Doktor Tv Banner

boğazda gıcık

Nezle deyip geçmeyin

Alerjik nezle sadece hapşırma, burun akıntısı, burun tıkanıklığı… gibi şikayetlere neden olmaz. Geniz akıntısı, boğazda gıcık hissi...öksürük... Koku alma bozuklukları...baş ağrısı, yüz ağrısı...uykusuzluk, uyku bozuklukları, horlama, ağız kuruluğu, ..
3051 1 6951
devamı »

İşte kulak çınlamasının nedeni

Kulak çınlaması sanıldığı kadar basit bir olay değil aksine ciddi hastalıkların habercisidir.. Atatürk Üniversitesi (A.Ü) Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Enver Altaş, toplumun yaklaşık yüzde 30'unda kulak çınla..
2722 0 8292
devamı »

REFLÜ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

Reflü nedir? Mide asidi ve içeriğinin yemek borusuna doğru yukarı çıkmasıdır. Reflü giderek yaygınlaşan bir sorun mu? Aslında giderek yaygınlaşan değil giderek tanınan bir hastalık. Eskiden reflü yakınmaları gastrit olarak biliniyordu. Bu hastalık..
5844 0 8008
devamı »

ADET DÜZENSİZLİGİNE BİTKİSEL KARISIM

28 Günlük periyodlarda süren adet (Regl) dönemleri normal olarak kabul edilmekle birlikte, bunun dışında az veya uzun süren regl dönemleri adet düzensizliği olarak kabul edilmektedir. Adet düzensizliğinde öncelikle doktor tedavisi önerilmektedir. Bi..
3556 0 8510
devamı »

Polen Aşisi Nedir?

Polen alerjisine bağlı astım ve alerjik nezleye karşı polen aşısının da bir tedavi yöntemi olarak uygulanabileceğini ifade eden Kalaycı, "Ancak, aşı yalnızca ve yalnızca uygun ilaç tedavisine rağmen kontrol altına alınamayan hastalarda düşünülmeli, k..
4890 0 8499
devamı »