Doktor Tv Banner

kamboçya çayı faydaları

Lavanta Çiçeği Yağı

İki avuç kurutulmuş lavanta çiçeği, ağzı kapaklı bir kavanoza koyulur. Üzeri ağzına kadar sızma zeytinyağı ile doldurularak kırk gün güneş gören bir yere asılarak dinlendirilir. Bekletilen kavanoz, kaynar su içinde bekletildikten sonra dinlendir..
6799 0 3569
devamı »

YAZ MAKYAJI NASIL YAPILIR MAKYAJ TÜRLERİ

1. Güneşte daha fazla zaman harcayacağınız için makyaj ve cilt bakımınızı buna göre uyarlayın. Ayrıca mutlaka güneş koruma kremleri kullanın. Her zaman olduğu gibi, güzel bir makyajın ilk adımı temiz ve iyi nemlendirilmiş bir cilttir. İşte size makya..
6974 0 8479
devamı »

Dis Fircalama Teknigi

DİŞ FIRÇALAMA TEKNİĞİ Diş fırçası naylon kıllı, fırça kıllarının oluşturduğu üst yüzeyi düz ve dişlere temas edecek şekilde, küçük başlı ve sık kıl demetli olmalıdır. Diş fırçası üç ayda bir değiştirilmelidir. Diş macunu bakteri plağını uzak­laş..
4961 0 4547
devamı »

MANTAR. FAYDALARI VE ŞİFA VERDİGİ HASTALIKLAR

MANTAR.ın protein degeri etten dahafazla ziyni iyi calıştırır. hastalıklar. zayıf ve kansız kimseler için iyi bir gıdadır.., kan yapar ve vucuda kuvet verir. yorgunlugu giderir. Mantar pişirildigi gün tüketilmelidir..
7022 0 4082
devamı »

Erken Boşalmanın Sebebi Ortaya Çıktı

Suçlu bulundu! Hormon seviyesini düşürüyor, erkekler normalden iki kat daha erken boşalıyor. Hollandalı uzmanlar, erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin bundan atalarını sorumlu tutabileceklerini ortaya çıkardı. Utrecht Üniversitesi tarafından..
8384 0 8481
devamı »

‘Az miktarda kimyasal madde zararlı değil’

ABD Gıda ve İlaç İdaresi’nden (FDA) yapılan açıklamada, az miktarda kimyasal madde bulaşmış bir yiyeceği yemenin, her gün yenilse bile, sağlık konusunda endişe yaratmayacağının gıda güvenliği uzmanlarınca ifade edildiği kaydedildi. Açıklamada, bebek..
2092 0 2358
devamı »