Doktor Tv Banner

ceviz kabuğu faydaları

CEVİZ YAPRAĞININ FAYDALARI

Ceviz yaprağı ve faydaları hakkında ;* Ceviz yaprağının kan durdurucu-sıkıştırıcı, kuvvetlendirici tonik ve bağırsak kurtlarını veya solucanlarını düşürücü etkisi vardır. * Yaprak çayı, sindirim bozukluklarında, kabızlıkta, iştahsızlıklarda ve kan te..
3734 0 1501
devamı »

AHMET MARANKİ SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN CEVİZ KABUĞU KÜRÜ

Dr.Ahmet maranki katıldığı televizyon proğramında saç dökülmesine ceviz kabuğu kürünü önerdi sizde saç dökülmesini önlemek için dr.marankinin önerdiği bu kürü deneyebilirsiniz. Ceviz kabuğu kürü: 20 tane cevizin sert olan kahverengi kabuğunu, 1 lit..
1456 0 2282
devamı »

AHMET MARANKİDEN DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN BİTKİSEL KÜRLER

Saçların dökülmesi, hem sinir bozucudur, hem de kellik korkusu yaratır. Saç dökülmesi ve kellik sadece erkeklere has bir durum değil tabiki. Sayıları erkekler kadar olmasa bile, pek kadın da saç dökülmesi ve kellik problemleriyle karşı karşıyadır. Sa..
536 1 6613
devamı »

Ceviz Kabuğunun Faydaları

Ceviz Kabuğunun Başlıca Faydaları Saç Dökülmesine Ceviz Kabuğu Kürü : 20 tane cevizin sert olan kahverengi kabuğunu, 1 litre suya koyarak 10-15 dakika kaynatın.Elde edilen ceviz kabuğu suyu ile her gün sabah ve akşam saçlarınızı yıkayın. Düzenli uy..
4600 0 3544
devamı »