Doktor Tv Banner

şeker hastalığına iyi gelen bitkiler

Migren Hastaligi Tedavisi Bitkisel Tedavi

Migren Hastalığı, Migren Tedavisi Şifalı Bitkilerle Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler: Lavanta çiçeği, Melek otu, Fesleğen, Böğürtlen, Biberiye, K. Şeker Hazırlanış ve Kullanım Reçetesi: Lavanta çiçekleri kaynar suda demlendikten sonra süzülür. El..
5680 0 2750
devamı »

Şeker HAstalığına iyi Gelen Şifalı bitkiler

Ispanak, brokoli ve lahana gibi sebzeler şeker hastalığına yakalanma riskini de azaltabileceği belirlendi. İngiltere’deki Leicester Üniversitesi’nden Patrice Carter ve ekibi yetişkinlerde sebze-meyve yemek ve tip 2 diyabet arasındaki iliş..
5605 0 3150
devamı »

ŞEKER HASTALIĞI İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

Şeker hastalığı (Diyabet) pek çok insan için önemsenmeyen bir hastalıktır. Ama durum tıbbi açıdan hiç de öyle değildir. Şeker hastalığı çok ciddi bir hastalıktır ve eğer düzenli tedavi edilmez ise kötü sonuçlar doğurur. Eğer ağız kuruluğu, sık idrara..
5027 1 910
devamı »

Kron ve Ulseratif Kolit Hastaligi

Kron Hastalığı ve Ülseratif Kolit Hastalığı Crohn ve ülseratif kolit, birbirlerine benzeyen kronik iltihabı bağırsak hastalıklarıdır. Her ikisi de sindirim sisteminin iç yüzeyinde iltihabi reaksiyona neden olurlar ve her ikiside şiddetli, bazen kanl..
7560 0 4694
devamı »

ŞEKER HASTALIĞI ŞEKER HASTALIĞINA İYİ GELEN BİTKİLER

Ayrık otu, bol miktardaA ve B vitamini içerdiğinden karaciğer rahatsızlıklarına karşı oldukça etkili bir ilaçtır. Şeker hastalarına önerilir. Beş parmak otunun, böğürtlen yaprağına, yaban mersini ve fasulye kabuğu ile karışımı..
3133 0 4417
devamı »