Doktor Tv Banner

çınar yaprağı

ibrahim Saraçoğlu Kireçlenme için çınar yaprağı kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kireçlenmeye karşı kurutulmuş olgun çınar yaprağı kürünü öneriyor. Çınar yaprağı kürü beyinde oluşan kireçlenme haricinde vücudun her bölgesinde oluşan kireçlenmelerin giderilmesi için büyük fayda sağlıyor. Kireçlenmeye ..
3346 0 7584
devamı »

Doğal yollardan güzelleşelim!

Sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için ne sihir, ne de mucize gerekiyor. Sadece buzdolabınızı açmanız ve içindeki meyve, yumurta ya da sebzelerle güzellik maskesi hazırlamanız yeterli... Yağlı cilde limon Probleminiz: Cildiniz aşırı yağlı. Üstelik yer y..
6777 0 3799
devamı »

Seksi ve Doğal Yaz Saçları

Seksi ve Doğal Yaz Saçları Yaz sıcakları bastırdıkça, saçları kontrol etmek ve şekil vermek güçleşiyor. Saçlarınızla uğraşmaktan yazın tadını çıkarmayı ihmal etmeyin. Bu kolay ve çarpıcı saç modelleriyle plajların yıldızı olun. ..
528 0 249
devamı »

Kireçlenmeye çınar yaprağı kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kireçlenmeye karşı kurutulmuş olgun çınar yaprağı kürünü öneriyor. Çınar yaprağı kürü beyinde oluşan kireçlenme haricinde vücudun her bölgesinde oluşan kireçlenmelerin giderilmesi için büyük fayda sağlıyor. Kireçlenmeye ka..
1996 0 2520
devamı »

İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN KURU ÇINAR YAPRAĞI KÜRÜ

Kanal D ekranlarının sevilen ismi, Esra Ceyhan, 19 Şubat Perşembe günü yayınlanan programında, Prof Dr İbrahim Saraçoğlunu konuk etti. Uzun bir çalışma süreci sonunda, kireçlenmeler için çok fayda sağlayan kuru çınar yaprağı kürünü anlattı. GEREKLİ ..
6360 0 205
devamı »

ÇINAR AĞACI VE FAYDALARI

Çınar ağacının boyu 30 metreye kadar çıkabilir. Koyu renge sahip olan bu ağaç kalın gövdeli ve uzun ömürlüdür. Hekimlikte kozalakları ve yaprakları kullanılır. Birçok çeşidi vardır.FAYDALARI : * Kadınlarda görülen beyaz akıntıyı keser. * Diş ve vücu..
717 0 8103
devamı »

Ceviz Yaprağı faydaları

Ceviz ağacı, Kuzey doğu ve doğu Anadolu' da yabani olarak yetiştiği gibi, bahçelerde de yetiştirilir. Yaprakları tanen, eterli uçucu yağ, juglan (mantar hastalıklarına karşı etkili), C vitamini ve flavonlar içerir. Ceviz yaprağının kan durdur..
4476 0 6240
devamı »

DR HÜSEYİN ERMİŞ UYKUSUZLUK İÇİN BİTKİSEL KÜR

Kanal 7 de Yayınlanan Nur Ertürk'ün programında, faydalı bilgiler ve şifalı bitkilerle yapılan bitkisel kürler öneren Dr Hüseyin Ermii'in uykusuzluk sorunu için önerisi ; GEREKLİ MALZEMELER : * 1 çay kaşığı şerbetçi otu, * 1 çay kaşığı yeşil yulaf, ..
1790 0 5337
devamı »

Pilates Prensipleri

6 Pilates prensibi metodun temel niteliklerini oluşturur. Bu prensipleri sadece teorik olarak değil, hareket esnasında fiziksel olarak gerçekleştirerek öğreneceksiniz. Örneğin; stabilizasyonu anlamak için hareket anında gövdenizi sabit tutmayı öğrenm..
3274 0 3933
devamı »