Doktor Tv Banner

gözle görülen hücreler

Hafıza Kaybına Karşı 10 Etkili Yöntem

Beyin fonksiyonları ve hatırlama yetisi ilerleyen yaşla birlikte değişir. Beyinde yaşlanma süreci 20li yaşlarda başlar ve zamanla beyin hücreleri ölmeye başlar. Yaş ilerlemeye devam ettikçe kişi sık sık hafıza problemleri yaşayabilir. Hafıza kaybı s..
2751 0 4745
devamı »

Kuru ve olgun ciltler için Bal-süt-tuz banyosu

Kuru ve olgun ciltler için banyo küvetini doldururken 100 gr deniz tuzu serpiştirin. Bu sırada 1 litre sıcak sütün içinde 250 gr çiçek balı eritin ve banyo suyunuza ilave edin. Banyo suyunu iyice karıştırın. Banyonun ardından sıcak duş alın ve hafif..
485 0 6912
devamı »

Börülce’ nin Faydaları

Fasulye familyasından bir bitkidir. Özellikle Ege bölgesinde çok tüketilir. Protein, nişasta, azot ve C vitamini içerir. İdrar tutukluğunu ve anüs kaşıntısını giderir. Yanık tedavisinde de kullanılmaktadır.
1752 0 6028
devamı »

Hucre Nedir Hucre Cesitleri Gorevleri Doku

Hücre ve Dokular Tek hücreli hayvan cinsinden olan canlıların dışında diğer tüm hayvan ve insan organizması çok sayıdaki hücrelerin birleşme­sinden oluşur. Aynı yapı ve çalışma gücündeki hücreler, hücre gruplarını oluştururlar ki, biz bunlara do..
5311 1 3339
devamı »

Hediye nasıl seçilir?

Hediye seçimi birçok kimse için hiç te kolay olmayan birşeydir. Genellikle özel günler dışında çok fazla hediye almayız. Özel günlerde ise birinden kaçarsınız diğeri gelir sizi bulur. Aslında özel günleri beklemeden arkadaşlarınıza hediye vermeniz il..
4039 0 4468
devamı »