Doktor Tv Banner

buğday yağının cilde faydası

Cilt Bakımında Balın Faydası ve Önemi

Bal, günümüzde cilt ve saç bakımı içim ev yapımı maske ve kremlerde kullanılan bir besindir. Yenileyici, canlandırıcı ve tazeleyici özellikleri ile cilde parlaklık, renk ve ışıltı verir. Doğal bir nem tutucudur. Ciltteki nem dengesini korur ve nemle..
6999 0 5696
devamı »

Emzirme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Emzirme Hakkında Bilmeniz Gerekenler Emzirme saatlerinin ayarlanması Emzirmenin etkili bir şekilde başlayıp sürdürülmesi için en ideal ve doğal olan yöntem; doğumdan hemen sonra bebeğin çıplak olarak annenin çıplak göğsüne konarak tensel temasın ..
3549 0 7342
devamı »

BUĞDAY YAĞININ FAYDALARI

BUĞDAY YAĞININ FAYDALARI - Buğday yağı kırışıklıkları ve yaşlanmanın etkilerini azaltır. - Saçlara yumuşaklık ve parlaklık verir. - Saç dökülmesini önler. - Aynı zamanda etkili bir antioksidandır. - Hücre yenileyicidir. - Selülit için faydalıdır. -..
1170 1 1846
devamı »

Mangal keyfi yaparken sağlığımızdan oluyoruz

Yüksek ateşte pişen ette ortaya çıkan nitrozaminler kanserojen etki yaratıyor. Mangalda pişirilen etler, özellikle mide kanseri oluşmasında son derece etkili oluyor. Bu konuyla ilgili sorularımızı yanıtlayan Anadolu Sağlık Merkezi Onkoloji Uzmanı Pro..
4304 0 676
devamı »