi gelen bitkiler

Gırtlak Kanserinin En Önemli Risk Faktörü; Sigara!

Anadolu Sağlık Merkezi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Nesil Keleş, erken tanı konulabilmesi sebebiyle, nispeten daha iyi seyirli tümörler arasında bulunan gırtlak kanseri risk faktörlerinin başında sigaranın geldiğini, sigara dumanındaki katranın..
6190 0 5701
devamı »

5 yıldır tedavi görüyorum. Nasıl beslenmem gerekir?

5 yıldır tedavi görüyorum. Nasıl beslenmem gerekir? 4 yıldır gist (Castro intastinal stromal tümörü) hastasıyım. 2.5 yıl boyunca glivec adlı ilacı kullandım. Daha sonra tümör ince bağırsaktan çıkarıldı. Karaciğer metastazım var. Son 1,5 yıldır da su..
2798 1 428
devamı »

İleride çocuk sahibi olmam mümkün mü?

32 yaşındayım, meme kanseriyim. Gelecek hafta kimyasal tedaviye başlayacağım. Hiç çocuğum yok. Kemoterapi ileride çocuk sahibi olmama engel mi? Yumurta dondurma işleminden fayda görebilir miyim? CEVAP: Meme, teşhis, lenfoma gibi genç yaşta görülen ..
1321 0 7774
devamı »

ÖMER COŞKUNDAN ŞİFALI BİTKİ ÖNERİLERİ

Ömer Coşkun, şifalı bitkilerin faydalarını anlatmaya devam ediyor. Ömer Coşkunun önerisi ile, Pek çok konuda fayda sağlayan bitkileri bazıları aşağıda verilmiştir. HAVLICAN : Bu bitki ile yapılacak çay idrar kaçırma problemlerinde faydalıdır. ENGİNA..
4425 3 1482
devamı »