Doktor Tv Banner

erken boşalmaya bitkisel çözüm

Erken boşalan erkek

Türk erkeklerinin %70′nin erken boşaldığını ifade eden CİSED Başkanı Uzman Psikolojik Danışman Dr. Cem Keçe; “Erken boşalmayı hemen her erkek aynı şekilde yaşar gibi görünse de aslında erken boşalmanın her biri farklı nedenden kaynaklanan 10 tipi var..
3104 0 8198
devamı »

Erken Boşalmaya Çözüm Yollari

Boşalma denetiminin öğrenilmesi, refleks boşalma olan işeme, dışkılama gibi diğer biyolojik işlevler üzerinde denetim kazanılması süreciyle benzerlik gösterir. Rahat ve gevşemiş olmanızda, yakalanma korkusunun olmadığı bir ortamda mastürbasyon yapman..
3347 0 2865
devamı »

Erken Boşalma Nedenleri Ve Çözümleri

Erkekte Cinsel Güçsüzlük Erken Boşalma Erkekte cinsel güçsüzlüğün belirtileri penisin sertleşmemesi, yarım sertleşmesi, sertleşmenin çabuk sönmesi, erken boşalma, hiç boşalamama veya orgazm olunmamasıdır. Bu sorun irdelenirken "cinsel açıdan güçsüz k..
4554 0 4397
devamı »

Erken Bosalmaya Cozum ve Masturbasyon

Mastürbasyon ve Erken Boşalma İlişkisiErken Boşalmaya ÇözümErkekler ergenlik döneminde hormonların etkisiyle çok istekli olurlar. Bu çağlarda, uygunsuz ortamlarda hemen sertleşip, bir an önce zevke ulaşmak için yapılan mastürbasyonlar erken boşalma o..
4154 0 7340
devamı »

Erken Boşalmanın Doğal Çözümü

Erken Boşalmanın Önlenmesi ve Doğal Çözüm Erken boşalmayla baş etmede bir çok yöntemin yanın­da pratik çözümleri de kullanabilirsiniz. Pratik çözümler; erken boşalmayı geciktirmeyi sağlar. Kalıcı bir tedavi yön­temi değildir. 1- Boşalma anı yak..
1420 0 7070
devamı »