Doktor Tv Banner

ibrahim saraçoğlu karaciğer büyümesi

İbrahim Saraçoğlu Kabızlık Kürü

Şiddetli ve kronik kabızlık şikayeti olanlar için, mükemmel bir destekleyici kür. Malzemeler : 9-10 adet taze portakal yaprağı, 1 su bardağı su. Hazırlanışı : 9-10 adet TAZE Portakal Yaprağı, bir bardak suda altı dakika hafif ateşte kaynatılır. 6'n..
7529 0 3056
devamı »

KARACİĞER BÜYÜMESİNE (şifalı bitkiler)

karaciğer şişliği ve büyümesine uygulanacak terkipler 1: çilek bol miktarda yenir. 2: incir bol miktarda yenir. 3: 6 şar gr marsama otu kaynatılır elde edilen mayı içilir... 4: 10 ar gr defne tohumu , bal ile macun yapılır , 1 günde ..
5845 0 1929
devamı »

KALP BÜYÜMESİNE VE İYİ HUYLU PROSTAT BÜYÜMESİNE KARŞI BİTKİSEL TEDAVİ

Kalp büyümesine ve iyi huylu prostat büyümesinin (benigne prostate hyperplazy) neden olduğu idrar yapma zorluğuna karşı aynı kür uygulanır. Burada dikkat edilecek en önemli nokta, satın alınan domateslerin, ebter (kısır) tohumdan üretilmemiş ve de ho..
7075 0 2690
devamı »

İBRAHİM SARAÇOĞLU KARACİĞER YAĞLANMASI VE KARACİĞER YETMEZLİĞİ İÇİN BİTKİSEL KÜR

İbrahim Saraçoğlu, Esra Ceyhanın sunduğu programda, karaciğer yağlanması sorunu olanlar için, hem maydonoz, hem de, lavanta kürünü önerdi, Biri sabah, biri akşam olmak üzere, her iki kür, birlikte kullanılıyor. SABAH KULLANILMAK ÜZERE MAYDONOZ LİMON..
791 0 3366
devamı »

Grip ve soğuk algınlığına karşı tam koruma

Uzmanlar Kivinin A ve C vitamini deposu olduğunu ve özellikle kış hastalıklarından koruduğunu açıkladı. Uzmanlar, A ve C vitaminleri ile, kalsiyum, demir ve magnezyum açısından çok zengin olan kivinin, kanser, nezle, grip, soğuk algınlığı, kolestero..
3400 0 7569
devamı »